.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1
    Мега фен Аватара на bootyboy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Джелибония xoxo
    Мнения
    5 497

    Кой ще спечели Евровизия тази вечер... кой..кой кой кой...кой

    кой ще ни представлява........? ? ?
    6б3З10

  2. #2
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Сега ще пусна да видя с какво и кой ще се изложи тая година като участници и 'творения'.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от bootyboy Виж мнението
    кой ще ни представлява........? ? ?
    Азис, с песента "Хоп"
    az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!

  4. #4
    Мега фен Аватара на bootyboy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Джелибония xoxo
    Мнения
    5 497
    мачока давай догодина ти..знам че можеш..още слушам произведенията ти..в мп4 са ми
    6б3З10

  5. #5
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Цитирай Първоначално написано от bootyboy Виж мнението
    мачока давай догодина ти..знам че можеш..още слушам произведенията ти..в мп4 са ми

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Go Week - The way you see the world
    Рене Ранев - Alone
    Ивайло Колев - Searching for the words

    Това е драги съфоронци.
    Приятно съм изненадано от добрите попадения. <3
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  7. #7
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    аз съм за >>
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Go Week - The way you see the world
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  8. #8
    Мега фен Аватара на bootyboy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Джелибония xoxo
    Мнения
    5 497
    Цецо Елвиса много си е повярвал /
    6б3З10

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Не ми хареса Десислава и групата (или групитЕ, не помня дали бяха повече от 1) с румънско звучене, т.е. като всеки новоизлязал 'хит' в последно време. Софка... ми не ми хареса кой знае колко, не искам тя да ни представлява...
    Тези, които казах, че ми харесват също са познати като звучене, не са нещо коой знае колко уникално като стил, но са хубави и си заслужават. Стиляна ме дразни, не я искам. Тошкоо... не знам за него, талантливо е момчето. <3 Абе който и да е, дано спечелим. ^^
    Едит: Пропуснах да отбележа, че Вяра е ного красива.
    Последно редактирано от ShtrudeL : 02-29-2012 на 19:28
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  10. #10
    Мега фен Аватара на bootyboy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Джелибония xoxo
    Мнения
    5 497
    старакадемито са окупирали финала, но липсва Марин Йончев който можеше да спечели
    6б3З10

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    И Гласът на България...
    Ивайло ми харесва от старакадеми, има хубав глас и песничката му е хубава <3
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  12. #12
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    [22:28:51] NaiQkiqt каза: Кажи им на тия в форума
    [22:28:55] NaiQkiqt каза: в темата за евровизия
    [22:29:02] NaiQkiqt каза: че аз ще я спечеля
    [22:29:13] NaiQkiqt каза: Щото съм як и богат
    [22:29:16] NaiQkiqt каза: и тати ми плати
    [22:29:26] NaiQkiqt каза: аз да спечеля
    [22:30:11] NaiQkiqt каза: нека ги е ят

  13. #13
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Наско, за кво за бога му е тоя бан, като ти му пускаш педалските мнения :d

  14. #14
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    [22:38:28] NaiQkiqt каза: На WAX-a му кажи, че от педалщината няма отърване, както и от чалгата също!

    Ами защото съм добро дете, и му влизам в положение

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Искам нещо и за мен. Например да ми каже колко съм прекрасна.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  16. #16
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    [22:44:06] NaiQkiqt каза: А нa Щруделката ѝ кажи, че е красива и в ролята си на супермодел и супермодератор да ми махне бана, че не знам как ще изтрая до утре!!!

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    хаха мерсиМ ^^
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  18. #18
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Ужас Ужас Ужас, някой да ми избърше сълзите... Това са сълзи, посветени на безсилието на българските творци, а по-първо и на некадърните изпълнители.

    Песните са потресаващо скучни, с беден аранжимент и хармонии, достойни само за упражнение на студентите в лекциите по хармония в първи курс.

    Първо да си кажа, че моят фаворит са Go Week - The way you see the world - достатъчно свежарско, достатъчно непопулярни, достатъчно оригинална сценография, изключително интересен вокал (евала на пича, голям голям), много добро присъствие. Тука ДОРИ аз нямам за какво да се хвана, освен да се хвана за един специфичен орган като послание към останалите, а на тия момчета да им стисна палци да се преборят със статуквото на Евровизия като формат.


    Въпреки, че кой съм аз да бъда критикар, не мога да не спомена виждането си по някои параграфи така като все пак някакъв член на гилдията:

    1. Вяра Пантелеева - Вяра. Ходил съм на мачове, ходил съм и на караокета, дискотеки, бил съм и в гората. Е, толкова викане не бях чувал до сега. Кому е нужно микрофона на тази, иначе не без дадености мокачинка, да светли със зеленичко и да пише ON?!? То бива бива тоналността на дадена песен просто да не е ТВОЯТА тоналност, но такова бЕсно дранье и в най-смелите си мечти не си представях. Иначе Дани Милев го уважавам като музикант, но поне да беше предвидил правилната височина за държанката си, която издиша мощно във високите. И това се чува. А личното ми, неангажиращо никому мнение е, че гласа и е грозен и просто НЕ СТАВА за lead vocal. Слабо, много слабо.
    И така, да започнем отначало:

    1. Светльо Христов продължава да ни убеждава в аграрната си принадлежност с натурално селски мотиви. Бидейки достатъчно интелигентен, не мога да разбера защо се вписва единствено в кабаретен певач на сръПска кръчма с основен рефрен на Торбалан Кючек или онзи другия аграрен химн, забравих го даже кой беше. И поведението му, и маниера, изражението ако щете, интонацията, всичко бие натам, да не говорим за крайно нелепите интонационни неточности за такъв, все пак 'национален' подиум.

    2. ДесиСлава - тука съм безмълвен, по-бедна песен не бях чувал.

    3. Цецо Елвиса явно се изживява като брат-близнак на Светльо. Комбинацията от мазен гласец, пропит с говорни дефекти и безличната мелодична гарнитура, забъркват една вкисната манджа, която не бих вкусил втори път.

    4. Софи Маринова - някой и е написал хубава песен, аранжимента е добър. По принцип съм и ЗА особеното звукоизвличане при представители на малцинствените бит и култура. Само тези две неща да не се смесват в едно и да ме представлявт пред евро слушателите. Иначе в кварталната дискотека ако я пуснат, няма да изляза.

    5. Тодор Гаджалов - абе този кой го вкара в играта?! Съмнявам се да му ръкопляскат и в караоке клубче. Да не говорим, че сценично присъствие - нула. При положение, че не те слушат по радиото, трябва да имаш някакъв контакт с публиката. В крайна сметка това го правиш за тях - а не да се разходиш из сцената, като през половината време си с гръб към камери и хора. А песента получава кръгло 2 като такава.

    6. New 5 - ех, Добрич Добрич. Според мен тия образи са искали да направят парче, което да се пуска при отварянето на първата дискотека в региона. Честно казано на това парче трябва с голямата електронна гумичка да се заличат всички видове вокали и да остане само инструментала. А последният е наистина добър, хубав саунд, хубаво се разгръща, достатъчно ефекти. Бих казал, че може да се получи един хубав микс от него, наистина харесва ми. Нооо, ВОКАЛ ли чух? Моляяяя ви, да го мютнем при първа възможност и CD-то да заминава при някой ди-джей за миксиране от тук нататък.

    Категория 'потенциално добри песни с кофти реализация' 2012. Наградите отива при:
    7. Симона Сиванио - добър замисъл, слаб резултат. Въпреки това - добър замисъл. С малко преправяния и добавки, би могла да се получи добра песен. Прекалено бедна ми идва хармонията, едно и също се повтаря 3 пъти и песента свършва. Кулминацията ми липсва.

    8. Ивайло КОлев - Searching for the words - хубава песен, като форма има добро развитие, малко слаб вокалист обаче сякаш изпъква на общата картинка. Или може би слаб монтажист. В крайна сметка има достатъчно потенциал момечето, да изпее нещата до такава степен, че след това да не бъде невъзможно за един професионален тон техник да му докара добро звучене.

    Последно редактирано от machoka : 02-29-2012 на 20:00

  19. #19
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind Виж мнението
    [22:38:28] NaiQkiqt каза: На WAX-a му кажи, че от педалщината няма отърване, както и от чалгата също!

    Ами защото съм добро дете, и му влизам в положение
    Ти си можел и пич да бъдеш :d

  20. #20
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Мачок,ти като можеш да хейтиш,що не отидеш ти догодина,а?
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  21. #21
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    [23:01:48] NaiQkiqt каза: Наси кажи на Мачока, че и аз съм на неговото мнение за Евровизия, и аз съм за GoWeek. И му кажи, че ще спечелят Софка или Вресислава, защото живеем в латиноамериканската България. И той допринася за това, да гледа Софка на Евровизия ще му е наказанието, щото банна такова интелигентно същество като мен
    [23:03:02] NaiQkiqt каза: Kaжи му че банването ми е в подкрепа на кебапчийниците и в минус на интелектуалната култура

  22. #22
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Цитирай Първоначално написано от Wax Виж мнението
    Ти си можел и пич да бъдеш :d
    Че аз съм си пич

  23. #23
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Мачок,ти като можеш да хейтиш,що не отидеш ти догодина,а?
    Щото Евровизия не ми е сред приоритетите в момента, иначе в една от следващите години и това може да стане

  24. #24
    Я съм за Софи-то
    "Всичко отдалечено от морето е провинция." Ъ. Хемингуей
    Може и да плува, може и да лети, но не го прави защото го мързи!

    Мишинка
    BrainDamage

  25. #25
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Никога не ми е пукало за евровизия и тази година мисля да спазя традицията.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си