.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Голям фен Аватара на Ivan4o0o0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    682

    Adobe Dreamweaver CS5 БГ Уроци !!!

    Честит 3 Март на всички българи, та можете ли да ми дадете уроци за тази програма, но на български
    >>> Lineage II - Asterios - Hunter <<<
    >>> Minecraft <<<
    През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искаш да оцелееш - ела в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

  2. #2

  3. #3
    Голям фен Аватара на Ivan4o0o0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    682
    Tnx. Заключвайте
    >>> Lineage II - Asterios - Hunter <<<
    >>> Minecraft <<<
    През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искаш да оцелееш - ела в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Тази програма я ненанвиждам :@:@:@
    вообще се чудя как може да я използвате бе хора... седнете на четирибуквието си, научете малко HTML и CSS и всичко ще го правите много по-добре, по красиво написано и вообще ще можете да правите всичко, докато тази програма просто ви ограничава в това, което искате да направите :X Да вярно, някои неща стават с няколко клика и е по-добре да кликнете няколко пъти, отколкото да пишете кода на ръка ама повярвайте ми, ръчнонаписания код е много по-добър. Тука съм обяснил защо:

    http://psd-codings.co.cc/lessons.php
    Последно редактирано от MaGuSs : 03-05-2012 на 20:02
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  5. #5
    Голям фен Аватара на Ivan4o0o0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    682
    Цитирай Първоначално написано от MaGuSs Виж мнението
    Тази програма я ненанвиждам :@:@:@
    вообще се чудя как може да я използвате бе хора... седнете на четирибуквието си, научете малко HTML и CSS и всичко ще го правите много по-добре, по красиво написано и вообще ще можете да правите всичко, докато тази програма просто ви ограничава в това, което искате да направите :X Да вярно, някои неща стават с няколко клика и е по-добре да кликнете няколко пъти, отколкото да пишете кода на ръка ама повярвайте ми, ръчнонаписания код е много по-добър. Тука съм обяснил защо:

    http://psd-codings.co.cc/lessons.php
    ОоО и аз вече го ненавиждам
    >>> Lineage II - Asterios - Hunter <<<
    >>> Minecraft <<<
    През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искаш да оцелееш - ела в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си