.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590

    Странен звук

    Здравейте. Преди време си занесох компютъра на ремонт, имаше някакъв проблем със дъното, даваше разни дефекти и му смениха всичко основно освен захранването и хард диска. От тогава компютъра ми издава много странен звук всеки път когато зарежда, примерно като пусна някоя игра, браусър или каквото и да е, един вид когато започне да се натоварва и издава един такъв "Хрррр" звук, все едно нещо се стърже, сещате ли се? Та въпроса ми е, от какво може да е това нещо? Знам, че ще е най-добре да го занеса на ремонт, но искам да 'чуя' вашите мнения, благодаря.
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

  2. #2
    От хард диска е стърженето - но споко - нормално е!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr Виж мнението
    От хард диска е стърженето - но споко - нормално е!
    Точно така!
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  4. #4
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    Благодаря ви за отговорите! Бях се притеснил. Както и да е, радвам се че е нормално, но все пак Doomkiller, можеш ли да ми кажеш на какво се дължи това? Мерси!
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl Виж мнението
    Благодаря ви за отговорите! Бях се притеснил. Както и да е, радвам се че е нормално, но все пак Doomkiller, можеш ли да ми кажеш на какво се дължи това? Мерси!
    Ами смятам, че е от вибрации на хард диска - получава се резонанс с кутията и за това се чува силен шум. Виж това клипче:

    http://www.youtube.com/watch?v=_LRkn...eature=related

    П.С. - Е винаги я има и вероятността хард диска да е тръгнал да си заминава, ама според мен при теб не е така!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си