.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Огромен проблем с процесора на лаптоп

    Здравейте,преди няколко минути реших да си сменя драйварите на intel i7 core процесора си на лаптопа,но преди това спрях старите.Като ги спрях изведнъж екрана ми стана черен и сега незнам как да го оправя.Приятел ми каза,че трябва да го пусна в save mode,но изобщо като го рестартирам отново ми излиза черен екран и нищо друго.Моля помогнете !

  2. #2
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    драйвъри за процесор wtf

  3. #3
    явно драйвъра е бил за дескстопа...А отговора ти ми беше много полезен,мерси.Следващия път по-хубаво не ми пиши празни приказки.

  4. #4
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    кво си инсталирал драйвъри за кво ? за процесор драйвъри няма и за лаптоп и за pc

  5. #5
    Драйвър точно за процеcор няма. Кажи какво точно cи деинcталирал.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Може би говори за драйверите за чипсета?

  7. #7
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Точно пък за лаптоп, за процесор няма, но както каза колегата над мене - има за чипсет.
    Тези на Intel Bearlake повечето и някой AMD-та правеха тоя проблем. Много хора си спират драйверите, а не трябва. Инсталацията си прави резервно копие, което стартира за да движи системата на минимум докато трае инсталацията.
    Бяха ни водили един такъв умник и това, което ние направихме е да разглобим лаптопа, взехме HDD-то, включихме го към друг и с помощта на VMware направихме нова инсталация с ъпдейтнати драйвери и всичко, като за лаптоп с неговата конфигурация. Експортнахме ги в архив и ги разархивирахме на основното HDD.

    Надали автора ще може да се оправи, за това плепоръчвам да го заведе на сервиз.

  8. #8
    Решението е следното:

    1. Задържаш "Power" бутона до като не се спре лаптопа!
    2. Стартираш лаптопа и помпиш от клавиатурата клавиш F8 за да влезеш под Safe Mode"
    3. На въпроса от съобщението щракаш "No" и връщаш системата назад "System Restore"

  9. #9
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr Виж мнението
    Решението е следното:

    1. Задържаш "Power" бутона до като не се спре лаптопа!
    2. Стартираш лаптопа и помпиш от клавиатурата клавиш F8 за да влезеш под Safe Mode"
    3. На въпроса от съобщението щракаш "No" и връщаш системата назад "System Restore"
    Ако проблема е както го описа авторът "но изобщо като го рестартирам отново ми излиза черен екран и нищо друго" явно не му дава и Boot Menu, за да стигне до тоя Safe Mode.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си