.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Когато пазарувате ...

    Здравейте хора Имам следното въпросче: Кое за вас е по-важно когато пазарувате дрехи - качеството или цената? С кое сте по-склонни да направите компромис - да купите нещо по-скъпо, но и по-качествено или предпочитате евтините дрешки, които може би не са толкова качествени?

  2. #2
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    зависи за какъв вид дрехи говорим. за дънки предпочитам качеството лично аз.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  3. #3
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Да, и аз подкрепям горния пост-когато става въпрос за дънки, съм готова да дам по 100+ лв. Качеството в денима е много важно. А евтините дънки, от опит знам, се късат доста бързо.
    Същото важи и за якетата-подбирам внимателно какво купувам, по-често си ги поръчвам де, склонна съм да отпусна повече средства, защото си купувам яке веднъж на 2-3 години и реално компенсирам сумата с по-дълго носене.
    Относно блузи-тениски и такива с дълъг ръкав, не съм претенциозна. Забелязала съм, че колкото и скъпа да е една блуза, ако е черна, или с по-наситен цвят, рано или късно избелява от прането. Така, че няма смисъл да харча огромни суми за блузи, които така или иначе се захабяват.

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  4. #4
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Много съм непостоянна в избора си на дрехи, много бързо ми омръзват. Нещо, което вчера ми е харесало в магазина, утре няма да искам да го облека. И доста от дрехите в гардероба ми са обличани по 2 пъти. Затова не си позволявам да давам много пари за дрехи, колкото и качествени да са, като знам, че едва ли ще ги погледна след месец.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Благоевград
    Мнения
    358
    Бих предпочела по-скъпа, но качествена дреха. Разбира се, гледам и цената. Ако е много висока трябва да се помисли дали си струва.

  6. #6
    Кво имаш предвид под по-качествено? Че шевовете са на мястото си ли ? ;d

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Благоевград
    Мнения
    358
    Цитирай Първоначално написано от Отвратиловка Виж мнението
    Кво имаш предвид под по-качествено? Че шевовете са на мястото си ли ? ;d
    Не само това, исках да кажа, че ако някоя дреха е ушита правилно, както ти казваш за шевовете и ако е използван подходящия плат за определената дреха, тогава е качествена

  8. #8
    Аммм да не е наелон? Или? Какво ще рече подходящ плат?

  9. #9
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Гледам да ми хареса самата дреха :Д Тъй като съм доста претенциозна в избора си, не гледам цена или качество, а модел. Ако ми харесва, материята е хубава и ми стои добре ще ми е все тая дали давам малко пари за нея. За много пари вече се вмествам в граници, но ако ми хареса модел и разполагам с парите бих си го взела.
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  10. #10
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Цитирай Първоначално написано от Отвратиловка Виж мнението
    Аммм да не е наелон? Или? Какво ще рече подходящ плат?
    Подходящ плат ще рече такъв, който не се свива при пране, който не се прокъсва след второто носене, и в който са използвани бои, които остават по-дълготрайно. Има ниско качествени платове, които предизвикват алергии.

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  11. #11
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Предпочитам качествена стока пред евтини боклуци, значи предпочитам да давам много пари за дрехи.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си