.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Повече от фен Аватара на WarBlaze51
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    320

    Exclamation Проблем с инсталацията на Avast Free Anti Virus Software

    Значи проблема е следния: Влизам в сайта на аваст, свалям инсталационния файл и когато го стартирам, автоматично се затваря. Не дава грешка а просто се затваря. Пробвах да го Run as Administrator и пак същата работа. Някакви идеи, защо се получава така?
    Мерси
    Excuse me Sir, but you have been pwned by the Filter!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    какъв е windows-а, xp, vista, 7, 32, 64?

  3. #3
    Повече от фен Аватара на WarBlaze51
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    320
    Windows Xp Pro sp3 x86
    Excuse me Sir, but you have been pwned by the Filter!

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    може да е вирус, който пречи на инсталацията, за което пробвай да сканираш с това: http://go.trendmicro.com/housecall7/...llLauncher.exe

    но ако и при други програми прави така, може и да е някакъв бъг в ос-а, в такъв случай пробвай да сканираш с това: http://download.cnet.com/Wise-Regist...10ca8eb845b849
    Последно редактирано от npp : 03-10-2012 на 14:45

  5. #5
    Повече от фен Аватара на WarBlaze51
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    320
    Аз свалих първо програмата от 1вия линк, но тя забива тук:

    След това свалих Registry Cleaner-а и разчистих регистритата, мисля да пробвам отново да инсталирам. Между другото, забравих да спомена, че около 5 минути след свалянето на инсталационния файл на антивирусната програма, автоматично се изтрива самия файл който съм свалил.

    П.С. След като отново свалих инсталационния файл, отново се повтори същата история, само че този път се стигна и до син екран.
    Последно редактирано от WarBlaze51 : 03-10-2012 на 18:55
    Excuse me Sir, but you have been pwned by the Filter!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от WarBlaze51 Виж мнението
    Аз свалих първо програмата от 1вия линк, но тя забива тук:
    ...

    След това свалих Registry Cleaner-а и разчистих регистритата, мисля да пробвам отново да инсталирам. Между другото, забравих да спомена, че около 5 минути след свалянето на инсталационния файл на антивирусната програма, автоматично се изтрива самия файл който съм свалил.

    П.С. След като отново свалих инсталационния файл, отново се повтори същата история, само че този път се стигна и до син екран.
    Явно доста са оплели вирусите РС-то ти... Най-добрия вариант според мен е сканиране с буутващ диск на "Kaspersky Rescue Disk", но трябва да си го свалиш и запишеш на CD диск на друг компютър!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си