
- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- За колко време предпочитате да свършва?
Средно. И да повторим, потретим и (евентуално) почетвъртим. Идеално ми е. В почивките - малко вода и шоколад, за него - и цигара. На тоя режим денонощия мога да изкарам.
Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.
http://www.vbox7.com/play:21a70aa5
Средното е идеално и за момчетата ако питаш мене но. Денонощия Оо.Момиче при вас е лесно но при нас е толкова по сложно.Ерекцията ни зависи от толкова много неща че ме мързи да ги изброявам и съм сигурен че ще изпусна нещо. 1-2-3 да кажем 4 вечери по 7-8 пъти ок.Но това е ако в леглото водещата роля се разменя постоянно.А и с малко шоколад и вода няма как да мине номера.
Techkata ще ти го кажа със термин от D&D виж за кво иди реч почти съм сигурен че не знаеш кво е тааа. Всеки може да метне 1 на Fortitude save и колкото и да си велик може да си намериш майстора.Не за друго и аз си виках като тебе.Ма е на и аз на скоро имах някаква абсурдна изцепка от сорта на под 2 мин (sad) .