.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    гафф трябва ми помощ

    все тая ...
    Последно редактирано от crizzz : 03-14-2012 на 11:02

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    А после ме критикуват, че аз съм бил неграмотен по Български...

    По същество... На колко си? А тя?

  3. #3
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Заведи я в Патиланци като смяташ, че другите ти идеи няма да станат.

  4. #4
    anonymous708973
    Guest
    Защо на кафе да не става?

    Я сподели какво си й казал, че да излезеш като задник.

  5. #5
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Чайна ( има 0983409428 вида чай и малки масички, ниски), ако си от София/Пловдив/голям град - има интересни заведения, които не са баш кафета и би било яко.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  6. #6
    anonymous708973
    Guest
    Точно това щях да кажа и аз.
    Номном, идвай в Пловдив, знаеш ли каква яка чайна си имаме :д

  7. #7
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Цитирай Първоначално написано от crizzz Виж мнението
    Ситуацията е следната запознах се с едно доста приятно момиче на един купон .. бързо си допаднахме , излезнахме на кафе (не беше особено добре имаше неудобно мълчание и др но като цяло не беше пълна трагедия май) големия проблем е ,че неволно и не целенонасочено я обидих и излезнах като задник за по малко от минута (и още по големия проблем е че заради разговора ни 15-20 мин тя остана с впечатлението че искам само да спя с нея)

    Както и да е позакърпих положението с няколко разговора и доста смс с които се доразбрахме доста по касно и успях да намекна мойта гледна точко и да облекча нещата ..

    Но и обещах сериозен реванш ,който тя очаква ... и идва момента и на въпроса каде да я заведа за да мога да наклоня везните кам бляскавото бъдеще ?

    Относно нещата който знам за нея отново удрям на камък поради глупавото място и време на така наречената ни среща имах следните проблеми: сериозна нужда от сън и кафти обстановка за разговор. Поради тази поредница от тъпи и необмислени деиствия успях само да разбера интересни случки от миналото и ,както и малка част от стремежите и.Същото така кое е любимото и цвете....

    местата на който няма как да я заведа:на кафе 100 % няма шанс , на билярд и тем подобни няма как да стане ,на разхотка също няма как да стане защото е страшен студ и само ще измразнем и двата и нищо няма да стане на кино е просто тъпо на ресторант няма да се навие .. мислих на театър , но няма прецтава да ли я вълнува или просто ще стане тъпо и скомфузно. И те шах и мат сам ....

    Ако имате някви идеи пишете
    Стига си се опитвал да се харесаш, щото няма да ти се получи. Заведи я там, където на теб най-много ти се ходи. Ако ти откаже, не я търси повече и си намери друга. Бахти световния проблем, копеле..

    едит; и в София има Веда.
    Temet Nosce

    벨야카

  8. #8
    anonymous708973
    Guest
    Вярно, бе. Даже има един чай с круши, който искам да пробвам.
    Записва се за to do листа за ваканцията. :д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си