.
Затворена тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Exclamation УЖАСНО СЕ НУЖДАЯ ОТ ПОМОЩ ;(

    така .. значи .. аз съм на 13 години и правих секс със един 7 години по-голям от мен без презерватив и корема ми стана по издут и апетита ми се отвори ;х неприятно ми е да отида до аптеката да си купя тест за бременност - познават ме пък и съм на 13 ... и никой не се навива да отиде да ми купи ;(( има ли някакъв друг опит,за да разбера дали съм бременна или не съм ...

  2. #2
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Кога беше датата на последната менструация и колко е дълъг цикъла? Кога беше датата на рисковия полов акт? Закъснява ли ти?

    Отиваш до някоя аптека, където не те познават, и си купуваш тест. Друг начин няма.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  3. #3
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    И изобщо, имаш ли цикъл? А той в теб ли свърши?

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  4. #4
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Дай ни малко повече инфо:
    Наличие на цикъл?
    Наличие на овулация?
    Той свършвал ли е в теб и тн?

  5. #5
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Не виждам какъв е проблемът.Отиваш и си купуваш тест.От какво значение е дали те познават или не?Ако си бременна мама и тате ще разберат,след като ще трябва да плащат за аборт и ще ти начупят кокалите така или иначе.Ако не си - даже малоумно същество като тебе може да измисли някаква лъжа свързана с купуване на тест.
    Ама така е,като невръстни деца се ебат с батковци без кондоми - духай сега чорбата и да ти е сладко.

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  6. #6
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Не стана ясно дали въобще и е закъсняло. повече прилича на трол.

  7. #7
    "Някакъв опит" вика

    Не си бременна. Коремът ти ще се "издуе" към третия месец. Не съм добре запозната с повишаването на апетита, но би трябвало да се проявява едва след първия-втория месец в отговор на повишената нужда от хранителни вещества за развитието на плода.
    Не каза дали цикълът ти е закъснял. Отиди си купи тест най-добре, да ти е мирна главата.Ако трябва, върви в другия край на града. Има ли смисъл да обяснявам колко е глупаво да правиш секс без презерватив на тази възраст. Че и с 20-годишен... Леле, ти вярно ще си трол.

  8. #8
    Супер фен Аватара на пAteNцЕ
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 750
    ама никаква информация подробно па помощ иска....значи дегизираш се така че да не те познаят и влизаш в една аптека и си взимаш ако те разпознаят кажи че е за приятелка или нещо там за училище че правите проект по тази тема и готово

  9. #9
    Голям фен Аватара на gugenceto2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    584
    Това за мен е няква ебавка :S

  10. #10
    Миличка, кажи ми кой 20-годишен батко ще ти обърне внимание? Или може би ти си ... ай да не те обиждам. Това, което си писала е пълна измислица, която може би ти се иска да е истина, но за нещастие-не.

  11. #11
    Голям фен Аватара на explosion_
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    575
    Първо аз на 13 още вярвах в Дядо Коледа и през акъла не ми е минавало нищо за секс.. Защо си мислите че кат ви дойде трябва да се поркате нагоре-надолу?! Второ темата е фейк или наистина българската нация не я чака нищо добро! Пък и кой мъж на 20 години ще ти обърни внимание и аз да питам.. Ние 20 годишните дирим каки вече!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от explosion_ Виж мнението
    Първо аз на 13 още вярвах в Дядо Коледа и през акъла не ми е минавало нищо за секс.. Защо си мислите че кат ви дойде трябва да се поркате нагоре-надолу?! Второ темата е фейк или наистина българската нация не я чака нищо добро! Пък и кой мъж на 20 години ще ти обърни внимание и аз да питам.. Ние 20 годишните дирим каки вече!
    точно!! ... МАЛОУМНА работа и от двете страни..!! Ако бях на мястото на родителите ти щях да те ПРЕвъзпитам по мои си начини // даже не мисля да се извинявам за израза //..Ако наистина се нуждаеше от помощ щеше да даваш информация за себе си //като за мензиса например//или максимално да я извлечеш тука от хората които буквално се занимават с твоите глупости.
    Та щом можеш да се е*еш с 20 годишен значи можеш да си вземеш и теста!!

  13. #13
    Супер фен Аватара на Perchem
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от explosion_ Виж мнението
    Първо аз на 13 още вярвах в Дядо Коледа и през акъла не ми е минавало нищо за секс.. Защо си мислите че кат ви дойде трябва да се поркате нагоре-надолу?!
    Щото в Игра на Тронове така правят с:
    [b]

  14. #14
    Егаси фейл трола xD

  15. #15
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    1 689
    Цитирай Първоначално написано от Dreamerr Виж мнението
    така .. значи .. аз съм на 13 години и правих секс със един 7 години по-голям от мен без презерватив и корема ми стана по издут и апетита ми се отвори ;х неприятно ми е да отида до аптеката да си купя тест за бременност - познават ме пък и съм на 13 ... и никой не се навива да отиде да ми купи ;(( има ли някакъв друг опит,за да разбера дали съм бременна или не съм ...
    Може да ти идва първият мензис.

  16. #16
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от sladk0t0odidi Виж мнението
    Миличка, кажи ми кой 20-годишен батко ще ти обърне внимание? Или може би ти си ... ай да не те обиждам. Това, което си писала е пълна измислица, която може би ти се иска да е истина, но за нещастие-не.
    ооо повярвай ми и такива ги има.. на по 20 с акъл на по 12 !

    по темата: отиваш и си купуваш,друг начин няма .. отиваш в аптека,която не те познават купуваш и готово.. по-добре така и с някоя тънка лъжа отколкото после да се чудиш как да кажеш на вашите,че си бременна .. и дам,на такива индивиди като тебе трябва да им се забрани да правят секс..

  17. #17
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Perchem Виж мнението
    Щото в Игра на Тронове така правят с:
    Действията в игра "Игра на тронове" се развиват през периода на Вестероско средновековие.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  18. #18
    Глупачка!!

  19. #19
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Ама и вие сте едни наивни-и-и-и-и-и!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си