.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46
  1. #1

    тревата.. въпроси!!

    Здравейте, съфорумници! Темата мисля, че не точно за този раздел, но иначе няма да могат да я видят много хора и да ми отговорят. Напоследък тревата нашумя много и искам да попитам няколко въпроса за нея. Аз до сега не съм пробвал и си нямам на идея колко големи са петичките или десятките и т.н. Първо искам да попитам какъв е ефекта от тревата просто се замаяваш и се отпускаш или почваш да правиш някакакви глупости. Второ: кажете ми колко грама са тези петички и т.н. и колко грама трева трябва за 2 цигари да свиеш? И последен въпрос: колко струва тревата за 2 цигари например и ако е от значение живея в град с 40 000 души? Моля без обиди или подобни еб**ки!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Ефектът е различен и зависи от много неща. Дали си пушил преди, в какво настроение си, с какво се занимаваш докато си напушен, дали си сам, каква е тревата, какъв човек си по принцип и евентуално други фактори. Все пак ето ти някои често срещани ефекти:

    -Почти всичко ти се струва смешно и може да стигнеш до постоянни захласвания
    -Губиш представа за времето, обикновено смяташ, че 5 минути минават за половин час.
    -Губиш малко ориентация, може да забравиш къде си или да изключиш, че има и съседна стая.
    -Огладняваш
    -Изострят ти се сетивата и може да ти се стори, че музиката е по-приятна докато си напушен, че храната е по-вкусна, че цветовете са по-изчистени.
    -Получаваш усещането, че си по-умен и си се докоснал до философската си страна, отдаваш се на размишления и ръсиш безценни бисери
    -Може да ти се повиши сексуалното желание и комбинирано с изострените сетива, сексът (или мастурбацията) са много по-приятни
    -Отпускаш се физически
    -Докато си под ефекта на напушването може да забравяш различни неща, като какво си казал преди 1 минута или думата "сол".
    -Може да се отдадеш на фантазията си или направо да се изгубиш там, представяйки си много странни неща
    -Понякога се появява параноя и може да те хване страх от отворена врата например. Обикновено е по-контролирана, когато си сред хора на сигурно място (например вкъщи)
    -Много редко може да достигнеш и до някакви халюцинации, по-често звукови или съвсем леки визуални (да ти се стори, че някакъв силует се е предвижил пред теб). Обикновено е плод на фантазията, но забравяш, че си си го представял или толкова се отдаваш на измислицата, че чак си повярваш, че е реална.


    Навсякъде цената е различна. Зависи от кого взимаш и какъв коз взимаш, а и важат правилата на "едро и дребно". 1 грам трева стига за около 3-4 цигари (80мм) с примесен тютюн. При добра трева 1 цигара е предостатъчна на 1 човек да се напуши, затова 1 грам може да стигне за 5-6 и повече човека.

    По принцип и за 10-15 лв може да си уредиш 2 цигари с добра трева.


    Имай предвид, че първия път е силно вероятно да не те хване. Хубаво е някой да ти обясни точно как става.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    -Докато си под ефекта на напушването може да забравяш различни неща, като какво си казал преди 1 минута или думата "сол".
    -Понякога се появява параноя и може да те хване страх от отворена врата например. Обикновено е по-контролирана, когато си сред хора на сигурно място (например вкъщи)
    -Много редко може да достигнеш и до някакви халюцинации.
    това са най-гадните ефекти. Направо щях да се побъркам .
    п.т.: Съгласна съм с всичко казано от Чачо и мисля, че няма какво да се допълни повече.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Е.. гадни. Може да са доста забавни и смешни
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #5
    Благодаря за изчерпателните отговори! ; ))

  6. #6
    Искам да попитам още нещо: Какви са последиците след напушването?

  7. #7
    При мен, след като ме пусне се чувствам аадски изморена и отпаднала, боли ме глава, но това не значи че и при тав ще е така. Ако си пушил само няколко пъти или пушиш рядко няма да има някакви сериозни последици. Иначе може да се появи параноя, сърцебиене и като цяло забавено мислене, депресия, променливи настроения и убива мозъчните клетки.

  8. #8
    ще добавя още някои неща към ефектите от напушването
    -губиш си силата в краката, и се изморяваш много по-лесно.
    -често гърлото ти пресъхва, ако ще пушиш си вземи нещо за пиене.
    -сетивата ти може да са изострени, но реакциите ти sux
    -тежи ти главата, и чувстваш че ако преглътнеш слюнката която нямаш, може да си глътнеш сливиците,но споко.. няма такъв вариант.
    а след напушване, ме е боляло глава веднъж, но може да е било и от друго..

  9. #9
    Ставаш спрял ... малко бавно схващаш и като цяло си неадекватен, но това е след малко по-често пушене
    Take the evil out the people, they'll be acting right,
    cause both black and white is smokin crack tonight,
    and the only time we chill is when we kill each other,
    it takes skill to be real, time to heal each other ...
    -2Pac-

  10. #10
    Тревата удря мозъкa и започва да убива клетките. Това довежда до разстройване на преценката за света, халюцинации и още много прекрасни неща.
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

  11. #11
    А от един няма да ми нещо кой знае какво, нали? И колко време ще ме държи замаен 1 петичка например?
    Последно редактирано от adskikomin : 04-17-2012 на 14:22

  12. #12
    Много ясно, че не Може да те държи половин час, 1 час, 2.. зависи колко е силна тревата

  13. #13
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Нищо няма да ти стане. Ако си пил алкохол и си имал махмурлук, ще се учудиш колко по-леко е след трева. Ще спиш много и ще те помързява, може и паметта ти да не е на 6. Нищо чудно и да ти се ебе на куче.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от FeelingLikeAghost Виж мнението
    При мен, след като ме пусне се чувствам аадски изморена и отпаднала, боли ме глава, но това не значи че и при тав ще е така. Ако си пушил само няколко пъти или пушиш рядко няма да има някакви сериозни последици. Иначе може да се появи параноя, сърцебиене и като цяло забавено мислене, депресия, променливи настроения и убива мозъчните клетки.
    А бе брат аз принципно като ме пусне се почвам с джама и после пак коз и си праа асансиорче и нямам проблеми ;д

  15. #15
    защо думата "сол"??

    а пък аз не знам какви мазохисти трябва да сте, за да си причинявате неща от сорта на да имаш чувството, че ще си глътнеш сливиците, параноя и т.н. -.-

  16. #16
    Супер фен Аватара на Christinna
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 951
    Я по-добре не пробвай, не е кой знае какво..

  17. #17
    Чрез научните предавания съм научил, че тревата убива 3 пъти по-бързо мозъчните клетки при подрастващите, отколкото при възрастните. От хора съм чувал, че като си дръпнеш трябва да я задържиш в дробовете си няколко секунди и после да издишаш. Виждал съм и случаи на илюзии, но те са само моментни.

  18. #18
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095
    има един ефект наречен смърт също

    представи си ти си в кола и почват халюцинации вече си в кола убиец пушенето на трева те прави опасен не само за себе си но и за околните може да те хване страх от майка ти и да я нападнеш

    не си играй с огъня
    ОДИН!!!

  19. #19
    Голям фен Аватара на iwwo_
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    695
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    -Изострят ти се сетивата и може да ти се стори, че музиката е по-приятна докато си напушен, че храната е по-вкусна, че цветовете са по-изчистени.
    Само това от всичко изброено е така при мен.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от darkPaladin Виж мнението
    има един ефект наречен смърт също

    представи си ти си в кола и почват халюцинации вече си в кола убиец пушенето на трева те прави опасен не само за себе си но и за околните може да те хване страх от майка ти и да я нападнеш

    не си играй с огъня
    малоумен ли си? тва е една тревичка бе брат... не е хероин или кокаин...

    и няма нито един записан случай на смъртен случай от трева.
    Цитирай Първоначално написано от bowlingForBeer Виж мнението
    Тревата удря мозъкa и започва да убива клетките. Това довежда до разстройване на преценката за света, халюцинации и още много прекрасни неща.
    халюцинации от трева? - мхм... в кой филм?

    ахххххх защо пишете като не сте запознати? Я напишете в google "марихуаната убива мозъчни клетки" и вижте резултатите.
    Няма нито на един сайт в който да пише, някакви научни статии, че това е вярно. Бях гледал едно предаване по NG, че марихуаната даже създава мозъчни клетки... и не.. не ставаш бавен ! Ставаш бавен само за времето, през което си напушен.

  21. #21
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095
    Цитирай Първоначално написано от Jus7Smil3Back Виж мнението
    малоумен ли си? тва е една тревичка бе брат... не е хероин или кокаин...

    и няма нито един записан случай на смъртен случай от трева.

    халюцинации от трева? - мхм... в кой филм?

    ахххххх защо пишете като не сте запознати? Я напишете в google "марихуаната убива мозъчни клетки" и вижте резултатите.
    Няма нито на един сайт в който да пише, някакви научни статии, че това е вярно. Бях гледал едно предаване по NG, че марихуаната даже създава мозъчни клетки... и не.. не ставаш бавен ! Ставаш бавен само за времето, през което си напушен.
    ами държал съм изпит на тая тема и при дадени обстоятелства като неоткрито сърдечно заболяване има случаи на смърт
    сега ще кажеш шанса е малък ама знае ли човек никой не е застрахован може и на теб да се случи

    и да халюцинаре се а относно гугъл всеки има клавитура всеки може да пише каквото иска

    а относно за това колко си бавен виж какво написа и помисли какво е искал да ти каже човека
    ОДИН!!!

  22. #22
    Хора опитайте салвия. Тва е направо трепач. Ама трябва да има някой до вас щото може да се помислите за супермен и да скочите от блока. При мен беше супер странно.Намирах се в космоса и някви странни същества летяха около мен Бяха ме снимали и после си умрях от смях Докато съм била напушена съм станала и съм започнала да стъпвам в нищото все едно изкачвам стълби

  23. #23
    vvv_bbb
    Guest
    Когато аз пуших трева за първи път беше много кофти бях с приятелки хвана ме параноята имах чувтвото че ще ме оставят там сама че наще ще ми звънят аз няма да им дигна ще се притеснят сърцето ми почна да бие ужасно силно мислих че се задушавам след горе долу 30 минути излезнах от тва състояние беше ми много филм не мислих адекватно успокоих се малко но ми се губят много неща например как съм се прибрала в къщи

  24. #24
    .фххрерлц

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от deniity.we Виж мнението
    Хора опитайте салвия. Тва е направо трепач. Ама трябва да има някой до вас щото може да се помислите за супермен и да скочите от блока. При мен беше супер странно.Намирах се в космоса и някви странни същества летяха около мен Бяха ме снимали и после си умрях от смях Докато съм била напушена съм станала и съм започнала да стъпвам в нищото все едно изкачвам стълби
    откъде намери салвия аз също много искам да опитам :Д

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си