.
Отговор в тема
Страница 4 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 120
  1. #76
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    Цитирай Първоначално написано от Tiin Виж мнението
    Търсената страница не ноже да бъде открита. Възможни причини:
    Търсеният файл е бил премахнат от собственика му или от администратор.
    Файлът не същестува.
    Последвали сте сгрешена препратка. ?
    Моля ти се да ми пратиш снимката на Лично
    Готово.

  2. #77
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Пиърсингът - култ или безумие?

    От пъпа проблясват цветни камъчета, халки и топчета на щифт. Те красят и вежди, носове, уши, устни, езици, та дори и интимни места. Цари небивал бум на тази модна приумица. Но дали и къде да си сложиш пиърсинг - трябва много добре да обмислиш. Защото твърде често нахаканата модна украса се превръща в болезнено зло. Хигиената е върховна заповед. Обеците се поставят само от специалисти в лицензиран салон, иначе може да се стигне до тежки инфекции. Важно е няколко месеца след това да се полага внимателна грижа за мястото.
    На носа
    Това е класика в пиърсинга. Поставя се на ноздрите или на разделния хрущял.
    На ушите
    Със специялен пистолет се постаява стерилизиран щифт на желаното място.
    На устните
    Тук заздравяването е много сложно. Трябва да се спазва жестока хигиена. По-удобни са щифтовете, с халките е малко по-сложно.
    На езика
    Това е най-щурата идея в модата. При целувки трябва да се внимава: ако и ти, и той /тя/ сте с обеци щифтовете могат да се преплетат.
    Внимание: Обеците пиърсинг трябва да са от метал без никакво съдържание на никел, по възможност от 18-каратово злато или от титан.

    -----------------------------------

    Малко информация и от мен.

    ПС Ето и до какво може да доведе пиърсингът на езика.:

    Пиърсингът на езика може да доведе до проблеми със зъбите

    Зъболекарите предупреждават, че обицата на езика е опасна за здравето. Поставянето й може както да предизвика инфекция, така и да бъде вредно за зъбите и нервните окончания.



    Езикът е наситен с кръвоносни съдове. Поставянето на пиърсинг може да се доведе до редица инфекции и алергии, особено ако процедурата се извършва със замърсени инструменти. Не е изключено човек да бъде заразен с хепатит или СПИН.

    Ако има участък, където обицата се докосва до зъбите, пък може да се получи и механично увреждане на зъбния емайл. Много често пациентите дори не се досещат, че отчупването на част от зъбите им може да бъде предизвикано именно от модните украшения. Най-добрият начин да се избегнат подобни проблеми е изобщо да не се пробива езикът. Тези, които все пак искат да си направят пиърсинг на езика, трябва да се посъветват предварително със зъболекаря си.



    Важно е обиците, които носите, да са направени от злато или титан, или поне 85% сплав от благородни метали. Много е важно да не съдържат никел, за да не получите обрив.



    Опасността за зъбите се увеличава пропорционално на времето, през което човек носи обицата в устата си. При добра устна хигиена и ако металните халки се свалят за през нощта, рискът за здравето намалява.
    Последно редактирано от Зайче.. : 04-10-2012 на 14:17

  3. #78
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Още малко остана ,сега като се прибера в Пловдив във Вторник след даскало ще ходя да се пробивам
    Малкоо се притеснявам за болкатаа :Д
    Споделете малко повече... То си е относително за всеки де,....

  4. #79
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Цитирай Първоначално написано от Tiin Виж мнението
    Още малко остана ,сега като се прибера в Пловдив във Вторник след даскало ще ходя да се пробивам
    Малкоо се притеснявам за болкатаа :Д
    Споделете малко повече... То си е относително за всеки де,....
    Кое ще си пробиваш?

  5. #80
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Пъпа
    10 буквии

  6. #81
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Цитирай Първоначално написано от Tiin Виж мнението
    Пъпа
    10 буквии
    Аз имам там. Питай каквото искаш да знаеш. :д

  7. #82
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от Зайче.. Виж мнението
    Аз имам там. Питай каквото искаш да знаеш. :д
    Kато те пробиваха по скалата от 0 до 10 колко те боля?
    По колко пъти на ден трябва да правиш тия промивки или там както му се вика?
    Можеш ли да спиш по корем?
    Когато ставаш (например от легло) или се наведеш боли ли те?

    (малко тъпички въпроси,ама да знам)

  8. #83
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    1. Пробиването НЕ боли. Боли, когато ти хванат месото с гадната щипка.
    2.Аз промивах най-много по 3-4 пъти. И за промивките - кислородна вода + оксикорд.
    3.Първите два месеца аз не можех.
    4.Чак болка - не, по-скоро неприятно чувство. Болката е, когато се протягаш или прегърбваш.

  9. #84
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от Зайче.. Виж мнението
    1. Пробиването НЕ боли. Боли, когато ти хванат месото с гадната щипка.
    2.Аз промивах най-много по 3-4 пъти. И за промивките - кислородна вода + оксикорд.
    3.Първите два месеца аз не можех.
    4.Чак болка - не, по-скоро неприятно чувство. Болката е, когато се протягаш или прегърбваш.
    Значи още преди да са те пробили като ти хванат кожата с тая гадна щипка боли ;Д? (да знам да съм подготвена) От 0до10 колко боли :Д (според теб)

  10. #85
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Да попитам нещо и относно къпането.Чух,че трябвало като се къпеш да си слагаш водоустойчиви лепенки. http://apteka.framar.bg/30016487/%D0...D0%B8-нещо такова ли?

  11. #86
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Tiin пробиването НЕ боли. То дори не се усеща, така че това да не те притеснява. И лепенките са такива, да.

  12. #87
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от Зайче.. Виж мнението
    Tiin пробиването НЕ боли. То дори не се усеща, така че това да не те притеснява. И лепенките са такива, да.
    А ти не беше ли на 13?Не знам,може и да се бъркам...Ако да,как убеди родителите си?

  13. #88
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Цитирай Първоначално написано от Tiin Виж мнението
    А ти не беше ли на 13?Не знам,може и да се бъркам...Ако да,как убеди родителите си?
    Просто попитах дали може. И да, на 13 съм.. :д

  14. #89
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    По дяволите, и аз бях навитак за скоро пробиване, ама как ще се спи. Единствения ми начин, по който заспивам е точно по корем, по друг начин никога не ми се получава. Шит :д
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  15. #90
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Цитирай Първоначално написано от FuckingFreak Виж мнението
    Подяволите, и аз бях навитак за скоро пробиване, ама как ще се спи. Единствения ми начин, по който заспивам е точно по корем, по друг начин никога не ми се получава. Шит :д
    Пробваш с лепенка, ама силно се съмнявам първите няколко дни да можеш да легнеш по корем.. :д

  16. #91
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Охх , боли ме вътрешно само като си го помисля. Това е най-удобната поза.... :д
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  17. #92
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Цитирай Първоначално написано от FuckingFreak Виж мнението
    Охх , боли ме вътрешно само като си го помисля. Това е най-удобната поза.... :д
    преживява се.. нали знаеш "като ти опре яйцето.." :д Та искам да кажа, че като имаш обицата вече и като знаеш, че ще те боли да спиш така все ще намериш някоя по-удобна "поза" и пак ще заспиш.. казвам ти това от личен опит и като човек, който като се е пробил не е знаел тези тънкости.. :д

  18. #93
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Да ви се похваля пробих се преди 1 час. Болеше ме (не виках :Д),гадно беше слагането на самата обица,после ме понаболяваше малко,но сега вече напълно спря да ме боли. Пиърса ми каза да го промивам само с розова вода

  19. #94
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Цитирай Първоначално написано от Tiin Виж мнението
    Да ви се похваля пробих се преди 1 час. Болеше ме (не виках :Д),гадно беше слагането на самата обица,после ме понаболяваше малко,но сега вече напълно спря да ме боли. Пиърса ми каза да го промивам само с розова вода
    И като завиваше топчето ти беше гадно или поне го усещаше нали? :д На мен ми беше много гадно тогава :д.

  20. #95
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Еми аз не го усетих тва като го завърташе топчето :Д
    Зайче пусни снимка на твоя пиърс

  21. #96
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Цитирай Първоначално написано от Tiin Виж мнението
    Еми аз не го усетих тва като го завърташе топчето :Д
    Зайче пусни снимка на твоя пиърс
    Ок, ама вие предполагам сте ми го виждали, защото барбито качваше мои снимки и може да ви я е показала. Иначе ето http://prikachi.com/images/53/4566053g.jpg

  22. #97
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от Зайче.. Виж мнението
    Ок, ама вие предполагам сте ми го виждали, защото барбито качваше мои снимки и може да ви я е показала. Иначе ето http://prikachi.com/images/53/4566053g.jpg
    Какво общо има с теб broken-barbiee ? Защото тя ми прати същата снимка и твърдеше,че обицата е нейна... На кой е последно :Д?

  23. #98
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Цитирай Първоначално написано от Tiin Виж мнението
    Какво общо има с теб broken-barbiee ? Защото тя ми прати същата снимка и твърдеше,че обицата е нейна... На кой е последно :Д?
    Позната ми е и се представяше за мен. Тя по-късно ми беше казала, че се представя за мен, после пък ви казала, че профила е на двама човека и т.н. и накрая ми даде паролата и аз писах от нейния профил на Мачока да изтрие профила и му казах, че си правя нов. Ох, объркана е историята.. :д

  24. #99
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Хмм доста... е объркана...

  25. #100
    Голям фен Аватара на slynchicety98
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Ямбол ;}
    Мнения
    523
    Зайче не искам да те разочаровам , но скоро трябва да я махаш ,защото кожата ще изтънее още повече и накрая ще се скъса. Ще има доста грозен белег.

    Правих опит за Смайли пиърсинг дупчих се 2 пъти сама и не можах да вкарам обицата ... скоро трябва да мина пак през аптеката за абокат .. .

    Лятото мисля да си направя на веждата или лабрет не съм сигурна още кое от 2-те искам

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си