.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Хммм

  1. #1

    Хммм

    Може ли някой да ми каже какво да направя , за да правя от веднъж да кажем 50 лициви опори. През ден правя по 3 серии 1-34 , 2-33 и 3-33 (общо 100) и това го правя от близо месец и на 34 някаде там все падам ...

  2. #2
    Супер фен Аватара на fenasf
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 335
    http://hundredpushups.com/

    при мен не се получи, но ти може да успееш
    I roll big like a superstar
    I smoke big like a superstar
    Bitch I'm a superstar

  3. #3
    щом не се е получило при теб къв е смисъла аз да пробвам

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от ribok Виж мнението
    щом не се е получило при теб къв е смисъла аз да пробвам
    Всеки е индивидуален.

  5. #5
    Еми добре ще пробвам , но сега като мога все пак да правя лицеви опори няма ли да е по-добре да започна от 4 week ? И само немога да разбера защо на всяка серия има по три раздела ???

  6. #6
    Здравей
    Всичко е храна,хранителни добавки и професионално направена програма за тренировки.
    Погледни сайта
    http://www.lifepm.eu/
    През него можеш да се свържеш с мен и да ти намеря добър треньор които да ти направи програмата и добър лекар които да те посъветва с храненето. Аз работя за елитния спорт и това мога да направя за теб.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    307
    ^за к'ура ми янко работиш, бегай си рекламирай боклуците на друго място, серсемин

    за чии чеп са ти 100 лицеви, отдавна не са впечатляващи такива големи бройки, особено ако си под 80 кила да не ходиш в армията случайно...иначе програмата от сайта работи, правил съм тая за кофичките и накрая файда никаква, само малко издръжливост (която така или иначе не ти трябва)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си