.
Отговор в тема
Страница 10 от 13 ПървиПърви ... 678910111213 ПоследнаПърви
Резултати от 226 до 250 от общо 301
  1. #226
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    E тва ми е мечтата вече:


  2. #227
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Баааахти бозестия ден направо...

    Събухдам се 6:30, ям набързо, пооправям се в банята, обличам се и към централна гара. Там в 7:35 ми тръгваше влака за Пазаржик.
    А в влака се бяха събрали купчина откачалки - един дядка с навирена бяла коса си я гледа и двата показалеца си ги редува, като с тях си дупчи косата. Бабката сещу мене пък четеше някъв романс и псуваше през 2 страници лирическия герой.
    Пристигнах там, изчаках чичото в едно кафе, пихме набързо едно еспресо с него и се запътихме към общината, която отваряше в 8:30. Всичко изглеждаше обнадеждаващо в началото, защото този път минахме за половин час - да, ама не.
    Трябваше да минем и през:
    - Агенция по вписване
    - Районно Полицейско Управление
    - Национална Агенция по Приходите
    - Водоснабдяване и Канализация

    А агенцията отваряше чак 10 и трябваше да чакаме... Свършихме и там за към час някъде и 11:10 бяхме вече в РПУ-то, където мислех, че ще ни бавят най-много, но ни искараха дописката за към 20-30 минути.
    После в НАП чичото се оправяше нещо там - аз не му бях нужен. Слушах там половин час музика, четях разни заповеди разлепени по стените - А ПОСЛЕ НАМЕРИХ WiFi!
    Казах си господ е с мен. Но стоях за половин час ли колко - колкото за един бърз разговор по скайпа и чичото излезе.
    После се върнахме в общината, където чакахме сума ти време, само за да ни кажат, че моето пълномощно трябва да бъде заверено и от 1-во Районно в Пловдив, защото там се водя по настоящ адрес.
    Та ща не ща - чаках още един влак. Късмет - най-ранния е от 3:25. Изчаках го с 300 зора и пристигнах в Пловдив някъде към Четири. Оттам пеш по наркоманския булевард до 1-во Районно. И там още половин час чакане.
    На връщане към гарата пък ми падна батерията на MP3 Плеъра - УЖАС! По късмет пристигнах точно навреме да си взема билет за скорошния влак за Пазарджик и да се кача.
    След като пристигнах - рейс до общината, сравнително бързо заверяване, и с помоща на линия 20 в Пазарджик успях да пристигна навреме за влака в 18:30.
    В влака пък беше пак адския кошмар - буквално. Вследствие на една тема в форона от вчера и един изгледан филм - заспивах в влака през 4 минути и все сънувах как еба някакво момиче и после вагината и ми смила кура и като се драпна - нямам кур и почвам мощно да пищя и рева. Малко по-късно се появява една фейчка-негър, която ме будеше.
    Последния такъв беше със съфорумка и стана много кофти, имайки предвид, че утре ще излизам с нея :///
    Та слезох от влака, отидох на спирката да си чакам 16 или 116, когато мина вуичо и ме хвърли до нас. Тъкмо вечерям набързо и получавам покана за баскет по телефона. Приемам, вечерям набързо, нахлузвам екипа и излизам.
    Усилена игра, 2-3 пъти ме фаулираха, като веднъж едното момче буквално ми седна върху крака и яко ме го смаза...
    В крайна сметка ги бихме 68:40 и ни черпиха по една бира.
    Върнах се към 9 часа ли колко вкъщи - майка ме изпраща за хляб. После виждам през прозореца, че това просто е бил еврейски начин да ме избута от компютъра, за да може да играе пасианс разбираш ли...
    Както и да е, взех там хляб, яйца, някъв снакс за брачедката и майонеза и се прибирам.
    Срещам се с един авер от квартала и почва мощен лаф - половин час. Ей много прости хора имало на тоя свят
    И ся си вися в къщи и слушам:


  3. #228
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    afgdfgdfgsdfsdgedg ...........

  4. #229
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Развалена клавиатура?

  5. #230
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Пак се насъбра група от форона да ме бие - за 235125125 път

  6. #231
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Grab your glocks when you see 2pac
    Call the cops when you see 2pac, uh
    Who shot me,
    But your punks didn't finish

  7. #232
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Днес беше много айляши ден пък - компенсираше за вчерашния.
    Чисти сънища - няма проблеми.
    Събудих се късно, закусих набързо, нямах време - трябваше да ходя на пешеходния мост, а трябваше да изкарвам и кучето.
    Изненадвещо Силвия не се възпротиви ЧАК ТОЛКОВА.
    На идване съзерцавам следната гледка:



    Наели някви слеботелесни тиинейджъри за доброволци на БЧК и разпъваха там платна за писане



    Общината също се бяха подготвили подобаващо, че даже и екипи на БНТ имаше.



    30 минути я търсих и следната навалица



    Малко след това се отказах, като си казах, че тя си изпъква и рано или късно ще я видя и се забих при групичката на моето първо даскало и се видях с доста госпожи от младините ми



    Накрая нещата се поразмърдаха и тръгнаха










  8. #233
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442






    Накрая повечето се разотидоха - към 12:00 някъде, а същите слаботелесни от БЧК искаха да оставя послание против дрогата. ( На висока резолюция се вижда по-хубаво)



    Видях се и с бившата, която се мярка на тези снимки. После изчаках Силвия и отидохме към нас да оставим Цезар.
    Постояхме малко вкъщи, като погледахме малко един филм и си пяхме караоке, като си пиехме водчица.

    http://kiwi6.com/file/v15623725b

    После към 2 и нещо се изнесохме за киното, като пристигнахме точно навреме. Тва Диктаторът беше уникален филм. Със сигурност ще си го купя като излезе на DVD. Така любезно ви предоставям един скрийн.



    И това е общо взето. Разотидохме се и всеки по къщите си. Аз лично свърших тоя пост навреме за да мога сега да се облека и да излеза за редовната сесия баскет. Аре до после от мене.

  9. #234
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    а ?

  10. #235
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Ахахаха то цуцето не е от Пловдив - направи си сметката
    Пропадналата Силвия се споменаваше :d

  11. #236
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442

  12. #237
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442

  13. #238
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    http://i.imgur.com/QcHAL.jpg

    Ретард фейл

  14. #239
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    здравей Восък какво правиш
    може ли и аз да си пускам простотиите в темата
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

  15. #240
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    НЯМА ПЪК !

  16. #241
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Айляк ти днеска шестици, айляк ти и репетиции, айляк ти и радио, айляк ти и интервю, айляк ти и театър, айляк ти и пийняци.

    ЕБАХТИ КЕФА

  17. #242
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    хайде де много ти се моля ти си добър човек по душа
    вътре в теб се крие много добро момче което дава на хората да използват темите им и купува сладоледи на усмихнатите деца за да ги направи още по-усмихнати и стиска пъпките на пъпчивите какички че да изглеждат по-хубави и да са по-щастливи защото правят секс по-често
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

  18. #243
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Цитирай Първоначално написано от pe6oskeiborda Виж мнението
    хайде де много ти се моля ти си добър човек по душа
    вътре в теб се крие много добро момче което дава на хората да използват темите им и купува сладоледи на усмихнатите деца за да ги направи още по-усмихнати и стиска пъпките на пъпчивите какички че да изглеждат по-хубави и да са по-щастливи защото правят секс по-често

  19. #244
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442

  20. #245
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    fak y ytub

  21. #246
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442

  22. #247
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442

  23. #248
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    I'm back
    sort of


  24. #249
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    И вчера беше някв такъм айляк ден.
    Отначало почна някво забило с харчове покрай шофьорските курсове и като цяло обезпаричване.
    Към 2 на обяд получавам оферта за бира парти из центъра с още един пич и 2 путенциални пички.
    Естествено не отхвърлям и взимам да освобождавам тъпия график.
    Имах само една запланувана разходка до Викиват, която можеше да изчака и билярдче с кушето, който мислех да заеба и да си му върна за предишния път, ама то се оказало че и той не отишъл -_-
    Таа събираме се 4мата пред блока и реших да взема кучето.
    Потегляме такива и точно на подлеза на централна гледаме нашия приятел "Анти-конти" работи!
    Странно нали?
    Още по-странното беше че премахваше плакати и реклами от стените на спирката със спирт, който така и не съумяхме да разберем как не е изпил още.
    Продължаваме си такива надолу да бичим айляка и гледаме некв бръснат ни се изпуква пред нас и ни вика, като ни подава едно листче:
    - Аз съм от една група за взаимна помощ. Ако някой има проблеми може да се обади на този телефон и да си помогнем взаимно.
    В тоя момент ни подава няква брошура.
    Аз нали такъв я взимам и го питам:
    - Как се казва тая група?
    - Ами сигурно сте я чували - Свидетелите на Йехова.
    And I was like:
    - Bitch pls.
    И се изнасяме такива. (По късно мога да пусна скан с тея шитни, ако някой го влекат сектите)
    Класическото бира парти се повтаря на градската.
    Пехича забива някви курви с кучето и си лафят някво време, а аз оставам с двете мастии сам.
    Не се оплаквам де - даже сексаво беше такова.
    Малко по-късно се срещаме с RaisedOnCock, която ми би шута набързо, щото беше с нейните металяги от ФЕГ.
    Към 11 някъде се изнасяме, щото на момичетата им се приспа и ги изпратихме нали такива до тях.
    После се връщаме с пехича по алеята на любовта дето имаше някви мазни травестити.
    Ръгаме им по едно рамо в гърба и ги подминаваме такива.
    Тва дето изръга Пехича се обръща и му вика:
    - Ей сладък, върни се бе - и аз си падам по грубости.
    На нашия му стана някво гадно и даже се филмира, че можело да имат сутеньори.
    А аз като първия приятел му се смея и хиля като луд.
    Де се е чуло и видяло травестити със сутеньори.

    Бе някв айляк ден.
    Ся след малко бизар парти - разпукване от всякъде !

  25. #250

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си