.
Отговор в тема
Страница 8 от 13 ПървиПърви ... 456789101112 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 301
  1. #176
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Неска беше що годе лош ден.
    Сутринта отбелязах 79.8 и почна хепи ден.
    После дойде ростера за другия петък и съм вътре :>
    След даскало тръгнах на път да се видим с сиси, ама имаше "леки" проблеми.
    Както и да е. Не си направих най-ниския резултат на боулинг но със точки 69 не бях много айляк, въпреки че имах 2 страйка.
    После докато си ходехме до спирката говорех със супер спрелия братчед и му се обяснявах едно половин час кво да прави и къв влак да хваща.
    После направих пък жестокото сравнение на Силвия с едно момиче, което слуша чалга и май ми се обиди :/
    Бащата ме закара до Пазарджик и остана тая нощ у чичо. Аз си хванах влака и се видяхме с брачеда.

    Всъщност сега ви пиша от неговия лаптоп, чиято батерия е на привършване и е с уникалние глобул нет - 2Mpbs Download & 0.2 Mbps Upload

  2. #177
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Монтирахме всичко, оправихме нещата, свършихме работата.
    Взех пълномощното от калекото и имах време даже да се мясна към плажа :d
    След малко слизам за вечеря а към 9 и нещо ще се изнизам към гарата за да си хвана влака за връщане

    Финанси - 0%

  3. #178
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Много ме кефи като ни бутат сървърите точно в последния рунд на двудневно танкиране :@@

  4. #179
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Cap'n Димитър Златичев
    Определям скала на изцепки - от 1 до Светлозар

    АХАХАХХАХАХА.

  5. #180
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    добър вечер.. не е яко цяла страница да си пишеш сам :д ..
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  6. #181
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Мързеше ме да редактирам
    Вече е добро утро. Можех да влезна и вечер, ама спах доволнов купето
    Сега съм бодра краставичка и след малко май ще се изнизвам към един приятел :>

    Последно редактирано от Wax : 04-23-2012 на 06:47

  7. #182
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442


    Faith in Humanity - Slowly losing itself

    Последно редактирано от Wax : 04-23-2012 на 08:26

  8. #183
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Сутринта мина тъпо - нищо интересно за споделяне.
    На път за даскало обаче много ме потресе следната гледка:
    Майка дето дава цигари на сина си (Осмокласник) и приема тройката за хубава оценка...

    Ще има почистване на даскалото другата събота, в което мисля да взема участие, освен ако часа за постановката ни не се преплете с времето за чистене, но не се знае. Отделно за инициативата "Да изчистим България" съм на тепето на 12 Май и там ще помагам.

    Другия петък пък ще има ден на таланта, в който пак ще взема активно участие. Навих една групичка седмокласници - брейкърчета и фриистайлъри да си денсат на трака. Миналата година така взехме второ място. Разликата тая година е, че няма да е трак, а ще е микс най-вероятно. Пък и като ги няма вече бели денсърките от 12 клас ще е доста по-лесно, та може и първо да грабнем
    + 2ка по Математика и 5ца по Химия.
    Тренировката след даскало мина що годе добре, като изключим 2 технически фала, който направих
    После пък възникна епичния спор на връщане от даскало с 2ма съученика, но за това смятам отделна тема

  9. #184
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от Wax Виж мнението
    Сутринта мина тъпо - нищо интересно за споделяне.
    На път за даскало обаче много ме потресе следната гледка:
    Майка дето дава цигари на сина си (Осмокласник) и приема тройката за хубава оценка...

    Ще има почистване на даскалото другата събота, в което мисля да взема участие, освен ако часа за постановката ни не се преплете с времето за чистене, но не се знае. Отделно за инициативата "Да изчистим България" съм на тепето на 12 Май и там ще помагам.

    Другия петък пък ще има ден на таланта, в който пак ще взема активно участие. Навих една групичка седмокласници - брейкърчета и фриистайлъри да си денсат на трака. Миналата година така взехме второ място. Разликата тая година е, че няма да е трак, а ще е микс най-вероятно. Пък и като ги няма вече бели денсърките от 12 клас ще е доста по-лесно, та може и първо да грабнем
    + 2ка по Математика и 5ца по Химия.
    Тренировката след даскало мина що годе добре, като изключим 2 технически фала, който направих
    После пък възникна епичния спор на връщане от даскало с 2ма съученика, но за това смятам отделна тема
    Wax-чо, абе остави жената да дава цигари на детето, нали трябва да стане мъж!? И 3-ката е хубава оценка, много ясно. Няма да 5 и 6, както зубарите и гейовете...

  10. #185
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Уж съм си научил репликите, издокарал съм се с костюм и даже съм си сменил интонацията да звуча като стар чичка
    Дано всичко мине по вода.
    Пък ще си взема и топката.

  11. #186
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от Wax Виж мнението
    Уж съм си научил репликите, издокарал съм се с костюм и даже съм си сменил интонацията да звуча като стар чичка
    Дано всичко мине по вода.
    Пък ще си взема и топката.
    Успех

  12. #187
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Бе добре се получи - госпожата ме изгледа учудено и ми предложи да ходя в ВИТИЗ
    Кофтито беше, че щото наката го нямаше аз трябваше да слагам роклята :d

    И на баскет буквално ме размазаха, след като скочих за лейъп ми направиха блок и тва момче се стовари върху дясната ми ръка... Но ше се възстановя.

    Ся съм си зел биричка и чакам само да ми свърши един таск на компа и ше си гледам новата серия на South Park след което ще гледам Воини на Светлината.

  13. #188
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    И ВЧЕРА И ДНЕС СУПЕР АЙЛЯШКИ ДНИ.

  14. #189
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442


    С много труд сред 16 отбора от 8 до 12 клас да го докопаме това отличие. Можехме да набараме и първото, но тяхния капитан (На 12г) играеше доста грубо първото полувреме, след което получи подобаващ отговор от мене.



    Пък от дясно (като изключим най-десния) Ми бяха играчите
    Тоя клекналия и до него червената блузка. Може да не имаме много външен вид на баскетболисти но опровергахме другото.
    Между момчето с топката и момичето пък беше отбора на 9в.
    Пак много здрави пичове. Взеха 3то място, след като ги бутнахме.

    12г беше игнориран от останалите поради липсата на феърплей и подкупния съдия.

    Впрочем един съдия даже ни дължи 15 лева

  15. #190
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от Wax Виж мнението
    Бе добре се получи - госпожата ме изгледа учудено и ми предложи да ходя в ВИТИЗ
    Кофтито беше, че щото наката го нямаше аз трябваше да слагам роклята :d

    И на баскет буквално ме размазаха, след като скочих за лейъп ми направиха блок и тва момче се стовари върху дясната ми ръка... Но ше се възстановя.

    Ся съм си зел биричка и чакам само да ми свърши един таск на компа и ше си гледам новата серия на South Park след което ще гледам Воини на Светлината.
    Eла при мене, ще те направя артист и без ВИТИЗ

  16. #191
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    READY... SET.... FIGHT !




  17. #192
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    ^ На тоя що са му бръснати крачката?

  18. #193
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Влезох в Секса, отворих първата тема, видях за кви филми става на въпрос, изнесох се.

    След малко се изнасям от къщи - ще ходим с един фр за една поръчка към 8 ама първо ще повисим малко у тях :d
    Утре пък раното сутринта ще съм с чичо най-вероятно...

  19. #194
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    КУР ЗА ЦСКА! АЛЕ!

  20. #195
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    а какъв е резултата.. але :д
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  21. #196
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Какъвто се очакваше (Минималния)
    Можеше и 3:0, но и 1:0 Става :d

  22. #197
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    пф.. добре че не гледам футбол.. сега щях да съм разочарована :д ... и все пак, Левски може много повече .. (това не знам дали е така, но нали трябва да заема някаква страна :д)
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  23. #198
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Можеше. Но ЦСКА играеше за дузпи още от първото полувреме и докато Моралес лепеше топки из орбитата, Рамос беше точен в 49тата минута и им го надъни на Чорбарите.

    После както се очакваше Стойката се оправда със съдията

  24. #199
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    The weirdest dream today.

    Никва интродукция - съня ми почна в 10 сутринта как се събуждам в един френд и целия съм надраскан с пишки и гейщини. Измивам се и обувам на майка му обувките и излизам. След време решавам, че са ми неудобни, събувам ги и почвам да вървя на ръце. Бях спечелил няква екскурзия за 2ма до Пазарджишката казарма и бях поканил една много яка путка с хубав гъз да отидем, да ги напсуваме и да си тръгнем.
    Незнайно защо отидох до лафката за вестници до даскалото ми и исках да купя зарядно за акумулатор на кола, за да и го подаря. Жената от будката се циганеше и викаше че не продава блаженства на простосмъртни, след което и и се извиках мощно "АВЕ ЕЙ" и тя припадна от моЩния ми дъх. Ограбих и будката и взех зарядното.
    Обаче дирижабъла вече беше тръгнал, и аз си викам ше ги настигна с байка и се запътих към нас да си го взема.
    Тръгвам, а по пътя мазни негри от ферарита намалят и ми показват средни пръсти, обаче аз се сдържам в името на отца и сина и светия гъз.
    Минавам 20км и виждам няква лисица. Спирам и се запътвам към нея с надеждата да си лафим малко, обаче се оказа че тва беше адаша в костюм на лисица. Обаче си беше сложил костюм и на пешо скейборда. Чувствах се като в Скуби Ду. Примамих го да излезе, като му казах че диви аутистки цици се мъдрят там зад ъгъла. Той се хвана на номера ми и аз умело го причаках с чорапите ми и го улових в единия ми, след което се качих на колелото и продължих.
    Адаша ме псуваше на негър и аз накрая не издържах и го изпсувах и аз, щото го мразех. Ама докато го псувах си отбих вниманието от пътя - минах през едно камъче с размера на 50 стинки и колелото фръкна 5 метра във въздуха и гръмна в холивудски стил. Пуснах негъра и го ползвах като човешки щит докато навлизахме в няква цветна и тъмна местност, където имаше навсякъде дъги. После стана няква гадна горичка и в края и имаше 2 къщи. Имаше една пушка до пъвото дърво. Взех я и прострелях адаша. Той взе да се гърчи като викаше мощно "АВЕ ЕЙ" и рецитираше Червената Шапчица.
    После някви мутанти като тея от Rage почнаха да ми идват и аз ги очиствах с пушката. По едно време патроните ми свършиха. Последните мутанти вървяха към мен и ми викаха "МРАЗИМ ТЕ" и вдигаха секири.
    Обаче адаша стана и почна да стреля ектоплазма от пръстите си с думите "АЗ ГО МРАЗЯ ПОВЕЧЕ ВЕ ЕЙЙЙЙ" После като ги очистихме той рейпна един от тях и се насочихме към една от къщите, обаче тя стана розова и ни се стори твърде гейска и затва се насочихме към другата. Разбихме вратата и влезохме. Всичко беше облицовано и направено от дърво и путки.(
    Дивана вместо три възглавници имаше три путки и аз доволно се настаних върху тях, докато адаша взе някви палачинки от хладилника и си пусна Ортодоксалната телевизия и ги псуваше.

    В тоя момент се събудих.

    Обертаваше се як сън - трябваше да не свършва

  25. #200
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Който иска да се посмее -> http://www.teenproblem.net/forum/sea...searchid=97317
    И да гледа следващите страници, особено 3-4та

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си