.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 65
  1. #1
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496

    Защо българите са толкова лоши хора?

    Бедността ли е причината според вас? Аз не мисля, че е бедността, а по-скоро простотията.

  2. #2
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 006
    Може да ползваш мачката за изследването.

  3. #3
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Какво имаш предвид?

  4. #4
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 006
    Нямам предвид имотното му състояние.

  5. #5
    масово смятат че е модерно... тъпо разсъждение

  6. #6
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    щото Бай Ганьо ще ни преследва цЕл живот ! 'д

  7. #7
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Българите не са лоши хора.
    Турците и циганите са.
    Има и отрепки от български произход де, но тях кой ги счита за хора...

  8. #8
    Кой казва е българите са лоши хора! Не може да даваш това определение за цяла нация- от всички има добри има и лоши. Колкото до простотията съгласна съм, че една от главните черти на българина, но тя нне ни ли се налага с това окоето се пуска по телевизията, във всички дискотеки...но защо това да ни прави лоши.

  9. #9
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    ^ Абе отвори някой форум, който и да е било, и сам ще видиш...

  10. #10
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Ниското ниво на образованост. Навсякъде има добри и лоши хора, но у нас не може всеки да се похвали с богата обща култура и почти винаги те гледат на криво.
    Хем са нагли, хем си мислят, че светът е техен. омг Не мога да го определя точно. Всичко е в ценностната ни система. Като цяло наблюдавам двете крайности и там някъде е абсурда, защото почти няма някаква умереност, а се забелязват контрастите.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  11. #11
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Ниското ниво на образованост. Навсякъде има добри и лоши хора, но у нас не може всеки да се похвали с богата обща култура и почти винаги те гледат на криво.
    Хем са нагли, хем си мислят, че светът е техен. омг Не мога да го определя точно. Всичко е в ценностната ни система. Като цяло наблюдавам двете крайности и там някъде е абсурда, защото почти няма някаква умереност, а се забелязват контрастите.
    ПРава си.,..

  12. #12
    venitto
    Guest

    СЪБУЖДАНЕ

    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    щото Бай Ганьо ще ни преследва цЕл живот ! 'д
    здравей ЧУК бай ти ганйо не е виновен виновни са хората бедни но оперени така не е лошо но нямаш ли покритие ти остава само да гласуваш за кебаПче не ги съди гладни са аз също
    но никога няма да се преклоня и никога няма да платя на тази държава нищо направете го и вие стига са ви взимали парите
    разкажете на там тази приказка
    стига са си плащали бедните нека си ги похарчат за тях тези пари няма никой да им ги върне НИКОГА ЩАСТИЕ ВИ ЖЕЛАЯ добри хора
    Последно редактирано от venitto : 04-19-2013 на 10:50 Причина: редакция

  13. #13
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    чужденците са перфектни
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #14
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Румънците са по-кофти, както и държавата им.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Много сте зле.
    Не знам къде ги виждате тея лоши хора и все някой ви е крив майка му стара. Аз защо нямам проблеми с другите хора>?
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind Виж мнението
    Румънците са по-кофти, както и държавата им.
    Щото си живял 2-5-10 години в Румъния и имаш отношения с румънци ли? Или щото така си чул от Тоя и Оня?
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  17. #17
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Щото си живял 2-5-10 години в Румъния и имаш отношения с румънци ли? Или щото така си чул от Тоя и Оня?
    Живях 5 дена с тях и видях с очите си за кво става въпрос.

  18. #18
    Живота ги е направил такива каквито са,но според мен българина не е лош човек .

  19. #19
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    1 човек може да не е образован но ако е по-добър от вас , трябва ли да го съдим? Жалко разсъждавате.. Хората без образование не са по-долу от други!

  20. #20
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind Виж мнението
    Румънците са по-кофти, както и държавата им.
    На едно ниво сме.. Цигания,простотия,беднотия .

  21. #21
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Цитирай Първоначално написано от LovEsIckk Виж мнението
    На едно ниво сме.. Цигания,простотия,беднотия .
    Малко по-добре сме.
    http://www.btv.bg/az-reporterut/id/1..._Rumaniya.html
    Такова нещо тук още не съм видял, а там ни съпровождаше през целия път до Букурещ.

  22. #22
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Зависи в коя част на БГ пътуваш. И тук има много такива гледки.

  23. #23
    Виждаш това, което ти се иска да виждаш.Просто си си го набил в главата и толкоз. Но свят голям, хора всякакви.Ти си избираш срадата. Не може да слагаш всички хора под общ знаменател. Аз съм българка и какво, лоша ли съм? Българка съм и съм горда с това! Просто промени начина, по който гледаш на света!

  24. #24
    ся дайте да се сравняваме с румънци, турци (живеещи в България) и цигани, че да се утешаваме с това, че има и по-зле от нас Истина е, че в момента в който някой изплува повече от другите се започва с лошите коментари и завистта, което не ни прави чаааак толкова лоши, но пък ни прави доста противни. Ама нали е по-лесно по цял ден да бездействаш и да обсъждаш кой какво и как постигнал или направил нещо отколкото да погледнеш себе си.

  25. #25
    The Ruler of Tides Мега фен Аватара на NaOH
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    /dev/null
    Мнения
    4 682
    ахахах божеее, чужденците дори не ни знаят къде сме на картата на Европа и ни смятат за цигани, а вие говорите как не сме били зле. Питал съм учители, които би трябвало да са по-начетени, нямат идея. Питал съм случайни хора, пак нямат идея. България за тях е "просто една държава, май в Източна Европа". Руснак ме пита "кирилица или латиница използвате за азбука". Финландци ме питат "Ти защо си толкова бял, българите не сте ли по-черни?". При споменаването на заплатите ми се смеят "аз толкова изкарвам за ден". Пак си помислете дали някой ни знае и дали някой реално го боли фара за държавицата ни.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си