.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710

    Пиене на хапчета

    Може да ви се стори странно, но не мога да пия хапчета, в смисъл не мога да ги гълтам, особено ако са по-големи-просто като стигнат до гърлото се задавям и дори понякога повръщам и не мога-единственият начин е да ги разтворя в лъжичка-но особено антибиотиците за страшно горчиви и трябва след това да ям мед и кво ли не за да не ми се повдигне, просто непоносимо горчиви ся ми изписаха едни антибиотици, които са 500мг/доста големи и страшно горчиви/ и се мъчих 30мин да глътна хапчето и не мога то веднага почва да се разтапя и само ги разтварям, но това е страшно горчиво и нпрао не знам кво да прая, по малките хапчета като витамин С мога да ги гълтам, но тия големите никъв шанс. Дали е вредно дето ги разтварям и тогава ги пия и предложете някъв начин как да ги гълтам? и също като ги пия разтворени после кво да ям или пия че да си опрая вкуса-някъде 30мин имам страшно горчив вкус в устата и гърлото и дори и мед да ям пак няма ефект? Много ми е трудно и не знам кво да прая! Предложете нещо

  2. #2
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    Пич, до 7-8 клас бях също като теб, не можех и най-малкото хапче да глътна, и постепенно почнах от витамичетата, леко по леко, се научих на малките хапчета, а като бях малък лекарите се чудеха като се разболея какво да ми дадат, защото не мога да гълтам хапчета, а те ми казваха че не бива да се трошат, а трябва да се глътнат и да се разтворят в стомаха... и аз съм повръщал и какви ли не неволи съм имал с тези хапчета.... при мен начинa за гълтане е такъв, слагам го най-отзад на езика накланям главата назад и си представям че имам храна и трябва да я преглътна и го преглътвам с вода.... надявам се да съм помогнал
    Последно редактирано от awerw : 02-01-2012 на 16:49
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  3. #3
    чупи ги на части ;д

  4. #4
    Супер фен Аватара на fenasf
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 335
    Ти дете ли си бе трябва да се научиш...
    I roll big like a superstar
    I smoke big like a superstar
    Bitch I'm a superstar

  5. #5

    Question

    имам да пия хапчето ГелоМертол, но то нито може да се счупи, нито нищо, а като го сложа в устата си имам чувството, че тя започва да трепери. Кажете ми как да го глътна това хапче .

  6. #6
    Фен Аватара на Prophecy
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Hawaii
    Мнения
    289
    Аз също не мога големи хапчета да пия , повдига ми се веднага , затова при мен варианта е да ги пия със сок , например портокалов Cappy , тогава ми са без проблем

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Тренирайте като земате по 25-30 хапа амино или бцаа в уста и ги гълтате на 1 път

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си