.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: methandrostenolone

  1. #1
    Фен Аватара на Prophecy
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Hawaii
    Мнения
    289

    methandrostenolone

    Здравейте на всички. От доста време не съм влизал тук , и сега случайно го засякох в гугъл и реших да попитам нещо, което се чудих къде точно да го направя.
    Започнах 50 дневен цикъл със Метан, и мисълта ми е , като свърши този цикъл , да продължа ли да пия Карзил и ако да , то колко време. Също така ме интересува какво още е хубаво да се пие след цикъл , чувал сам за Трибестан или нещо от сорта , но не съм сигурен. Ако е добре да се пие нещо от сорта , то какво и колко време. Благодаря предварително.

  2. #2
    Боже Господи..Преди да прибягвате до подобни безумия се консултирайте поне с хора,които са употребявали..Полуживота на метана е около 8 часа,няма никаква логика да се прави цикъл само с него.По-скоро се използва за кик,за да те удари по-бързо тестостерона.Другото,което е,че тестисите спират да работят,за това се задължително се инжектира тестостерон,в противен случай може да имаш сериозни проблеми,визирам тестисите.

  3. #3
    Фен Аватара на Prophecy
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Hawaii
    Мнения
    289
    Мерси за съветите , но това изказване нямаше нищо общо с това което искам да знам

  4. #4
    Ти основните правила не си спазил за 1 цикъл...какво искаш да знаеш..метана се взима около 4 седмица за кик...кви са тея 50 дни..
    Последно редактирано от Todor_Markov : 03-31-2012 на 17:57

  5. #5
    Фен Аватара на Prophecy
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Hawaii
    Мнения
    289
    Окей , ако си компетентен по тея теми, би ли ми разеснил малко с какво е хубаво да се комбинира тоя метан и каква пирамида да използвам

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си