.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    Как се забавлявате?

    Хей, хей! Добър вечер от мен Днес си мислех, че водя леко скучен начин на живот. Смятам да почвам да си го живея и да се наслаждавам на мига, защото всичко може да се случи утре, и да спра да живея в миналото! Та въпроса ми е вие как се забавлявате? как намирате време да се забавлявате през учебната седмица? На колко години сте? Петък или събота вечер излизате ли някъде ?

  2. #2
    на 15 съм.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Тарикатче
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    400
    Хаха ами стегни се... Тряа да се забавлява човек и да му е готино всяка една свободна минутка Стига да знае как разбира се
    Аз лично време имам колкото пожелая.. Точно в момента поради разни обстоятелства нито уча нито работя.. И просто се възползвам на макс . . Хобита, заведения, момичета, коли, разходки . . Какво ли не . . На всеки го пожелавам точно тоя етап от моя живот.. Гаранция, че ще остане доволен

    на 19 съм междо другото
    Ти обаче си на много прав път Добре си се насочила.. Просто скуката е нещо много излишно Успех и да не ти пука от нищо.. Важното е да ти е весело

  4. #4
    axa.. Ами аз просто се замислих, че живота е сега. На 15 съм и трябва да се забавлявам, защото ще дойде време, когато няма да мога.. тогава ще останат само спомените. За сега съм се насочила към кафенета ( най-много 2 пъти в седмицата, защото съ, втора смяна и нямам никакво време) разходки, когато съм първа смяна. и като се замисля, само това :О:О:О

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Тарикатче
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    400
    Лелее сериозно ли го пишеш тва? Заеби, че е адски малко.. Ама наистина "малко" Ами и "кафенета" Та аз тва изобщо не го считам за "забавление" дори.. По скоро за неква стая пълна с клюкари и клюкарки обсъждащи некви простотии.. Егати "забавлението"

    Кво те спира да вършиш други наистина "забавни" неща.. Време, пари, родители?

  6. #6
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Зависи какво разбираш под забавление и какво ти се прави на теб. Не се води по днешните на 15 години. Не мисля, че е редно всеки ден да ходиш по дискотеки и т.н Ако ти се ходи, ходи си събота, неделя. Ако имаш компания, събирайте се на някоя вила уикенда. Това също е забавление. Не се увличай много с тоз и ония. Можеш да правиш много неща, но не вземай пример от наборите ти. Почти съм сигурна, че просто гледаш другите момичета как ходят по дискотечките, пиянстват тук и там и на теб ти се иска така. Стига да имаш компания, пари, доверие на родителите и лична граница, може да се забавляваш.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  7. #7
    Тарикатче, просто не се сещам за какво друго.. именно за това направих тази тема, да видя вие как се забавлявате, просто нямам си никакви идеи (( не искам ей така да си пропилея живота........

  8. #8
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Предлагам ти да се запишеш на някакъв вид спорт, танци... Много ще ти помогне - от една страна се запознаваш с цяла група от хора, от друга - имаш постоянно занимание и "пълнеж" на времето си.

  9. #9
    не ми се занимава с такива неща

  10. #10
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    И аз не се занимавах с никакъв спорт и много случайно и точно с тази цел се записах на гимнастика. Наистина ми беше много полезно.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Хем случайно, хем с цел... Ама съм и аз. :Д

  12. #12
    Повече от фен Аватара на Тарикатче
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    400
    Споко бе само на 15 си.. Стига да не искаш няма как да си пропилееш живота.. Та той тепърва ти започва

    Некъв вид спорт също е вариант.. Междо другото ти май не търсиш само "забавление" ами каквото и да е за "правене" усещам, че ежедневието ти е неква много стабилна скука.... Ходи на фитнес примерно .. Едно, че там все ще се запознаеш с разни нови хора.. От там и кафетата ще дойдат пък и нали ти ги имаше предвид по горе.. А и не са само те ползата от фитнеса.. Ще си разнообразиш ежедневието.. Ще разпускаш и покрай всичко друго ще изградиш и потдържаш хубаво и привлекателно тяло.. Доста +-ове има в тая насока..
    А ако те мързи, нямаш желание и не ти се занимава с подобни неща малко трудно ще ти помогнем.. Може примерно да споделиш какво те влече.. Какво ти се прави на тебе? И какво разбираш под "забавление"? Сподели ни и ако нещо те спира да се забавляваш вече може ние да дадем малко акъл как да отстраниш съответните проблеми ако ме разбираш...

  13. #13
    Повече от фен Аватара на Тарикатче
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    400
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019 Виж мнението
    Хем случайно, хем с цел... Ама съм и аз. :Д
    xaxaxax . . .

  14. #14
    ами под ''забавление'' разбирам дискотеките, разходки - донякъде, молове, кино и така нататък ;д , някъде след училище, а не направо вкъщи, печене на слънчице + списание, флиртчета :Дд и подобни.. просто искам да си живея живота! По мойта логика най-хубавите години сега са мойте някъде до 20. за мен след това вече не си за такива забави или де да знам как да го кажа..

  15. #15

  16. #16
    Повече от фен Аватара на Тарикатче
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    400
    До 20? Кви са тия глупости.. За забавлението няма граници

  17. #17
    еми ддз, аз така си го представям.. все пак може ли нещо по-така да ми предложите аз нищо не мога да се сетя, освен това.

  18. #18
    .....................

  19. #19
    кино
    театър
    хубава книга
    започни да спортуваш
    научи някои чужд език
    запиши се на курс по нещо
    разходки сред природата
    екскурзия с приятели

  20. #20
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Жал ми е за вас. : )

  21. #21
    Стани част от еБългария в eRepublik -хитът в онлайн игрите
    Помогни на България да изпревари Сърбия(2383, Румъния(13026), Македония(10731)..
    http://www.erepublik.com/en/referrer/mrpazuzo

  22. #22
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Като бях ученичка, излизахме компанията от класа, в петък след даскало. През топлите дни по разни градинки-играехме карти, а-у. Иначе, ходехме на кино събота (или неделя), на театър, билярд. Нещо такова.
    Сега или петък, или събота, или и петък и събота, излизаме с мъжо и компанията на кръчма. Не обичам дискотеки, за тва и не ходим. Ма по разни рок/метъл клубове се разхождаме. Или по домашно..
    Винаги има начин да си намериш забавление.

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  23. #23
    Аз карам скейтборд в скейт паркове и не осъзнавам кога лети времето..........................

  24. #24
    Сети се за нещо, което наистина ти доставя удоволствие и го прави. Към полезните неща можеш да си избереш да се запишеш на нещо ( спорт или да учиш нещо ( език например) ). Можеш да се събираш с компанията ти у вас, да гледате филми , да си говорите, да спиш в приятелка една седмица, на другата тя да спи у вас. Това са все забавни неща, които да правиш да речем през седмицата( е.. спането да речем остави за уикендите). Може да отидеш с приятели на село, може просто да се запознаеш с някой нов човек за теб на твоята възраст, да излезете, просто ще е интересно да опознаеш нови хора- сега също е момент за теб да се запознаваш с нови лица( то никога не е късно де ). Иначе... нещо, което може да се каже спада към по- вредните забавления, които каквото и да се казва са си наистина забавления, е да отидеш в края на седмицата на дискотека, в клуб, в бар, на някакво парти ( макар че на 15 години може и да не те пуснат, но няма значение, опитай(особено ако има по голям с теб), ще танцуваш, ще пиеш ( е.. гледай да е умерено де, без изцепки, нали да е весело) и такам.. това е горе долу в общи линии.
    Аз лично не ходя редовно на дискотеки, през седмицата ходя с приятели или с хора от моя клас на кафе, събираме се на различни вили, правим си барбекю, правим си разходки( с кучета е интересно), напиваме се, стават разни изцепки и после е забавно да си разказваме. Изобщоооооооо иначе животът ти не свършва с навършването на 20 години- той тогава тепърва ще започва да кипи още по- бурно Have fun

  25. #25
    Ами аз се забавлявам много когато съм на село с приятелите на игра на гоненица,криеница,ластик,д ма и много други,а в града..на компа > >.На 13 съм.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си