.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    Unhappy ПОМОГНЕТЕ!! Всичко свято за мен, за него е фалшиво...!

    Здравейте съфорумници!
    Ще давам направо... Имам приятел от 1 година и почти 3 месеца. Както всяка друга двойка и при нас се случва да се скараме. Въпроса е там, че той много бързо пали и понякога наистина не знае и не се съобразява какво говори и как го казва. Същото се случи и днес. Просто запали. Беше ми тежко, вярно е, и е също така е вярно, че пред другите не обичам да си показвам мъката. Той започна с думите "махай ги тези фалшиви сълзи". Това определено ме обиди. Продължи със "не си щастлива и обичана". И пак продължи със сълзите ти са фалшиви. Опитвам се по някакъв начин да поговоря с него, да го убедя, че всички тези глупости, които си ги мисли не са така, но той въобще не иска и да чуе. Просто за него сълзите ми, които не веднъж е виждал, са просто фалшиви. Какво ли не направих, вижда и усеща, че се измъчвам за всяко нещо, но просто си знае неговата. Край сълзите ти са фалшиви... Това ме обиди адски много. Признавам, че в същото време писах на друг човек, човечета, които се смеят, но пак казвам, не обичам никой, освен него да знае как се чувствам и какво ми е. Та ви моля за съвет. Какво да направя? Как да го накарам по един или друг начин да ме чуе? Обръщам се към вас, тъй като е анонимно и кой би се заел да търси коя съм и що съм... Та давайте съвети, тъй като се чувствам УЖАСНО ОБИДЕНА! Моля не пишете груби или некомпетентни коментари. Просто търся съвет!! Благодаря на всички включили се!!!
    24.12.2010

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Torn
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    София
    Мнения
    470
    Същата работа само където съм момче ... Аз като реагирам така понякога просто съм ядосан заради някое момче с което си пише . И най-вече когато на него му обръща повече внимание от колкото на мен самият ... А мен ми показа по-много хубав начин как да я чуя като ме скъса
    Господи, моля ти се дай ми търпение, защото ако ми дадеш сила ще ги избия ВСИЧКИТЕ!!!

  3. #3
    Въпросът е там, че по-скоро той не ми пише или по-точно се бави и според него именно това не ме прави щастлива, а аз съм най-щастливия човек!!
    24.12.2010

  4. #4
    Голям фен Аватара на mMemories
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    MaiNa TowN
    Мнения
    586
    Кажи му, че той също не е бил обичан и всичко е било фалшиво...да ходи да си търси някоя с истински сълзи и да видим къде ще отиде .. Много ме нервят такива...Да си мерят малко приказките, щото човек колкото и да е избухлив малко трябва да се съобразява кви ги дрънка...

  5. #5
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Хаха да и аз бих му казала да ходи да си търси някоя с истински сълзи.. ;Д

  6. #6
    Имам чувството, че започвам да го губя! Днес дори не ми говори и не ми пише. Не отговаря на смс-ите в скайп не ме отразява. Съгласна съм с mMemories... колкото и да е избухлив човек, не бива да говори така.
    24.12.2010

  7. #7
    anonymous708973
    Guest
    Начи.... ако ревеш за всяко нещо, нормално е да не ти вярва особено, но... въпреки това, не може и не трябва да го оставяш да ти говори така. Или да си мери приказките, или да си продава фасоните на друга. Махай го.

  8. #8
    Голям фен Аватара на In*The*Face
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    746
    Това

    Цитирай Първоначално написано от pandiflysche Виж мнението
    Просто за него сълзите ми, които не веднъж е виждал, са просто фалшиви.
    и това

    Цитирай Първоначално написано от pandiflysche Виж мнението
    Въпросът е там, че по-скоро той не ми пише или по-точно се бави и според него именно това не ме прави щастлива, а аз съм най-щастливия човек!!
    си противоречат много. Ако често плачеш значи, че наистина не си щастлива. Не може за 1 година, човек, който не показва чувствата си да е плакал заради приятеля си десетки пъти и да е ок с това. Според мен трябва да си отстояваш гордостта. "Не можеш да се държиш и да ми говориш така" е най-нормалният отговор на поведението му. Ако не вярва на чувствата и думите ти, значи не вярва на теб, а това е идеална предпоставка връзката ви да се разпадне. Попитай го какъв му е проблема и се изяснете, за да не измъчваш себе си.

  9. #9
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Махай го. Щом не те уважава - не го уважавай и ти. Щом важните неща за теб не са важни за него.. не ти трябва в живота. Просто е безсмислено да пълниш вода в празна кофа. Имал съм подобен случай, в който аз бях на мястото на приятеля ти. Ми не се получаваше, за мен нейното беше глупости - така че се разделихме. По добре е и за теб и за него.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Начи.... ако ревеш за всяко нещо, нормално е да не ти вярва особено, но... въпреки това, не може и не трябва да го оставяш да ти говори така. Или да си мери приказките, или да си продава фасоните на друга. Махай го.
    искаш ли да та маина аз ве мършо умряла...

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg Виж мнението
    Махай го. Щом не те уважава - не го уважавай и ти. Щом важните неща за теб не са важни за него.. не ти трябва в живота. Просто е безсмислено да пълниш вода в празна кофа. Имал съм подобен случай, в който аз бях на мястото на приятеля ти. Ми не се получаваше, за мен нейното беше глупости - така че се разделихме. По добре е и за теб и за него.
    еии дръглив педерас кат незнаеш за какво става въпрос кво пишеш ....виж са къв си бухал....

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от fenkaaa Виж мнението
    Хаха да и аз бих му казала да ходи да си търси някоя с истински сълзи.. ;Д
    аз мога да ти кажа да си ебеш майката...курволяк...

  13. #13
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Dafuq? Ти ли си гаджето й ^ ?

  14. #14
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от didopv Виж мнението
    искаш ли да та маина аз ве мършо умряла...
    Заповядай.
    Ако бях на мястото на приятелката ти, в момента щеше да ме е срам от теб и щях да си посипвам главата с пепел, че съм с такъв идиот. Че и неграмотен.

  15. #15
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Цитирай Първоначално написано от didopv Виж мнението
    искаш ли да та маина аз ве мършо умряла...
    ела махни мен
    Temet Nosce

    벨야카

  16. #16
    Махай го тоя тарапутник! =3

  17. #17
    Ако може да заключите темата. Проблема е разрешен вече.
    24.12.2010

  18. #18
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Цитирай Първоначално написано от pandiflysche Виж мнението
    Ако може да заключите темата. Проблема е разрешен вече.
    Не мисля така. Чакам да ме махне мене.
    Temet Nosce

    벨야카

  19. #19
    Супер фен Аватара на TheNormalGuy
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 168
    Бий му шута на тоя селяк, той си показа в тази тема, какъв боклук е всъщност.

    @umri - Няма какво да го чакаш, тоя вече се изпари
    Последно редактирано от TheNormalGuy : 04-11-2012 на 11:13

  20. #20
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Авторке, ти си си виновна. И ти и гаджето ти сте много тъпи. Без извинения.

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Заповядай.
    Ако бях на мястото на приятелката ти, в момента щеше да ме е срам от теб и щях да си посипвам главата с пепел, че съм с такъв идиот. Че и неграмотен.
    ти ли ве мършо умряла....

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Авторке, ти си си виновна. И ти и гаджето ти сте много тъпи. Без извинения.
    ти да не си много остър ве въшкар...та ебав бухала...

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от TheNormalGuy Виж мнението
    Бий му шута на тоя селяк, той си показа в тази тема, какъв боклук е всъщност.

    @umri - Няма какво да го чакаш, тоя вече се изпари
    ха ха смешник ходи сей царевица ве гурел...

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от umri Виж мнението
    Не мисля така. Чакам да ме махне мене.
    ти пак да не ми се мислиш за господ ве путка майна умряла...ебах та в моркова..

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от shmatarok Виж мнението
    Dafuq? Ти ли си гаджето й ^ ?
    не тва е баба ти...смешник..

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си