.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 74
  1. #1

    Дружите ли с момичета?

    Аз не, твърде съм готин, за да бъда просто приятелче на някоя мацка.

  2. #2
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Предимно с момичета дружа, като изключа най-добрия ми приятел

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    бе тука всички излязохте твърде готини
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  4. #4
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Аз пък съм толкова готин, че мога да бъда просто приятелчи с момиче и после да се забием въпреки това. :3

  5. #5
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    ^^same here

  6. #6
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Aз обичам да съм приятел на всички, както и обичам да е*а всички

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Аз пък мога да съм приятелчИ с момче, да се гушкаме/цункаме/етц и да разчита душевно на мен, все едно съм му гажИнце и в същото време да си е с която си иска и въпреки това да сме си само приятелчИта. Почти ми се беше случило.
    пхх хората търсят 'приятелчета' за секс, пък аз сякаш бих предпочелО 'фалшиво гадже', само и само за да получа нежжжЖност.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  8. #8
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Аз пък мога да съм приятелчИ с момче, да се гушкаме/цункаме/етц и да разчита душевно на мен, все едно съм му гажИнце и в същото време да си е с която си иска и въпреки това да сме си само приятелчИта.
    Аз съм така с момиченцата

  9. #9
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от StAlKerA Виж мнението
    Винаги съм казвал, че мъж и жена могат да бъдат приятели ако:

    1. вече са имали връзка, без значение романтична или чисто сексуална
    2. не се привличат физически, по никакъв начин и в никаква ситуация

    Вторият тип са изключително редки случаи, тъй като прителството предполага общи интереси, разбирания и като цяло симпатия и привързаност, а това са предпоставки за една много сполучлива връзка.
    A за да си приятел с момче пак ли трябва да си имал връзка, без значение романтична или чисто сексуална?

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    да, да
    пробвай да бъдеш приятел с някоя бивша :> Как ще стоиш до някой, който си прегръщал и целувал, на който си казвал "Обичам те" и омг сте преживели куп неща... Може да ти е уютно с него и да се чувстваш най-добре в неговата компания, може да можеш единствено на него да споделиш, но да си просто приятел - няма как. Може би след мноого време/години/...
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Не знам. Странно ми е. И аз си мислех, че може, ама някак не става... или прекалено рано след раздялата опитахме да сме 'само приятели', при което се разрвах като се бяхме срещнали.

    И добре... как така ще си в нейното присъствие и няма да се сещаш за всичко, което е било между вас?
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  12. #12
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Stalker, що си сам в петък вечер, вкъщи пред пицито?

  13. #13
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от StAlKerA Виж мнението
    Още е рано...

    Иначе ся се светнах и за трети вариант:

    3. Приятели с екстри - Това е любимият ми тип, защото работи идеално - хем тя ти е приятелче, хем се консумира и физическото привличане. В крайна сметка романтична връзка няма, а съответно и евентуална раздяла. Ако единият си намери половинка, екстрите може да се прекратят, но приятелството да си остане.

    Лично за мен, това е най-добрия вариант, обаче става много рядко, много момичета си падат малко консервативни и това за тях е табу.
    Иначе ако не е това ще съм й в графата безполови (повечето мацки така гледат на приятелчетата си мъже), а не искам!!!
    Аз също мога да съм ти приятел с екстри, дори може и да не те мисля за безполов То г*з пол нема и без това Ще ти пръсна мембраната

  14. #14
    The Ruler of Tides Мега фен Аватара на NaOH
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    /dev/null
    Мнения
    4 682
    Цитирай Първоначално написано от StAlKerA Виж мнението
    Винаги съм казвал, че мъж и жена могат да бъдат приятели ако:

    1. вече са имали връзка, без значение романтична или чисто сексуална
    2. не се привличат физически, по никакъв начин и в никаква ситуация

    Вторият тип са изключително редки случаи, тъй като прителството предполага общи интереси, разбирания и като цяло симпатия и привързаност, а това са предпоставки за една много сполучлива връзка.
    А къде я забравяш частта с "тръпката" или "искрата" между двамата?
    С евентуалното момиче може да сте идеални приятелчета, да си споделяте всичко и т.н., но в същото време тя да е смотана, сдухана и просто да няма искра и сексуално напрежение между вас.
    Точно когато има приятелство, примесено със сексуално напрежение, тогава стават най-сполучливите връзки.
    Друг е въпроса, че някой от двамата рано или късно ще заима чувства 10000%, но няма ли я искрата - няма я и връзката.

  15. #15
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    То това, че не налиташ на мъжко не пречи Аз на теб ще налетя

  16. #16
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Имам най-добра приятелка,която знае всичко за мен!Но общуването ни е във вируталното пространство,така че не знам..
    В реалния живот също общувам с момичета,излизам с тях по дискотеки но не сме приятели.
    Въпроса е много относителен

  17. #17
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Не знам. Странно ми е. И аз си мислех, че може, ама някак не става... или прекалено рано след раздялата опитахме да сме 'само приятели', при което се разрвах като се бяхме срещнали.

    И добре... как така ще си в нейното присъствие и няма да се сещаш за всичко, което е било между вас?
    И какво като се сещаш? С какво това ви прави по-малко приятели?

    Не виждам пречка бивши да са приятели, дори и да има някакви остатъчни чувства. Пък дори и единия да си прави илюзии, че могат да се съберат пак. Това са нормални неща и ако не сте наивни, ще ги осъзнавате и ще ги приемате.

  18. #18
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Цитирай Първоначално написано от StAlKerA Виж мнението


    Обикновено при мацките веднъж попаднеш ли им в графата мъжки дружки/безполови, много трудно ще излезеш от там. То затова се действа в началото, а не като вече й се затвърдиш като просто прителче.
    Това е изключително грешно схващане, породено от това, че четете разни неща, но не ги разбирате или ги разбирате буквално.

    Сигурно си чувал, че жената преценява дали би правила секс с теб в първите няколко секунди от познанството ви. Е, това е абсолютно вярно и това е централния принцип, според който трябва да се ръководиш.

    Ще бъдеш френдзоуннат ако те смята за неатрактивен. Грозен, смотан или и двете. Тогава теорията за стълбата важи и ако се опиташ да излизеш от френдзоуна, ще бъдеш отрязан. Знам, че тази мисъл е леко трудна за свикване, но това е истината. Ако някога си бил френдзоуннат, е било защото момичето не те е харесвало в сексуалния смисъл на думата, съжалявам.

    Ако в първите моменти от познанството ви си помисли "леле колко е шлядък, колко е як", ти е в кърпа вързана дори и да станете "просто приятели". Дори ако сте просто приятели ще бъде защото тя си мисли, че ТИ я възприемаш като просто приятел и ще се опитва да се примири с тази мисъл.

    Предимството на това да си приятел с жени е, че можеш да говориш с тях на такива теми и да видиш как мислят. Обсъди този въпрос с жена и ще ти каже същото, каквото и аз, освен ако не е на 12.
    Последно редактирано от PainMonopoly : 04-13-2012 на 19:21

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly Виж мнението
    И какво като се сещаш? С какво това ви прави по-малко приятели?

    Не виждам пречка бивши да са приятели, дори и да има някакви остатъчни чувства. Пък дори и единия да си прави илюзии, че могат да се съберат пак. Това са нормални неща и ако не сте наивни, ще ги осъзнавате и ще ги приемате.
    Може... но ще е тегавичко
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  20. #20
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Ще е тегавичко, ако си го направите тегавичко.

    И аз последно като се виждах с бившата парфюмът ѝ ми навяваше носталгични асоциации, пък и почти през цялото време бях надървен ама не е като да ни пречи. Дори споделям тези неща и се забавляваме. :Д

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    :/
    Парфюма на любимо човече, останал по мен може да ме разреве :/
    Но щом се забавлявате..
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от StAlKerA Виж мнението
    Винаги ми е било смешно как жените, които имат повече приятели-мъже се смятат за някаква по-висша порода от другите жени и момичета, които дружат повече или само с жени и според тях те били злобни кучки, двулични видиш ли.
    А те видиш ли щом дружат с момчета са много готини и не са лигли. За мен това са комплексарки, които просто не могат да понасят конкуренцията на някоя по-готина мацка от тях.
    Тук съм съгласно.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  23. #23
    The Ruler of Tides Мега фен Аватара на NaOH
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    /dev/null
    Мнения
    4 682
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly Виж мнението
    Ще бъдеш френдзоуннат ако те смята за неатрактивен. Грозен, смотан или и двете. Тогава теорията за стълбата важи и ако се опиташ да излизеш от френдзоуна, ще бъдеш отрязан. Знам, че тази мисъл е леко трудна за свикване, но това е истината. Ако някога си бил френдзоуннат, е било защото момичето не те е харесвало в сексуалния смисъл на думата, съжалявам.
    Тук не съм много съгласен. За нормалните (и не-повърхностни) момичета, външният вид не е от голямо значение. Ако нямаш някакви отблъскващи черти - мазна коса, жълти зъби, лош дъх, миришеш лошо, абе неподдържан като цяло, или не си прекалено дебел/нисък/висок за нейният вкус, тя в повечето случаи ще те хареса такъв, какъвто си. После ще ти оцени набързо характера - ако не си прекалено глупав/надут/нахален/загорял/смотан за нейният вкус - продължаваш напред. Ако я има искрата между вас - честито. Ако я няма - тя или те реже и не се чувате пак, или те френдзоунва.
    В края на краищата ако имаш хубав характер и се поддържаш - имаш шанс с всяко едно нормално момиче, без значение колко си красив. Да не забравяме, че колкото по-красиво е едно момиче, толкова по-големи комплекси има за себе си.

  24. #24
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Затова казах грозен, смотан или и двете. Но не подценявай ролята на външния вид. Има мъже, които масово се считат за много секс от жените и те едва ли не им идват съблечени и с отворени крака. Тези хора няма никакъв шанс да бъдат френдзоуннати, никога. :Д Със сигурност жените не го гледат толкова, колкото ние гледаме техния, но го гледат и може да се окаже решаващо.

    Иначе дори и тези, които не сме такива, не трябва да се отчайваме, да. Най-вече защото вкусовете им са доста различни (доста повече се различават отколкото се различават мъжките вкусове помежду си) и който е грозен за едни, е секс за други. А и някои действително не гледат външен вид... много. :Д

  25. #25
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Някъде бях казал, но ще повторя: Мога да съм истински приятел само с момиче над 55кг!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си