.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211

    Какво правите по празниците/ваканциите?

    Здравейте всички! Христос Воскресе!

    Въпросът ми е малко тривиален - какво правите през ваканциите или по празниците, когато ежедневието ви е изпразнено от работа и училище. Ето сега например се посъбраха 4 празнични дни. За съжаление повечето ми приятели заминаха за родните си градове, а останалите не знам къде се покриха. Успях да се свържа само с един френд, но той нещо не успя да си организира нещата, да дойде да се видим. Правих всичко - гледах филми, четох книги, правих си маникюр, разхождах си заека, ходих на пазар ( да, заваля ме! ). Изчерпах се откъм идеи , а има още един ден. Някак си перспективата да си подредя гардероба, да чистя или да налегна 1500-страничен учебник не ми се струват особено привлекателни възможности.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  2. #2
    Ами това е християнски празник по принцип, така че можеш да идеш на църква примерно.. ако те интересува разбира се.
    иначе аз правя каквото и през делниците, понеже завърших даскало, и все още нямам желание и нужда от работа, общо взето каквото изброи ти, само дето спя по 16 часа на денонощие и времето ми се запълва, иначе през останалите секундички си се ровя из нета, гледам анимета, чета списания, играя на Hacker Evolution ..не че много и разбирам. гледам клиповете на PewDiePie и RayWilliamJohnson в ю-тъп,много са забавни ако разбираш инглиш. общо взето това правя..
    И не съм го видяла да възкръсва, но хайде.. воистину да е

  3. #3
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Чети още книги и гледай още филми.
    Аз тази ваканция ходих на село за 2 дни, излизах няколко пъти с приятели, но по-голямата част от ваканцията си я изкарах с приятелят ми и в нас. В нас се научих да правя няколко десерта, дочетох си две книги, пробвах си всички дрехи, да видя дали още ми стават, почистих си компютъра от стари и ненужни снимки, висях доволно много четейки тук из форума, писах си в блога отново доволно много...
    Утре като последен ден от ваканцията мисля да си оправя маникюра, да си изчистя и подредя стаята, да си приготвя чантата за училище, да си изровя от някъде униформата и да прекарам останалата част от деня с приятеля ми.
    И спря да се върти за миг земята..




  4. #4
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Не съм много по църквите, аз... А приятелят ми се връща чак утре. Темата ще ми е полезна и за следващия куп от почивни дни, които се задават. Давайте идеи плийз, че май съм забравила как се почива
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  5. #5
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Правя всичко възможно: четене на книги и списания , излизане с приятели и най - вече с приятеля ми, рисувам, гледам филми, избирам си някоя рецепта от интернет (за някоя сладко , примерно) и го правя. Измислям всевъзможни начини, за да прекарам времето си.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #6
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    Не знам какво правих през ваканцията


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

  7. #7
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Карай колело.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си