.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 63
  1. #1
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496

    Направило ли ви е впечатление, че в България повечето хора са с мургав тен на кожата?

    Изключвам напълно циганите. Имам предвид българите. Повечето са грозни, мургави, почти като цигани и миришат лошо. Това съм забелязал аз. Особено в тракийската низина и по морето. Същите тези мургави хора са и доста нагли и прости. Поне аз от мургав човек досега добро не съм видял, докато повечето хора с по-светла кожа са свестни. Е, и светли хора гадняри познавам, но повечето са свестни.
    Съгласни ли сте с мен?

  2. #2
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Мургавите хора не могат да са грозни

  3. #3
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    The Slavic people are an Indo-European panethnicity living in Eastern Europe, Southeast Europe, North Asia and Central Asia.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Slavic_peoples

    Зат'ва сме мургави.

  4. #4
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    The Slavic people are an Indo-European panethnicity living in Eastern Europe, Southeast Europe, North Asia and Central Asia.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Slavic_peoples

    Зат'ва сме мургави.
    Категорично не е вярно! Славяните по цяла Европа са с бели, дори бледо бели кожи, само тук на балканите има мургави славяни, което ме води на мисълта, че генотипът ни е славянски в много малка част. Предполагам, че прабългарите са били мургави и ниски, затова и хората са такива. Прабългарите идват от Афганистан и Персия все пак.

  5. #5
    Голям фен Аватара на PLEYGIRL
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    506
    абе глупости ...... вие сте болни . На морето много ясно ,че ще има мургави хора. Според мен D1esel ти си се разхождал из циганската махала. Наскоро четох някъде за един учен който е обикалял България за да търси така наречените мургави хора. Съжалявам ама резултатите са било много учудващи-почти не е срещал такива. Между другото мислите ли ,че едно малко племе прабългари от 5000 човека ще може да претопи няколко милиона славяни??? Вие с8те болни наистина четете малко повече...
    *Писателят Радичков казва: „Човекът представлява едно
    дълго изречение, написано с голяма любов и вдъхновение,
    но пълно с правописни грешки”.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    Цитирай Първоначално написано от michel1 Виж мнението
    А Преслава не мяз ли на циганка?
    нека, нема да и простим на тая мангалка деба

  7. #7
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от michel1 Виж мнението
    Така е защото тук се харесват по-черните, дето приличат на цигани и които в повечето случаи или наистина са мангали или са мелези. Но много от тях вече се пишат българи. И сред известните има много примери за мангали или мелези - Анелия (майка българка, баща циганин), Азис, Евгени Минчев, Преслава, Николета Лозанова (циганка от пловдивските села; колкото и да се опитва да припише тена си на солариума тя и без него си е като печка), Алисия, Весела Бонева, Ивайла Бакалова....
    Абе ставаме нация от мангалоиди като турците и гърците.
    Та не знам ако трябва да се женя дали бих го направил с българка, щото едно, че имат нисък стандарт и най-вече как ще съм сигурен че няма някой дядо или баба цигани?
    Наистина ли бащата на Анелия е циганин? А Преслава изобщо не ми прилича на циганка.
    За Азис знам, Евгени Минчев официално не е циганин, а просто е бил осиновен от цигани май. Алисия е мургава и си прилича, нищо чудно, Весела Бонева не я знам дори коя е, Ивайла според мен също 100 процента има нещо циганско, Николета също няма вид на циганка, но си е мургава доста, така че е възможно.

    А относно това дали да се жениш за българка - жени се за когото поискаш, не се филмирай. Гледай жена ти да е умна, добра и красива, пък каквато ще да е, пък дори и циганка. Лично мен изобщо мургави жени не привличат, дори ме отвращават, гнус ме е от тях, потни са ми и т.н. Но наистина много мургавели има тук, според мен е така, защото самите прабългари също произлизат от тези краища близко до циганите, а и доста смесени деца има, колкото и да се опитват някой хора да го скрият - генът не лъже. Но и да се ожениш за най-бялата жена на планетата ще имаш деца и ти, те ще имат техни деца и така все някога ще се размножат с по-мургав ген Според мен генът е важен за начина на мислене, но ако няколко поколения цигани живеят в нормални условия, като българи напълно, манталитетът рано или късно ще се изчисти от техните негативи дори и генетично доколкото е възможно. Вече виждам по улиците много възпитани роми. Така, че това не е критерии.

  8. #8
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Аз съм бяла , като сняг..клоняща към розово.
    Гаджето ми вика, че съм розова
    И косата ми е светло руса..
    Ама аз се боядисвам и ходя на солариум ;/

  9. #9
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Тва че автора е циганин може би допринася за факта, че мисли така.
    Иска всички да са черни като него...

  10. #10

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    433
    Това че някой хора са мургави матови не ги прави цигани стига глупости аз като съм по-матов това да не ме прави ром никой от родителите ми не е от ромски произход

  12. #12
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Aрменците са алчни и лъжливи. Евреите също. Турците - еди си кво
    А ние какви сме?
    Злобни и завистливи, дребни и подкупни души..Живеещи на принципа "Важното е на Вуте да му е зле". По-далеч от носа си не виждаме. Цял свят (или тия дето поне знаят за нас) ни се присмива,използва и манипулира.
    "Ти го плюеш, то мисли,че дъжд вали."
    За тва сме на тоя хал и така ще си останем.От оно време сме си така. Измекярчета сме си били цял живот .. и под турско робство, и преди него. Малко са стойностните хора.Повечето биха продали майките и бащите си..

  13. #13
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    И само да те светна, че ПРАбългарите..са си били мургави.. счита се да сме светли по-това, че са се смесили със славяни и траки.Но ние не сме изцяло славянски народ

  14. #14
    Супер фен Аватара на NambyPamby
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 594
    Прекрасни разсъждения, прекрасен стил на писане, бравАс. Заслужаваш Гайгеров брояч за награда, въпреки, че надали ще оцелее дълго.

  15. #15
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от LovEsIckk Виж мнението
    Aрменците са алчни и лъжливи. Евреите също. Турците - еди си кво
    А ние какви сме?
    Злобни и завистливи, дребни и подкупни души..Живеещи на принципа "Важното е на Вуте да му е зле". По-далеч от носа си не виждаме. Цял свят (или тия дето поне знаят за нас) ни се присмива,използва и манипулира.
    "Ти го плюеш, то мисли,че дъжд вали."
    За тва сме на тоя хал и така ще си останем.От оно време сме си така. Измекярчета сме си били цял живот .. и под турско робство, и преди него. Малко са стойностните хора.Повечето биха продали майките и бащите си..
    Права си .

  16. #16
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от michel1 Виж мнението
    Между другото повечето евреи, арменци и турци са много по-гадни от циганите.
    Аз познавам много евреи и арменци. Уверявам те в това, че от всичките не се сещам за нито един гадняр. Наистина. И циганите, които познавам също са свестни. Единствено от българи съм видял лошо, и то предимно от мургави българи, като само един гадняр познавам светъл.

  17. #17
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от michel1 Виж мнението
    Не само са малко, но до сега в историята ни се броят на пръстите - Аспарух, Симеон Велики и Левски.
    Пич, стига с тая история. Историята ни е толкова смешна и измислена Сериозно го мисля, не се базикам

  18. #18
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    както и Асен,Петър и Иван Асен - мисля,че от Второ българско царство - те заслужават най-голямо уважение.
    Също и Хан Крум , от Първо българско царство.

    Дори по време на 2-ро Българско царство, пак се стига до предателства и убийства и то между роднини..

    Арменците и евреите нека са си алчни- то за това едни от най-богатите фамилии в света са именно от тези народи.
    Знаят как да си въртят парите и игрите.Знаят и как да си отстояват позицията.За разлика от нас.. Вечните гъзодавци. Готови да се надупят и да си намажат задника със свинска мас дори, че да влиза по-лесно. Простия и беден народ български. Язък, че сме един от първите народи. Язък, че държавата ни е една от най-старите.Язък за всичко, което имаме.

  19. #19
    Banned Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    771
    Цитирай Първоначално написано от D1esel Виж мнението
    Пич, стига с тая история. Историята ни е толкова смешна и измислена Сериозно го мисля, не се базикам
    Искаш ли ейсега да те направя аз тебе смешен? или закъснях ти вече сам се направи..мамка му таман бях се набрал.

  20. #20
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Историята ни не е смешна и преувелична.
    Преувеличени са даденостите на България в природо-географски аспект. Много държави си имат зеленени по-хубави от нашите,морета по-хубави и чисти от нашето, почви, по-плодородни от нашите.
    Ама нали нашето гардже си е най-хубаво.
    Преувеличен и сплотения и борбен народ.Напротив , ние сме смирени роби, плюещи по всеки..дори и по най-близките си.

  21. #21
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от fluffy_^ Виж мнението
    Искаш ли ейсега да те направя аз тебе смешен? или закъснях ти вече сам се направи..мамка му таман бях се набрал.
    Виж пич, наистина, ако погледнеш реално, историята ни е като някаква перфектна приказка. Помисли дали е наистина възможно да има толкова перфектна нация като нашата на този свят, а да сме толкова злобни в наши дни. Алеко Константинов го е казал, Славейков също.

  22. #22
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Ето ви чист пример..
    Нали откриха мощи на Йоан Кръстител на остров Свети Иван.
    Е, преди седмица-две ги изложиха в една църква и някой ги открадна.


    Ние нямаме елементарно уважение един към друг, като народ, а искаме другите да ни уважават. Как да стане?

  23. #23
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от LovEsIckk Виж мнението
    Историята ни не е смешна и преувелична.
    Преувеличени са даденостите на България в природо-географски аспект. Много държави си имат зеленени по-хубави от нашите,морета по-хубави и чисти от нашето, почви, по-плодородни от нашите.
    Ама нали нашето гардже си е най-хубаво.
    Преувеличен и сплотения и борбен народ.Напротив , ние сме смирени роби, плюещи по всеки..дори и по най-близките си.
    Точно тук не мога да се съглася. Ама изобщо. Явно ти от Пловдив не си излизала... Природата ни е страхотна, бил съм на много места по света с много красоти, но нашата природата е най-красивите от навсякъде, където съм бил поне аз. Общо 12 държави са. А историята ни е напълно измислена, както е измислена напълно на 99 процента от нациите по света. Ако отвориш учебник по история на някой Сиералеонец и там ще пише колко велики са сиералеонците и колко компютри са измислили първи.

  24. #24
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от LovEsIckk Виж мнението
    Ето ви чист пример..
    Нали откриха мощи на Йоан Кръстител на остров Свети Иван.
    Е, преди седмица-две ги изложиха в една църква и някой ги открадна.


    Ние нямаме елементарно уважение един към друг, като народ, а искаме другите да ни уважават. Как да стане?
    А нали сме много перфектни и историята викаш ни била перфектна?

  25. #25
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    От В.Търново съм. И съм обиколила половин България. Северна си я знам цялата, Южна по-бегло. Селата ми са в Балкана.. Знам за кво иде реч.. Но това не прави държавата ни най-красива. : )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си