.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50
  1. #1
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496

    Искам да прегръщам силно хората, да се смея с тях, да им помагам и те да ми помагат!

    Какво толкова искам!? Искам любов! Не говоря само за любов между мъж и жена, мъж и мъж, жена и жена, дете и родител, брат и сестра, брат и брат, сестра и сестра... Говоря за онази любов на общото цяло, такава каквато е любовта от филмите... НЕ ИСКАМ МНОГО ПАРИ, А ДОСТАТЪЧНО! Това, което ИСКАМ НАИСТИНА Е ЛЮБОВ! Да мога да прегръщам хората, когато се шляя по улиците, което е моето най-любимо занимание! Да ги поздравявам! Да мога да им правя комплименти и да получавам такива! Да се държа учтиво и мило и с мен да се държат така!

    Не разбирам защо хората си го причиняваме всичкото това? Защо позволяваме да сме агресивни един към друг? Защо не се обичаме? Защо не се уважаваме поне, след като и без друго животът ни е толкова кратък... Аз сега съм на 20. Съвсем скоро ще стана на 21. Сериозно ви казвам, ПЛАЧЕ МИ СЕ... Плаче ми се, защото се замислям, че сега съм на 20, а след още 3 пъти по толкова ще съм вече на 60, когато всеки един ден на земята вече е дар от Бог! Страх ме е още повече като се сетя, че може и да не доживея до 60. Всеки един от нас може да не доживее. За съжаление със сигурност немалко от кофаджиите няма да доживеят...

    Чудя се къде е това изгубено време... Защо досега не съм имал нито един истински купон, с точните хора, да се напием, да се напушим, да се нае*ем, да се наядем... да се направим на всичко! Имало е подобия на купони, с приятели ми. И се сещам защо не е имало истински купон - защото не е имало любов! Защото любовта я няма вече, дори и между роднини. Защо не е имало нито една ученическа екскурзия, която не е минала без драми, без някой да се напие, без на някой да му стане лошо или да открадне кърпите от хотела... ;(

    А АЗ СЪМ ЖИВ СЕГА, В ТЕЗИ ВРЕМЕНА! ЖИВЕЕ МИ СЕ СЕГА! Хора, наистина, нямате си представа колко много ми се живее! Ама живее ми се истински, да съм като луд, да прегръщам, да целувам, да се радвам, да си пея, да танцувам...

    МОЛЯ ВИ, БЪДЕТЕ С МЕН! Искайте същото като мен! На колене ви се моля! Краката ви целувам! Моля ви, искайте любов, давайте любов! АЗ ЩЕ ВИ ДАМ ЛЮБОВ, ДАЙТЕ МИ Я И ВИЕ!

    ОТ НАС ЗАВИСИ ДА НАПРАВИМ ТАКА, ЧЕ ДА СМЕ ПО-ЩАСТЛИВИ И ПО-ДОБРИ! Животът е достатъчно гаден и без това. Нека не си причиняваме беди! НИКОГА НЕ ПРАВЕТЕ ЗЛО! ПОМИСЛЕТЕ ПРЕДИ ДА НАПРАВИТЕ НЕЩО, ДАЛИ Е РЕДНО, ДАЛИ НЯМА ДА НАРАНИТЕ НЯКОГО! Не обиждайте хората, ако са дебели, ако са слаби, ако се хилят дебилно, ако са им жълти зъбите, ако са гейове, ако са зубари или нърдове, ако не могат да казват Р и т.н.

    Бъдете човеци! АЗ СЕ ОПИТВАМ С ЦЯЛОТО СИ СЪЩЕСТВО ДА БЪДА ЧОВЕК! МОЛЯ ВИ, ПОСЛЕДВАЙТЕ МЕ! ДАЙТЕ МИ ЛЮБОВ! В ИМЕТО НА НАС, ВСИЧКИ, НА НАШИТЕ ДЕЦА, КОИТО ЩЕ ИМАМЕ, ДАЙ БОЖЕ! В ИМЕТО НА ПРЯТЕЛИТЕ НИ, НА КУЧЕТАТА, КОТКИТЕ, ЖИРАФИТЕ, СЛОНЧЕТАТА!

    В ИМЕТО НА БОГ! ИМА САМО ЕДИН БОГА НА ТАЗИ ЗЕМЯ! И ТОВА Е ЛЮБОВТА! МОЛЯ ВИ, НА КОЛЕНЕ ВИ СЕ МОЛЯ, БЪДЕТЕ БОГ! БЪДЕТЕ ЛЮБОВ!
    Последно редактирано от D1esel : 04-19-2012 на 00:14

  2. #2
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Здрави хора, прави, хубави, способни ги гледам по улиците клюмнали, тъжни или намръщени! Давайте им любов! За да ви дадат и те на вас!


    Бог е любов!

  3. #3
    Съвсем си полудял , сериозно ти казвам.

  4. #4
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от NightGuardian Виж мнението
    Съвсем си полудял , сериозно ти казвам.
    На теб не ти ли се иска да ме прегърнеш? Защо не ти се иска, ако не ти се иска, разбира се? Защо не искаш да се усмихваш на хората по улиците, да си пееш, да си подсвиркваш, да прегръщаш хората, да се смееш, да им помагаш и те да ти помагат? Нима нормалните хора са лошите хора? Нима Бог не е любов, а зло? Не сме вечно на този свят, казвам ти! Нямаме време за губене! Трябва да сме добри и щастливи сега!

  5. #5
    На мен също ми е толкова яко , но просто не правя нищо на хората.

  6. #6
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от D1esel Виж мнението
    Здрави хора, прави, хубави, способни ги гледам по улиците клюмнали, тъжни или намръщени! Давайте им любов! За да ви дадат и те на вас!


    Бог е любов!
    Както е казал Ницше: Бог е мъртъв!

  7. #7
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Аз искам да те гушна !! :Д

  8. #8
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    мързи ме да чета ;д

  9. #9
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    мързи ме да чета ;д
    Защо, когато напиша нещо от сърце и от душа, всички казвате, че все ви било дълго. А после ми казвате, че само простотии пиша...

  10. #10
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Темата е страхотна, но за съжаление 20 човека във форума нищо не могат да променят!

  11. #11
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind Виж мнението
    Темата е страхотна, но за съжаление 20 човека във форума нищо не могат да променят!
    Напротив, могат!

  12. #12
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Професор по социология от един колеж завел група студенти в бордеите на
    Балтимор, за да се запознаят с живота на двеста тамошни момчета и ги помолил да
    дадат писмена преценка за бъдещето им. За всяко от тях, студентите посочили: „Без
    перспектива". Двадесет и пет години по-късно на това изследване попаднал друг
    професор по социология. Той решил да продължи идеята и заедно със студентите си
    да провери какво е станало със същите тези момчета. Студентите установили, че с
    изключение на двадесет, които били сменили местожителството си или били
    починали, 176 от останалите 180 момчета, са постигнали впечатляващи успехи като
    адвокати, лекари и бизнесмени.
    Професорът бил изумен и се захванал да търси причината за това противоречие.
    За щастие, всички някогашни момчета — вече мъже, живеели в околността, така че
    той имал възможност да зададе на всеки от тях въпроса: „Коя е причината за вашия
    успех?" И всеки с дълбоко вълнение отговарял: „Една учителка".
    Учителката все още била жива, професорът я открил и запитал възрастната, но
    все още енергична жена, каква е използваната от нея вълшебна формула,
    благодарение на която тези момчета са се измъкнали от бордеите и са се справили
    така блестящо в живота.
    Очите на учителката засияли и на устните и трепнала приветлива усмивка:
    „Много е просто — казала тя. — Аз обичах тези момчета."

  13. #13
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от D1esel Виж мнението
    Защо, когато напиша нещо от сърце и от душа, всички казвате, че все ви било дълго. А после ми казвате, че само простотии пиша...
    добре де извинявай ще се опитам да го прочета ;д;д;д само да няма сърдити ;д

  14. #14
    Супер фен Аватара на montana6
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 048
    Пич, добре е, че имаш желание и всичките работи, дето ги говориш, са много хубави, ама се опитвай да не остават само написани във форума, а да ги прилагаш и навън.
    В щастието не се самозабравяй, в нещастието не се отчайвай.

  15. #15
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от montana6 Виж мнението
    Пич, добре е, че имаш желание и всичките работи, дето ги говориш, са много хубави, ама се опитвай да не остават само написани във форума, а да ги прилагаш и навън.
    Мислиш, че не ги прилагам ли? Затова немалко хора ме мислят за луд

  16. #16
    Супер фен Аватара на montana6
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 048
    Имам предвид това, че искаш да ни прегръщаш и други подобни, но после казваш, че ако ни видиш на живо, няма да имаш смелостта да го направиш.
    Последно редактирано от montana6 : 04-19-2012 на 22:44
    В щастието не се самозабравяй, в нещастието не се отчайвай.

  17. #17
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от montana6 Виж мнението
    Имам предвид това, че искаш да ни прегръщаш и други подобни, но после казваш, че ако ни видиш на живо, няма да имаш смелостта да го направиш.
    Да, така е. Защото веднага ще помислите, че щом го правя - значи съм гей. А на никой не му е приятно да го мислят за гей, нали?

  18. #18
    Супер фен Аватара на montana6
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 048
    За да обичаш и да се забавляваш, трябва да си освободен. А не можеш да си освободен, когато постоянно се чудиш за какъв те имат хората и какво мислят за теб.
    В щастието не се самозабравяй, в нещастието не се отчайвай.

  19. #19
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от montana6 Виж мнението
    За да обичаш и да се забавляваш, трябва да си освободен. А не можеш да си освободен, когато постоянно се чудиш за какъв те имат хората и какво мислят за теб.
    Прав си, така е. Но сам разбираш, че ако застана по средата на кафенето, където съм с приятелите, и започна да ги прегръщам - повече няма да са ми приятели Иначе си прав, не съм много читав в освободеността. Но наистина се старая да съм все по-освободен

  20. #20
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Аз съм обидена !! Само аз изразих желание да те гушна .. а ти дори не ме отрази :Д;д

  21. #21
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от divacheee Виж мнението
    Аз съм обидена !! Само аз изразих желание да те гушна .. а ти дори не ме отрази :Д;д
    ГУШ А ПОСЛЕ И МУШ

  22. #22
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Айде само с ГУШ :д

  23. #23
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от divacheee Виж мнението
    Айде само с ГУШ :д
    Защо не искаш муш? И без другото животът е кратичък? A и ще си модерна. Доказано е, че аз имам най-желания форумен чеп

  24. #24
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Не, благодаря ! Предложи се на друга :д

  25. #25
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Девойката се прави на недостъпна, ама ще ти пусне

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си