.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237

    Нещо г/д хубаво и нещо... хубаво написано

    Колко нежна и топла бе под завивките. Как се обърна по гръб, когато се завъртях до нея, и косата й се разпиля върху възглавницата. Главата й бе наклонена към рамото. Кожата й ухаеше на топло като огряна от слънцето бяла салфетка в хубаво ресторантче на плажа през медения ти месец. На слънчевата светлина, преминаваща през сините завеси, кожата й изглеждаше синя. Миглите й бяха отпуснати. На устните й бе изписана лека усмивка. Все още сънен, обгърнах шията й с ръце, обърнах главата й и я целунах. Вратът и раменете й бяха толкова отпуснати. Докато целувах топлите й, меки устни, повдигах нощницата й. Краката й се раздалечиха леко и аз напипах мокрото петно между тях. Под завивките, със затворени очи пъхнах езика си вътре. С мокрите си пръсти раздалечих гладките й розови срамни устни и продължих да лижа по-дълбоко. Задъхвах се от възбуда. Лижех все по-дълбоко. Прокарах пръста на едната си ръка по устните й, с другата погалих зърната й. Обгърнах с устни другата й гърда и облизах зърното й. Главата й се наклони на една страна и аз прокарах език зад другото. Разтворих се бедра краката й и вкарах члена си. Тя все още се усмихваше леко, в последния момент устата и се отвори и главата й се отпусна назад върху възглавницата. Беше толкова тиха. Това бе най-страхотният ни секс.

    ***

    Докато слушаш Ойстър, млякото вече не е приятна напитка, която върви с шоколадови бисквити. То е изтискано от крави, принудени да стоят постоянно бременни и натъпкани с хормони. То е напомняне за нещастни теленца, наблъскани като сардели в тесни обори. Свинската пържола е отрязана от прободено с нож, кървящо прасе, обесено за задните крака, още живо и квичащо, докато касапинът разфасова месото и сланината му. Дори варените яйца навяват мисли за кокошки с крака, осакатени от металните кафези, толкова тесни, че не могат да вдигнат крилата си; толкова влудяващи, че човките им са отрязани, за да не кълват затворничките от двете си страни. С ощавени пера и скъсен клюн кокошката снася яйце след яйце, докато костите й загубят толкова много от калция си, че се разпадат в кланицата. Оттам идва месото в пилешката супа, от кокошки носачки, толкова натъртени и осакатени, че трябва да бъдат нарязани и сготвени, защото никой не би ги погледнал в месарницата. Оттам идва месото в пилешките кренвирши. Оттам идва месото в пилешките кюфтета.
    Само за това приказва Ойстър. Разпространява информационна зараза. Когато заговори, включвам радиото на кънтри музика. Каквото и да е, само да е силно и монотонно, за да си представя, че сандвичът ми е просто сандвич. Че месото е месо. Яйцето е яйце. Кашкавалът не е страдащо теленце. Че да се храня е мое човешко право.

    ***


    Любими неща от книжката ми <3
    Защото е два и двайсет и една АМ
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  2. #2
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Под завивките, със затворени очи пъхнах езика си вътре. С мокрите си пръсти раздалечих гладките й розови срамни устни и продължих да лижа по-дълбоко. Задъхвах се от възбуда. Лижех все по-дълбоко. Прокарах пръста на едната си ръка по устните й, с другата погалих зърната й. Обгърнах с устни другата й гърда и облизах зърното й. Главата й се наклони на една страна и аз прокарах език зад другото. Разтворих се бедра краката й и вкарах члена си.


    Ще кажеш ли заглавието на тази книжка? :>

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Приспивна песен на Чък Поланик
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  4. #4
    Супер фен Аватара на flo0pY
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 511
    защо пък и е такова заглавието?
    LovEsIckk

    Спя с телефона до главата от 4 години.
    Дори като си лягам с приятеля ми пак си взимам телефона в леглото.


    Мъжко съм !

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Wax Виж мнението


    Ще кажеш ли заглавието на тази книжка? :>
    Какво се правиш , че ще си я купиш пък и ти

  6. #6
    Супер фен Аватара на flo0pY
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 511
    Цитирай Първоначално написано от NightGuardian Виж мнението
    Какво се правиш , че ще си я купиш пък и ти
    прави се на интилигентен ;д
    LovEsIckk

    Спя с телефона до главата от 4 години.
    Дори като си лягам с приятеля ми пак си взимам телефона в леглото.


    Мъжко съм !

  7. #7
    И в интертнет да я има , няма да я прочете. Но нали Щрудела го поства.

  8. #8
    Супер фен Аватара на flo0pY
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 511
    Цитирай Първоначално написано от NightGuardian Виж мнението
    И в интертнет да я има , няма да я прочете. Но нали Щрудела го поства.
    да но тя няма да му върже тя сега се е отдала на мачока в тяхната виртуална връзка но пак сама ще се чеша горката.. ;д
    LovEsIckk

    Спя с телефона до главата от 4 години.
    Дори като си лягам с приятеля ми пак си взимам телефона в леглото.


    Мъжко съм !

  9. #9
    да бе тук е луда работа.

  10. #10
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Вии за любовни романи не сте ли чували?!
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  11. #11
    Чували сме , но не ни интересуват. Защото виж до къде водят.

  12. #12
    Супер фен Аватара на flo0pY
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 511
    Цитирай Първоначално написано от NightGuardian Виж мнението
    Чували сме , но не ни интересуват. Защото виж до къде водят.
    А да исках те питам ти кво мислиш за тия работи в Вбох7 дет ги имаше че тупак е жив.. бла, бла
    LovEsIckk

    Спя с телефона до главата от 4 години.
    Дори като си лягам с приятеля ми пак си взимам телефона в леглото.


    Мъжко съм !

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от flo0pY Виж мнението
    защо пък и е такова заглавието?
    Наистина ли се интересуваш>?

    Такова е, защото става дума за приспивна песен, която убива всеки, за който си помислиш докато я изговаряш дори на ум.
    Разказва се за журналист, който трябва да пише статия за случайната/спонтанната бебешка смърт и посещава родители, чиито бебета са умрели по този начин и в домовете им намира книжка, която се казва "Стихчета и песни от цял свят" (или нещо такова), в която я има тази приспивна песен и винаги книжките са отворени на нея, на 27ма страница. И тъй тоо, откъсва от една книжка страницата и прочита стихчето на шефа си и той умира... после я научава на изуст и без да иска започва да убива всички, които го дразнят... После намира една женска, която също знае за историята с книжката и двамата търсят всички копия, за да ги унищожат, ама стават някви драми и трябва да си я дочета всъщност. ^^
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от NightGuardian Виж мнението
    И в интертнет да я има , няма да я прочете. Но нали Щрудела го поства.
    ъъ и к'во ще рече т'ва? Вакс не ми се кефи изобщо.
    И в интернет няма нито една негова книга онлайн, защото са гениални и трябва да си ги купиш, за да усещаш хартията в ръцете си, за да я четеш на нощтна лампа в леглото, понеже е интересна и за да я изядеш на един дъх и после доволно да си я гледаш на рафта в дом. библиотека.
    Бях тръгнала да преписвам 'Боен клуб' и преписах 2 глави, но се оказа, че няАм толкова нерви.
    Последно редактирано от ShtrudeL : 04-21-2012 на 15:28
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  15. #15
    Супер фен Аватара на flo0pY
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 511
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    ъъ и к'во ще рече т'ва? Вакс не ми се кефи изобщо.
    И в интернет няма нито една негова книга онлайн, защото са гениални и трябва да си ги купиш, за да усещаш хартията в ръцете си, за да я четеш на нощтна лампа в леглото, понеже е интересна и за да я изядеш на един дъх и после доволно да си я гледаш на рафта в дом. библиотека.
    Бях тръгнала да преписвам 'Боен клуб' и преписах 2 глави, но се оказа, че няАм толкова нерви.
    НЕЕЕ НЕЕЕ В НИКЪВ СЛУЧАЙ !!
    ти се наведи в негово присъствие и гледай кво става само ;д
    LovEsIckk

    Спя с телефона до главата от 4 години.
    Дори като си лягам с приятеля ми пак си взимам телефона в леглото.


    Мъжко съм !

  16. #16
    Супер фен Аватара на flo0pY
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 511
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Наистина ли се интересуваш>?

    Такова е, защото става дума за приспивна песен, която убива всеки, за който си помислиш докато я изговаряш дори на ум.
    Разказва се за журналист, който трябва да пише статия за случайната/спонтанната бебешка смърт и посещава родители, чиито бебета са умрели по този начин и в домовете им намира книжка, която се казва "Стихчета и песни от цял свят" (или нещо такова), в която я има тази приспивна песен и винаги книжките са отворени на нея, на 27ма страница. И тъй тоо, откъсва от една книжка страницата и прочита стихчето на шефа си и той умира... после я научава на изуст и без да иска започва да убива всички, които го дразнят... После намира една женска, която също знае за историята с книжката и двамата търсят всички копия, за да ги унищожат, ама стават някви драми и трябва да си я дочета всъщност. ^^
    сети ме за 23 ти май си падаш по такива истории.. не съм и предполагал даже ;д
    LovEsIckk

    Спя с телефона до главата от 4 години.
    Дори като си лягам с приятеля ми пак си взимам телефона в леглото.


    Мъжко съм !

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Обичам психарските, цинични, объркани и ненормални, неморални, изкривени неща... като става въпрос за книги и филми.
    А след като гледах 23 си смятах всички важни дати от живота си :>
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    ъъ и к'во ще рече т'ва? Вакс не ми се кефи изобщо.
    И в интернет няма нито една негова книга онлайн, защото са гениални и трябва да си ги купиш, за да усещаш хартията в ръцете си, за да я четеш на нощтна лампа в леглото, понеже е интересна и за да я изядеш на един дъх и после доволно да си я гледаш на рафта в дом. библиотека.
    Бях тръгнала да преписвам 'Боен клуб' и преписах 2 глави, но се оказа, че няАм толкова нерви.
    ахахах ти така си мислиш. Но аз съм мъж и го надушвам.

    И я няма в нета за да могат да печатат пари , колко струва тази умряла книжка ? И колко копия са продадени и сметни колко са спечелили. Да четеш нещо , което в реалния живот никога няма да се случи.

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    6лв е тази.
    Другите варират м/у 10 и 15-6
    Искам да преведат още негови, защото е ненормалник <3
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от NightGuardian Виж мнението
    Да четеш нещо , което в реалния живот никога няма да се случи.
    Тъпа логика.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  21. #21
    Ако е нещо нереално , технологията позволява направо да го гледам.

  22. #22
    Супер фен Аватара на flo0pY
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 511
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Обичам психарските, цинични, объркани и ненормални, неморални, изкривени неща... като става въпрос за книги и филми.
    А след като гледах 23 си смятах всички важни дати от живота си :>
    казва ми го тва за датите ;д
    LovEsIckk

    Спя с телефона до главата от 4 години.
    Дори като си лягам с приятеля ми пак си взимам телефона в леглото.


    Мъжко съм !

  23. #23
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    А Ако съм си я свалил вече

  24. #24
    Супер фен Аватара на flo0pY
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 511
    много е тъпо да четеш книга от интернет книга се чете в леглото от хартия а не на компютъра, тъпо е и убива желанието
    LovEsIckk

    Спя с телефона до главата от 4 години.
    Дори като си лягам с приятеля ми пак си взимам телефона в леглото.


    Мъжко съм !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си