.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 62
  1. #1
    Мега фен Аватара на bootyboy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Джелибония xoxo
    Мнения
    5 497

    Гадна Тема: Ако някой от Вашите пoчине внезапно

    ще плачете ли ??? може би въпроса ми е реторичен затова ще задам още един мислите ли че ще изпаднете в много дълбока депресия и няма да ви е до нищо повече
    6б3З10

  2. #2
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Когато баба и дядо починаха, не плаках, а ми бяха като втори родители. Гадно е, известно време не можех да мръдна, ама с рев няма да се върнат. Успокоявах се с мисълта че са на по-добро място, и че всеки е роден за да умре ...

  3. #3
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind Виж мнението
    и че всеки е роден за да умре ...
    Глупости, човек се ражда за да живее, не за да умре. За това живеят само религиозните хора.

  4. #4
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Къв е тоя песимизъм

  5. #5
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Ще плача и изпадна в депресия.

  6. #6
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Плачеш, неизбежно е.

  7. #7
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Някой просто са по-хладнокръвни. Аз примерно когато почина единия ми дядо бог да го прости много ми беше мъчно, Въпреки, че от присъстващите на погребението само аз не плаках и бях опора на всички...
    Просто ти става много гадно и черно.
    Аз мисля, че когато се натъжиш така не трябва да го таиш така, ами да си изливаш емоциите, за да не излезат в изблик по-късно.

  8. #8
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от machoka Виж мнението
    Плачеш, неизбежно е.
    Ама не е мъжествено

  9. #9
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    не е необходимо на погребението да е.. предполагам има моменти в близките месеци, в които ще ти стане тежко и сълзите ще напират в очите. Не говорим за рев, говорим за червени и плувнали очи, да ти стегне гърлото от неподправена тъга.

  10. #10
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от machoka Виж мнението
    не е необходимо на погребението да е.. предполагам има моменти в близките месеци, в които ще ти стане тежко и сълзите ще напират в очите. Не говорим за рев, говорим за червени и плувнали очи, да ти стегне гърлото от неподправена тъга.
    и пак не е мъжествено

  11. #11
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    бате, ти бидейки една гнида, от къде знаеш какво е мъжественост>

  12. #12
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от machoka Виж мнението
    бате, ти бидейки една гнида, от къде знаеш какво е мъжественост>
    Знам какво е мъжественост, как да не знам Да плюеш, да псуйеш, да ходиш по джапанки и потник из квартала, да мразиш геите, да си говориш колко правиш много секс, макар и да не си правил от години, да говориш, че разбираш от всичко, да ходиш тежко по улиците, като Крали Марко, да не си признаваш грешките, да си радикален и агресивен.

    Иначе аз, ако щеш ми вярваяй, в истинския смисъл на думата съм мъжкар Не в този, който описах. В истинския!

  13. #13
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Много си сбъркан да знаеш. Обмисли самоубииството като вариант да спреш мъките си.

  14. #14
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от Wax Виж мнението
    Много си сбъркан да знаеш. Обмисли самоубииството като вариант да спреш мъките си.
    Тва ше е услуга за природата, а той е прекалено 'мъжествен' да прави услуги... жалко!

  15. #15
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от Wax Виж мнението
    Много си сбъркан да знаеш. Обмисли самоубииството като вариант да спреш мъките си.
    Обмислял съм го, но установих, че нямам смелост.

  16. #16
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от machoka Виж мнението
    Тва ше е услуга за природата, а той е прекалено 'мъжествен' да прави услуги... жалко!
    Да, мъжествен съм Мисля го, вярвам го и е факт!

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от bootyboy Виж мнението
    ще плачете ли ??? може би въпроса ми е реторичен затова ще задам още един мислите ли че ще изпаднете в много дълбока депресия и няма да ви е до нищо повече
    Втория ти въпрос ми се вижда по-НЕглупав и зависи изцяло от това каква личност си. Познавам момиче, което загуби баща си на рожденния си ден. Беше ужасно зле психически, пиеше антидепресанти и като цяло живота й след това тръгна надолу... срещаше се с какви ли не тъпи хора, обиждаше общо взето всички, а по принцип беше адски мила, просто се развали. Познавам я перфектно. Сега няма много много стимул да прави нещо и да гони някакви цели. Което е ужасно. Тъжно. Но ужасно.
    Първо на първо... ако разбереш такава смачкваща новина, няма да можеш да повярваш с дни наред... наистина няма да го вярваш и дори ще се усмихваш плачейки, това е някакво страшно състояние, което те побърква за момент. И ако не си стъпиш на краката и не излезеш от него, може да те довърши. Ако седнеш и се затвориш във вас, гледащ в една точка с дни/месеци това само ще те съсипе бавно и мъчително. Ако пък излезеш и си сред хора, се чувстваш като най-самотния човек на планетата. Гледаш всички и се чудиш на кой свят си. А когато някой приятел подхвърли след някоя седмица или месец "Ще ходим с майка ми/баща ми еди къде си..." започваш да ревеш като магаре, или просто ти се свиват всички вътрешности, а през главата ти минават всички спомени. Всички около теб те питат как си и това ти се струва най-абсурдния въпрос, който някога си чувал. Гледат те жално, а от това се свиваш още повече.
    И единствения начин, да се справиш поне малко с това е, като ЗНАЕШ, че човека, който си изгубил е винаги до теб и те обича и не би искал никога, никога да те вижда тъжен, дори би ти се скарал, ако плачеш. Но за всичкото това трябва да си силен и да вярваш във всичко хубаво.
    Аз не съм силна, но знам, че той е с мен където и да съм и нямам правото да се депресирам и да плача. Нямам абсолютно никакво право да се натъжавам за глупости, след нещо такова. Но аз не съм силна. И си плача, защото имам нужда. Не го смятам и за слабост, не навлизам в дълбоки състояния и никога няма да се превърна в мрънкало, защото той не би искал и защото вярва в мен, както аз в него. Някак знам, че е единствения човек, който вярва най-много в мен, повече от мен самата. И омг живея заради него.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  18. #18
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Ще изпадна в депресия и няма да ми е до нищо, няма да излизам от нас ...сигурно повече от месец ..
    Така бях като почина вуйна ми, а с родителите ми сигурно и по -тежко ще бъде ... ;с

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от divacheee Виж мнението
    Ще изпадна в депресия и няма да ми е до нищо, няма да излизам от нас ...сигурно повече от месец ..
    Ужасна грешка.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  20. #20
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    Цитирай Първоначално написано от machoka Виж мнението
    Плачеш, неизбежно е.
    не е неизбежно.. аз никога не съм плакала, за такива поводи.. по-скоро е въпрос на психика
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  21. #21
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Нищо не ми стана. Потреперих на няколко пъти за баба и дядо и това беше.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от thegreenzombie Виж мнението
    не е неизбежно.. аз никога не съм плакала, за такива поводи.. по-скоро е въпрос на психика
    Не думай. Какви поводи? Казваш, че ако изгубиш най-близкия си човек, няма да ти се спука слъзния канал?
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  23. #23
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Щрудел, знам, но не можех да излизам навън ... гледах хората усмихнати, весели .. а моите очи не спираха да текат.. Като се сетя за нея и за дядо ( той почина когато бях малка, на 7 бях .. ;с) и рева все едно в било вчера ... много ми е тежка тази тема. Имам една касета, където ми е снимано кръщенето и рождените ми дни до 6тия... От 1996 година, откакто почина дядо, тази касета не е гледана в нас. Исках да я гледам.. заради дядо, в някои моменти сякаш го забравям ;( .. взех си касета във Варна, прехвърлих си я на ДВД .. за два дена сигурно 5-6 пъти съм я гледала- там го има дядо, вуйна .. кръстника ми .. много хора, които съм обичала и съм изгубила .. От една стана ми става много мъчно, от друга.. като видя какви маймунки сме били с братовчедките ми е много мило .. Но доста си поплаках... Яд ме е, че не можах да опозная дядо.. всички казват, че съм взела неговия характер

    Имам една колежка, която е загубила баща си преди няколко години и тя не приема факта, че той е починал. Тя казва " за мен той е жив" и не говори за него в минало време. Аз не мога, аз се сривам всеки път като се върна в родния ми град и като видя некролога на вратата.. ;(

  24. #24
    Мега фен Аватара на bootyboy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Джелибония xoxo
    Мнения
    5 497
    Цитирай Първоначално написано от Claymore
    Нищо не ми стана. Потреперих на няколко пъти
    и при първия секс ли бе така или ако не си правила сигурно ще е така
    6б3З10

  25. #25
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Втория ти въпрос ми се вижда ...
    Виждаш ли, че си била способна и на смислени постове

    Напълно съгласен. И аз познавам за съжаление един такъв бивш съученик, на който му почина майка му и се пропиха заедно с баща му... Тъжни истории, разказвани от живота...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си