.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Smile Проблем с монитора ...

    Здравейте!
    Имам монитор Philips 190s5/190s6 и имам проблем с него. Донесох си го от Белгия втора ръка е но е като нов. Само един проблем има. Има бутон който автоматично настройва картината и я фиксира в центъра на екрана (на кратко изчиства изместванията които образуват черни черти по края на екрана). Когато използваш тази функция се появява един надпис че автоматично си настройва картината. Всъщност надписа се появява от само себе си без да съм натискал нищо по монитора. Проблема е там че картината не се намества а се РАЗМЕСТВА и половината от нея се скрива от екрана (или се свива странично). От както този проблем се появи от всички 7 бутона на монитора работи единствено този за включване/изключване. Колкото и да натискам други бутони, колкото и да ги задържам и да рестартирам компютъра проблема си остава. Една черта стои постоянно отгоре и измества картината вертикално което ми скрива лентата на задачите и менюто Старт. Ако някой знае нещо и може да помогне да пише на abraka@abv.bg , в скайп на dj_visage141 или тук във форума.
    Благодаря предварително.
    Щом бива, значи ще бива.

  2. #2
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Проблема ти е хардуерен. Сервиз му е майката.

  3. #3
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Цитирай Първоначално написано от Wax Виж мнението
    Проблема ти е хардуерен. Сервиз му е майката.
    Майка ти е хардуер. Проблема му е в монитора, а не в компонентите на компютъра.

    Извинявай, ама не се изцепвай неподготвен, че ми убиваш малкото нервни клетки, които ми остават.
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  4. #4
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Аххахаха май се изказваш ти неподготвен
    Аз казах монитора да занесе на сервиз, защото явно платката с бутоните зо управление е дала или на късо или е повредена нещо. А ти ми говорищ за компютърни компоненти - щото монитора не може да изгърми

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си