.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Осъзнах, че няма никъв смисъл

    човек да е добър в тоя живот...
    Постъпи грешно... с правилното момиче.

  2. #2
    няма смисъл, но като не може да бъде лош какво да се прави

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    що

    дай букви бе

  4. #4
    Еми повечето хора са неблагодарни и не го оценяват...
    Постъпи грешно... с правилното момиче.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    еми така е ама до следващия. и аз така си мислех преди точно седмица, че всички момичета са неблагодарни да не казвам какви, но се запознах с едно друго момиче наскоро и това ми настроение мина много бързо.

  6. #6
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Много клиширани теми ти се събраха напоследък...

  7. #7
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Аз много пъти съм си казвал, че от утре ставам тарикат, егоист, гадняр ... Но никога досега не ми се е получило. Просто се раждаме добри или лоши. Така е създаден човека. Накрая ще победи или доброто, или злото. В момента на път е да победи злото. Доказателство за това, което казвам, е това, че в древен китай още решетката на ДНК-то е отбелязана на половина като змия, а на другата половина като някакво бозайниче беше. Т.е. този или тези, които са ни проектирали са ни създали така. Едни от нас наследяват добрият ген и е по-вероятно да имат повече добри роднини, отколкото лоши. Други пък притежават лошия ген. При тях също е по-вероятно роднините им да са по-скоро лоши. В момента злото е надделяло и надделява все повече. Неслучайно умират толкова много добри хора напоследък. Замислете се само колко известни личности починаха от началото на тази година и то все добри хора! Много добри хора изпадат в депресии и се самоубиват. Злото ще победи. Сигурен съм. И за съжаление аз ще съм от тези, които ще бъдат ликвидирани. Успокояващото е, че след като ликвидират нас добрите те няма да могат без зло да правят и ще се изядат помежду си. И така земята ще си отдъхне от хората.

  8. #8
    Има и то много голяма смисъл.Просто хората не са открили доброто.Трябва да се научиш да го познаваш.

  9. #9
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от NightGuardian Виж мнението
    Има и то много голяма смисъл.Просто хората не са открили доброто.Трябва да се научиш да го познаваш.
    Грешиш. Преди десетилетия много хора са виждали доброто, особено след 2 световна война. Днес обаче всеки гледа как да те прецака, никой никого не обича, освен децата си... все още.

  10. #10
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Цитирай Първоначално написано от D1esel Виж мнението
    никой никого не обича, освен децата си
    Това е нормално и е част от човешката природа. Не виждам какво толкова се впечатлявате.

  11. #11
    Голям фен Аватара на In*The*Face
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    746
    Цитирай Първоначално написано от mrazqkindergarten Виж мнението
    Еми повечето хора са неблагодарни и не го оценяват...
    Добрите хора не са добри, за да бъдат оценени. Те просто са си такива. Ако направиш услуга, за да получиш такава в замяна или за да ти бъде благодарено, значи я правиш с цел да облагодетелстваш себе си и тогава тя не е услуга. Същото е и с добрината. Достатъчно е да чувстваш удовлетворение от себе си и постъпките си. Така си мисля аз.

  12. #12
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly Виж мнението
    Това е нормално и е част от човешката природа. Не виждам какво толкова се впечатлявате.
    Това е част от човешката природа, ама друг път. Навремето моите предци са ми разкавали какви истински приятели с имали. А след 80-те години вече постепенно са ги загубили, защото хората са започнали да се озверяват.

  13. #13
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Цитирай Първоначално написано от D1esel Виж мнението
    Това е част от човешката природа, ама друг път. Навремето моите предци са ми разкавали какви истински приятели с имали. А след 80-те години вече постепенно са ги загубили, защото хората са започнали да се озверяват.
    В човешката природа е всяко действие да се ръководи от някакъв дълбоко прикрит користен мотив. Дори и това да обичаш децата си ако го разнищиш ще намериш някакъв егоизъм в него.

    Това което са ти говорили е друго явление. Вероятно точно 80те е времето в което за българите започват битовите проблеми. В края на 70те доколкото знам е имало икономическа криза и Тодор Живков започва да тегли кредити от банки за да изпълни плановете за петилетката.

    А е факт, че един народ с масови битови проблеми става депресивен и озверял. Това е също част от човешката природа.

  14. #14
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly Виж мнението
    В човешката природа е всяко действие да се ръководи от някакъв дълбоко прикрит користен мотив. Дори и това да обичаш децата си ако го разнищиш ще намериш някакъв егоизъм в него.

    Това което са ти говорили е друго явление. Вероятно точно 80те е времето в което за българите започват битовите проблеми. В края на 70те доколкото знам е имало икономическа криза и Тодор Живков започва да тегли кредити от банки за да изпълни плановете за петилетката.

    А е факт, че един народ с масови битови проблеми става депресивен и озверял. Това е също част от човешката природа.
    Кефи ме как говориш. Ще се радвам, ако ме аднеш в скайпа NaiQkiqt

  15. #15
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Ти бъди добра въпреки всичко и всички. Започни промяната от себе си. Ако всеки си каже така - Ставам гадняр, майната му на всичко, ще тъпча себе си и останалите, тоя свят ще загине... И ние натам сме тръгнали...

  16. #16
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Concussion Виж мнението
    Ти бъди добра въпреки всичко и всички. Започни промяната от себе си. Ако всеки си каже така - Ставам гадняр, майната му на всичко, ще тъпча себе си и останалите, тоя свят ще загине... И ние натам сме тръгнали...


    //////////////////////////

  17. #17
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    палави клишенца шаляляляля
    Welcome to the Jungle...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си