.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479

    Събиране с класа

    След 3 години решиха нашите ентусиасти от гимназията да се събираме. Въобще не искам да ходя, а ако не ида, цяла вечер аз ще съм им темата на разговор ... що не съм отишъл, какво правя, кво уча и т.н ... какво да правя

  2. #2
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    еби ги ....

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    635
    Защо не ти се ходи ? Ако има основателна причина , недей отива.От думите ти се разбира , че не си в добри отношения с тях.

  4. #4
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Цитирай Първоначално написано от Furious? Виж мнението
    Защо не ти се ходи ? Ако има основателна причина , недей отива.От думите ти се разбира , че не си в добри отношения с тях.
    Не че съм в лоши отношения, просто не съм ги виждал отдавна, имам нов кръг от приятели и фаворити, и със стария клас ще се чувствам като с някви познати, дето няма кво да си кажа откъснал съм се тотално от училищните години

  5. #5
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Просто е педерас и в стария клас явно доста са го малтретирали за това и не иска пак да се вижда с тях, щото като не е в даскало може и да го пребият.

  6. #6
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от Wax Виж мнението
    Просто е педерас и в стария клас явно доста са го малтретирали за това и не иска пак да се вижда с тях, щото като не е в даскало може и да го пребият.
    Ми и това да е причината - отново тия от класа му са гадовете, защото никой няма право да малтретира другите затова, че не са му симпатични.

  7. #7
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    На никой не съм давал отчети дали съм педераст, асексуален, хетеро и прочие и не, никой не ме е малтретирал, винаги сме били в добри отношения

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си