.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Red face Искам да питам !

    Здравейте .... Обещала съм на едно момиче да потърся това за което ме помоли , но не се сещам къде да търся . Да си9 дойдем на думата. Тя ме помоли да потърся игра за компютър ( каза ми нещо от сорта "' ама не такава в интернет , ами дет се тегли и се играе " ) та тази игра да е свързана с волейбол , тенис или баскетбол ... имате ли идеи къде да търси или сещате ли се изобщо за някоя игра свързана с волейбол, тенис или баскетбол ... Не знам защо търси точно такива , даже си нямам и на идея просто ме помоли и и казах че ще и помогна с каквото мога
    Има миг0ве в жив0та к0ит0 0ставят следи ... Има раздяла за к0ят0 не стигаг сълзи ... Не ме забравяй д0ри к0гат0 слънцет0 забрави да блити !!!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    кажи ѝ u don't give the pussy, i dont give the game - ако си грозен и ти откаже няма да имаш проблеми
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от NailGunAssasin Виж мнението
    мерсачка
    Има миг0ве в жив0та к0ит0 0ставят следи ... Има раздяла за к0ят0 не стигаг сълзи ... Не ме забравяй д0ри к0гат0 слънцет0 забрави да блити !!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си