.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Топене на мазнини

    Добър ден първо :Д .
    Първият ми въпрос е, ако тичам с термо колан на корема за по-бързо изпотяване ще сваля ли мазнините там по-бързо, тъй като някъде бях чел, че такива колани вредят? Също така вярно ли е, че след това, ако започна да качвам отново ще качвам по-бързо в тази област, където е бил коланът.. Тоест в корема?! Какви неща не трябва да ям /освен сладко, мазно и тестени изделия/ за да стопя мазнините около корема.. Проблемът ми не е, че съм дебел, а просто имам корем.. Дори съм доста слаб в раменете, ръцете и т.н.. като цяло имам слабо телосложение, но имам мазнини в корема. Висок съм около 1.76 и тежа около 66 кг. Та да тичам ли с този колан или без него? Също така на скоро видях цял спортен екип, като анцунг, от който се потиш.. той ще ми свърши ли по-добра работа или обратното? Ясно ми е, че преди да стегна корема си трябва да сваля мазнините и кое е по-добре... Да тичам всеки ден или през ден?

  2. #2
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    За колана не е вярно. Ще качваш по-бързо навсякъде, но най-вече в корема. Не трябва да ядеш и пържено и солено. НЕ си купувай никакви колани, анцузи, вибриращи и т.н. боклуци. Тичай всеки ден!
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Човек почвай да качваш.За къв чеп ти е тоя корем,като нямаш кво да сваляш? Анорексик ли мислиш да ставаш?

  4. #4
    Почвам фитнес, но искам и да стопя мазнините в корема.. Грозни са ми тия дето са здрави и в същото време имам корем.. та смятам докато ходя на фитнес да тичам и да правя упражнения за сваляне на мазнините от корема.

  5. #5
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Чак пък грозни... яж качествена храна и спи достатъчно.
    always late but worth the wait!

  6. #6
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    И недей да тичаш всеки ден - на мускула му трябва почивка, а освен това нямаш и нужната подготовка. Засега почни през ден макс.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Everytime
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 232
    1.Тея колани са пълен шит.
    2.Както каза ЗипФайл - недей всеки ден.
    3. За да топиш мазнини трябва правилно хранене.
    4.За по-добър ефект кардио+ тренировки с тежести.
    5.Не подценявай съня.
    Поздрави!
    A journey of a thousand miles begins with a single step..
    You are never a loser until you quit trying..!

    skype - adrenalincho__
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000929970991

  8. #8
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Послушай Everytime той ти го е синтизирал най-точно и кратко.

    А и сега прочетох, та ти си 1,76 и си 66кг от къде на къде ще сваляш, я първо качи някой друг мускул пък тогава започни да мислиш за топене на мазнините .Ти тепърва започваш да тренираш за къде си се забързал толкова много.Изграждането на едно красиво, хармонично тяло става много бавно!
    Последно редактирано от Shines : 05-07-2012 на 21:00

  9. #9
    аз съм още на 16 де така, че те първа ще качвам И благодаря за съветите

  10. #10
    На мен пък колана ми помогна.

  11. #11
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    ХАХАХ Пич започвай да бягаш, да ходиш на фитнес и ще стане работа Махни ги тия глупости- колани etc. Не яж тестени изделия, пържено, но не се ограничавай на макс. Яж много плодове, зеленчуци, яж колкото се може повече на ден и то да са все полезни неща. Дали ще е риба, дали ще е печено пиле с ориз, изборът е твой. Прави си пилешки супи, туфо и т.н.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си