.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Unhappy Има си гадже : (

    Какво да правя ?! Харесвам едно момче, но той си има приятелка. От моя клас е и доста често се закача с мен намига ми поглежда ме през часовете.Знам че е глупаво да си мисля, че това значи нещо, но е така.Най-добрата ми приятелка знае за това и понеже тя е по близка с тях двамата ми споделя доста неща. Каза ми че не мисли че те скоро ще скъсат, но пък мислела че той гледа на мен не само като на приятел. всичко това е според нея. Моля посъветвайте ме нещо : )Благодаря ви предварително.

  2. #2
    Това е края на света - срежи си вените!!!!
    ... Can you feel me
    Can you touch me
    Do you believe in me
    Do you love me
    ...

  3. #3
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    засега си трай и не прави нищо,щом си има приятелка да има..Не се унижавай никога да си признаваш 1ва..И не се трови а се огледай за някой друг!!

  4. #4
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020
    Малко звучи като в сапунен сериал.Има си приятелка, закача се с теб, ти го харесваш..И сигурно накрая ще зареже приятелката си заради теб..Нищо лично.Не се обиждай.
    Но ако погледнеш от реалната страна на нещата..Ами ако ти си на нейното място..И той се закача с други..Аман от такива лигльовци..
    От друга страна, е съвсем нормално..Защото сте в един клас..Така като се замисля ме връща назад във времето, когато бях в училище..Винаги сме си правили закачки със съученици..Но това не значи, че е имало нещо повече..Зависи ти как го приемаш..Но той едва ли гледа по твоя начин на нещата..Може би те приема като съученичка и нищо повече, все пак си има приятелка..
    Последно редактирано от rusoto_baby_f : 05-12-2012 на 00:08

  5. #5
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Аз не бих се бутала между шамарите особено в училище, където ще ти лепнат слава как си к*рвичката, крадяща гаджета.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  6. #6
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Не се занимавай с него.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  7. #7
    Мега фен Аватара на li0n
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 974
    Щом има приятелка, която е от класа ви и вижда всичко - не се занимавай! Едва ли и е особено приятно да гледа как приятеля и зарибява друга в нейно присъствие.

  8. #8
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Не се занимавай с него. Насочи си приоритети към друго момче.

  9. #9
    Не му обръщай внимание ! Не се занимавай с него ! Защото ще имаш проблеми с приятелката му ! Прави се на недостъпна и така ще бъде по-добре !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си