Има още какво да се желае на Джесика Алба ли? Според мен е страхотна.
И се чудя дали и вие (конкретно жените, писали в темите) проявявате същия перфекционизъм спрямо себе си, и ако да, не се ли (само)изяждате от комплекси и търсене на кусури и несъвършенства?

Много ми е смешно как в тая тема има повече писали момичета които обясняват какво е красиво и какво биха минали.
Според мен цаката е да се погледнат класациите за най-секси жени (но класации, съставяни от мъже!), както и да се обърне внимание какви мацки най-често биват бройкани по плажовете.
По мои наблюдения това не са мускулести момичета, нито изключително стройни, а просто слаби, с приятни апетитни форми. Примерно. Но това са мои наблюдения.

Какво да се каже за дебелите и по-пълните ... колкото и да ми се иска не съм забелязала тенденцията точно такива да са най-заглеждани и пр. Нито някоя известна порно звезда е дебела и т.н., обаче определено не изглежда с безумните критерии, които някои от тук (момичета) демонстрирахте.