.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1

    Unhappy Помогнете, ми бият ме в Училище

    Здравейте, моля ви се дайте, ми съвети. Постоянно ме бият в Училището и извън него мои връстници. Помогнете ми те се събират накуп срещу мен, някъде около 16 или 17 ученици и не мога да издържам повече! ПОМОГНЕТЕ МИ И КАК ДА СЕ МАХНА ОТ ТАМ!

  2. #2
    Еми не се давай бе момче. Бииги и ти, каквокото са 17 никoй ли неможеш да удариш? Те удрят и ти удтяш... Ако не казвай на вашите и отивате в полицията... Друк вариант е да те запишат на бойно изкуство.

  3. #3
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Navunka^^^^говориш глупости, как ще се бие с 17 човека, явно щом го бият той е слаб, беззащитен и без самочувствие



    Сигурно нямаш самочувствие, а хората които няма самочувствие много лесно ги мачкат и малтретират, като за начало кажи на класната/класният си и на родителите си, ако си свит и срамежлив те това и чакат да си изпробват слите върху по-слабите и хората без самочувствие, после като почнеш работа ако нямаш самочувствие пак ще се държат така с теб. Има ли няква причина за да те бият? Ако няма значи е от твоето държание, както казах по-нахаканите обичат да мачкат хората без самочувствие? На каква възраст сте? Кажи на класната си и на ваще задължително! Преместване в друго даскало също е добър вариант, но там трябва да изградиш друга репутация и другите да гледат на теб по друг начин а не като жертва

  4. #4
    Аз не казвам да се бие със всички , а просто да удари някои от тях... А най добрия вариант е на вашете и директно в полицията.

  5. #5
    mlakniwe ^^^^^- Истината е такава. Отивам на Училище нормално и те се появяват и почват да ме удрят и то силно. Затворен съм в един кръг, ако кажа на Майка ми тя не си спазва на думата и казва на Тате, той ми вика, че на моята възраст той е бил побойник и е бил всички. Кара ми се и ме бута и ми вика и каквото се сетите и ми забранява компютъра за повече от месец и никой не ме подкрепя. Само сестра ми която е на 24 и завършва педагогика. Не мога повече. в края на 6-ти клас се преместих в новото Училище и от там няма измъкване, сега съм 7-ми клас и ще завършвам. Благодаря за мненията ще се опитам както ми казвате и така още един път Благодаря ви! ^^^^Navunka и ^^^и^mlakniwe^^^

  6. #6
    Повече от фен Аватара на SemperArdens
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    472
    в ситуации като тази, трябва да действаш бързо и още в началото. когато някой ти се дърви, бързо му вкарваш една песница, да си знае. може да те понабие после, но е малко вероятно да те закачи пак. цялата идея е да видят, че не може да се ебават с теб. ако не можеш да го удариш, започни от по-далеч. запиши се някъв спорт (боен), добий самочувствие, надъхвай се ако трябва у вас с некви клипчета, ти си знаеш, въпроса е да действаш, а не да чакаш.
    I am free of all prejudice. I hate everyone equally.

  7. #7
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    сега след като си 7ми клас, значи те чакат изпити и след по-малко от месец се махаш.. тоест, сменяш даскалото.. потърпи още малко
    иначе, опитвай се да ги избягваш или поне да разбереш, защо те тормозят така.. кофти е, обаче винаги има някой, който си го отнася и за жалост, в случая това си ти
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  8. #8
    Разбирам много от вас ми помогнаха и ще се опитам да придобия както вие казвате ' Самочувствие'. Ще се опитам да направя така нещата, че до края на годината да не ме бият както ^^^^thefreenzombie^^^^_^ ми каза и ще се опитам малко да вдъхна в себе си както ^^^semperardes^^^ ми каза. Благодаря на всички ако има някой с още идеи ще съм му много благодарен! Пак ви казвам благодаря ви!

  9. #9
    Фен Аватара на shadowcrew
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Бургас - София
    Мнения
    249
    Да ти кажа малко ми е странно как постоянно те бият 16-17 човека. Въпреки това всичко се случва и тъй като определено си човек без самочувствие не бих ти препоръчал нито да ходиш с родителите с в полицията или да се записваш на бойно изкуство (мярнах такива предложения по-нагоре).

    Тези 16-17 човека се "предвождат" от един.Удари него,но не веднъж,а колкото можеш повече пъти.Може да ти звучи брутално,но най-добре е да хвърчи кръв (разбий му носа,пукни му веждата,разкърви му устата).

    Немога да ти кажа изхода от тези действия,защото незнам как би се справил,но ти гарантирам,че тормоза ще спре.

    Или ще получиш уважението на останалите и дори страхът им или този който удариш ще престане да те тормози,та и другите покрай него.

  10. #10
    И аз мисля като shadowcrew

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    433
    трол трол трол

  12. #12
    Трябва незабавно да направиш нещо по въпроса!Оплачи се на директора!Кажи му как стоят нещата и предполагам,че той ще направи нещо!Ако ли не-наистина се запиши на бойни изкуства!Не можеш така лесно да се предаваш.А ако и бойните изкуства не помагат просто се примести в друго училище!Аз не виждам друг вариант!Надявам се нещата да се оправят!

  13. #13
    Както сам каза тази година завършваш. Слушай сега отиваш в ново училище почити никой не те познава, можеш да бъдеш всеки замисли се

  14. #14
    Повече от фен Аватара на Game_Fan98
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    357
    Единствения начин е саморазправа.
    Мене яко ме биха зад даскало футболния отбор,
    щото не съм харесвал футбол?????
    Е то не си ли е мое решение какво да харесвам?
    Наричат ме обратен,педал,гей.Ама не,че те не са такива.
    Накрая ми писна и тая година започнах да уча бойни изкуства.Но не се получи
    не започвай с тях,това е последното нещо което ти трябва.И тая година ми писна
    да ме тъпчат,тея чалга-обичащи футболисти.
    Вратаря е в моя клас и през междучасията ми удряше някой шамар,ей така за кеф.
    Ама най накрая си изпатиха.На вратаря му се счупи ръката,и се наложи да отложат тренировки,
    които бях много важни,ама не ми пука щото се преместих.Бая добре ще ме запомни.Последния
    път когато го видях,имах чувството,че той обича земята под краката ми.

    Така че хващаш един чупиш или ръка или нос или крак.Ако те заведат при директора,не е нещо от което може да се страхуваш.Предполагам си 98 набор така че, тази година може да се преместиш в друго даскало,където никой не те познава и където може да бъдеш друг човек.
    можеш да бъдеш някой друг.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Говориш с вашите.
    Ако е нужно подавате жалба в полицията.

  16. #16
    Мега фен Аватара на FunkyPie
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    4 006
    Цитирай Първоначално написано от Game_Fan98 Виж мнението
    Единствения начин е саморазправа.
    Мене яко ме биха зад даскало футболния отбор,
    щото не съм харесвал футбол?????
    Е то не си ли е мое решение какво да харесвам?
    Наричат ме обратен,педал,гей.Ама не,че те не са такива.
    футболистчетата най не ги понасям,уникално смешни и кухи са

  17. #17
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    Запиши се на някакво бойно изкуство,за предпочитане ММА,защото има от всичко по малко и се използват и ръце и крака,най - добре е за уличен бой.Хем ще можеш да се защитаваш,хем ще направиш мускули и момичетата ще почнат да ти се лепят.. С една дума ще си оправиш живота ;д

  18. #18
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    Момчето вече се е отървало
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  19. #19
    бе като почнете с тея бойни изкуства.проблема е в главата му...не във физиката.

  20. #20
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Удари ги силно с пръст в сънната артерия.Гарантирам ти,няма да те закачат

  21. #21
    Супер фен Аватара на PyCoKoCkA93
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 964
    Принципно не насърчавам към насилие и саморазправа,но тук това е единствения начин.Както казаха по-нагоре,когато ти скачат,отвърни им и ти.И то се насочи към по-силните,които тръгват първи,защото на подсъзнателно ниво те са лидерите на бандата.Естествено,че няма да им направиш кой знае какво и най-вероятно пак ще те набият едно хубаво,но от самата си самозащита сам ще си вдъхнеш кураж.Следващият път като те закачат ще си още по-уверен и така до максимум 3-4 пъти,че и по-малко смятам,че ще спрат да се занимават с теб.Те обичат слабите и свитите,защото,изливайки агресията си върху тях,изкуствено подхранват свръхнадутото си его.Когато вече не виждат малкто уплашено зайче срещу себе си,ще загубят интерес,а дпнякъде ще изпитват и респект към теб.Това е,което мога да те посъветвам аз.

    ПС:А,и щом си набор 98,значи най-вероятно ти предстоят изпити.Учи старателно за тях и си насочи вниманието в тази насока,за да имаш по-добро бъдеще в по-интелигентна среда.
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЧОВЕШКО.
    ДА МРАЗИШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЖЕСТОКО.
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ МРАЗЯТ Е ВЕЛИКО !!!

  22. #22
    Едни правила знам и винаги се придържам към тях. Стане ли въпрос за бой или удряш и не повтаряш или по-добре не го прави след като нанесеш един слаб удар само ,може да го узлобиш и да те набие лошо.А ако сте 1 на 1 не чакай да те удари пръв директно една песница между очите и докато не падне удряш.Когато са 5-6 човека прилагаш 59 хватка от каратето-бягането срамно ,но сигурно. А лично на мен 16 човека не ми се вярва да те бият те сами ше се забият. Ситуацията си мисля ,че е 5-6 човека и 2ма си правят базици с теб другите само се хилят.
    Последно редактирано от gt-r : 08-22-2012 на 07:44

  23. #23
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095
    никой няма право да те удря,тормози,накърнява и обижда имаш права защити си ги така постъпва един гражданин
    ОДИН!!!

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    307
    Цитирай Първоначално написано от darkPaladin Виж мнението
    никой няма право да те удря,тормози,накърнява и обижда имаш права защити си ги така постъпва един гражданин
    мда, нЕма се даваш на никой да те ебава, да не са нещо повече от теб ?


    Цитирай Първоначално написано от endzeit Виж мнението
    бе като почнете с тея бойни изкуства.проблема е в главата му...не във физиката.
    т'ва е истината. вземи си нещо подръчно, бокс или палка, и следващия път като те закачат стискаш зъби и праскаш единия и гледаш как другите сами бягат...

  25. #25
    Да , да го прасне с бокса да видим после кой кого ще праска в ТВУ-то.. И вие едни съвети давате , момчето иска да се отърве ,а не да става някакъв побойник. Иначе наистина може да си вземеш една палка или някоя метална "тръбичка" за сплашване.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си