.
Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 120
  1. #51
    Аз си обръснах краката преди 2 години и съжалявам , няма да го направя отново. Според мен , космите на някои места са много кофти и ги махам. Например на гърдите , подмишниците. Веждите - абсурд , е това за мен е гейщина. А около оная работа мразя да махам нацяло космите , защото много кофти след т'ва. Иначе редовно се бръсна , но частично , не махам всички косми от тялото си.

  2. #52
    na krakata moje nqma problem ako ima kosmi rucete su6to onaq rabota preporu4itelno-bez gurdite-bez i podmi6nicite-su6to bez kosmi a vejdite ako se suedinqvat samo nali po sredata kolkoto da ne e s edna vejda 4e (puke)

  3. #53
    Цитирай Първоначално написано от Loondy Виж мнението
    Има си ЛАЗЕРНИ ОПЕРАЦИИ за ОТСТРАНЯВАНЕ НА КОСМИTE където и да ca!
    uumm ne e li lazerna EPILACIQ

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от kolegata88 Виж мнението
    Обръснете си краката и се напръскайте със рефан 192 за да бъдете истински мъже
    ahahaha to4no go kaza (rofl)

  5. #55
    Нямам нищо против,защото и аз си махам космите на краката.

  6. #56
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    за бръсненето на краката съм
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  7. #57
    Голям фен Аватара на scandalousLady
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Covington, Georgia.
    Мнения
    951
    Подмишниците и 'онова' - да. Но ръцете и краката не обръщам голямо внимание, естествено няма да ми харесва да има по-гладки ръце и крака от моите
    to feel your pain, you feel mine
    go inside eachothers minds
    just to see what we'd find .. ♥

    soulless

  8. #58
    Голям фен Аватара на mir4eto93
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    607
    Не харесвам косми под мишниците и по гениталиите, ама на краката няма проблем, даже би било странно ако и там няма. Някои дори махат и космите на ръцете :Х
    НЯМАШ ТАЗИ ВЛАСТ - ТИ ДА БЪДЕШ АЗ!

    You only see what your eyes want to see. How can life be what you want it to be? You're frozen when your heart's not open!

  9. #59
    Само да няма косми по гърдите, пениса, и мишниците.... другото може и да си е с косми

  10. #60
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Темата се разглежда за 15 път

    Ако е спортист (особено плувец) - Приемливо
    Ако не е спортист а спИртист по БГ-чалготеките - е не-Приемливо и доста Педалско!
    Ако е като Горила - е може би желатено да се мине с машинка
    ВНИМАНИЕ!! НЕ ДА СЕ ОБРЪСНЕ , ПРОСТО ДА НАМАЛИ МАЛКО

    Енд Ъф Дискашън!!
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  11. #61
    Супер фен Аватара на flowerlina
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    1 272
    Стига да не е наложително съм против. Немъжествено ми е

  12. #62
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    Цитирай Първоначално написано от black_lady11 Виж мнението
    Само да няма косми по гърдите, пениса, и мишниците.... другото може и да си е с косми
    Да няма да го ближеш по гърдите, че и там искаш да е обезкосмен?

    П.С.: Отивам да се правя като гол охлюв.

  13. #63
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    635
    Преди бях объркан и го раздавах малко фешъм и ходех на кола маска за краката , обаче вече няма момиче , което да ме накара да си махна космите от краката.Твърдо за

  14. #64
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    аз гърдите и корема не си бръсна (само ги подстригвам) камо ли краката да обръсна

  15. #65
    Голям фен Аватара на bReAk3R
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    DirtyLand
    Мнения
    988
    И аз ще изкажа мнение.. Ръцете не бих ги обезкосмил за сега никога, + това космите вече там са руси, а и както не са много... И съм против и за другите да го правят... Краката... Е, ще си призная, някво тъпо ми е като ме бъзикат, понеже от приятелите си съм най-космат там а и не само, ама предпочитам само намаляне с машинка.. Въпреки, че ако намалиш много стават на вид сякаш са били бръснати и са порастнали тъкмо ;D Подмишници - добре, ама само не бръснене (puke)
    Колкото до частите около корема - за някой пич, дето е с яко тяло там и лично аз ако бях тоя пич ама и окосмен там, понеже сега не съм, щях да отида на кола маска да ми ги махнат и да питам за начин вкъщи, за да го правя по-често, но ако няма тяло, няма смисъл... Просто казвам, че ми е гадно да съм с/да гледам яко тяло и с някви косми по него. дори на горната част на ръцете ако бях голям и имах там косми и мускули, бих ги махал космите... Иначе като цяло против мазните гейчета, дето навсякъде, без да знаят дори как...
    Междудругото днес видях някъв пич нали на баща ми на работата, нали клиент му беше, който навсякъде беше гол... Никаква брада, никакви косми по бузите. никаква коса. Никакви вежди. Никакви косми по краката, ръцете. Никакви косми НИКЪДЕ. Обяснявам после на сестра ми и чак тогава се сетих, че може да е имал рак, след като тя ми каза... Много лошо, дано наистина е ИМАЛ, а не има
    Последно редактирано от bReAk3R : 08-09-2012 на 21:24

  16. #66
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Бръсна се под мишниците и оная работа.Веждите един път в годината,просто понякога стават много космати и чак ме дразнаят и ходя да ги почистят само.Краката ми не ги барам с какъвто и да е остър предмет.Според мен е адски гейско да си обръснеш краката,въпреки че вече си е нормално май...и въпреки тва предпочитам да не ги бръсна моите.. Ръцете ми същата работа,въпреки че на ръцете ми не личат много.
    Последно редактирано от ForzaFelipe : 08-09-2012 на 22:50
    >>DjBelev<<

  17. #67
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    обожавам космите на ръцете си
    за мен те са израз за мъжественост,както и брадата и всяко косъмче по мъжкото тяло
    не говоря за разни гейчета,дет само мигли са им останали

  18. #68
    аз съм за не ми харесва мъж с косми на краката, подмишниците и долу !

  19. #69
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    Цитирай Първоначално написано от x3eme Виж мнението
    обожавам космите на ръцете си
    за мен те са израз за мъжественост,както и брадата и всяко косъмче по мъжкото тяло
    не говоря за разни гейчета,дет само мигли са им останали
    Евалата!

  20. #70

  21. #71
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Всеки ще ходи както си поиска. Тук сте да казвате дали сте За или Против бръсненето на краката, а не кой е педал и кой истински мъж. За мен - който иска - да ги бръсне, който не - да не ги. Просто и ясно. През хуя ми е дали ги е избръснал или не, още повече, че и аз съм момче, докато за момичетата по-би имало значение. Това дали си бръсне краката, скубе веждите или епилира патката не ме интересува, то не го променя като човек. То човек може да е педал и да е горила едновременно. Па и така да е, треа ли да го обиждате?
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  22. #72
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Търсачката не е за украса ..

  23. #73
    Ако момчето/мъжът е видимо доста окосмен тогава може би, но наистина в краен случай! Твърдя и ще продължавам да го казвам - не е нормално момчето да има по-малко косми от мен! За обезкосмяване на ръцете и дума да не става, изключително смешно е да видиш момче без косми по ръцете..нали все нещо трябва да ги отличава от момичетата (като изключим това в гащите ) За краката съм склонна да направя компромис, но ако наистина си заслужава момчето. Лично на мен ми харесва да е с косми по краката - мъжествено е. А за слабините мисля, че е излишно да се коментира - това е хигиена просто.

  24. #74
    Не, че ще го ближа, но ми е по-добре без косми :P

  25. #75
    Ще боцка ако са махани преди космите..мен не ме дразни боцкането, а самият факт,че момчето се обезкосмява почти навсякъде. Аз съм "ЗА" само в областта на слабините и подмишниците.
    И да, прав си, индивидуално е

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си