- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- ДНЕВНИК: Как се чувствате vol. 22
Айде пак с ракетата по сервизи...то може ли да забравя че трябваше да мина технически преглед.... а имам и проблем с ръчната...
>>DjBelev<<
ох вчера се бъхтих като идиот да си напиша интерпретативното съчинение за днес ... и какво стана отново .. заблеях се в този форум и си легнах късно .. ха познайте ,, успах се .. много добре , направо чудесно ,, голяма скука ми е, искам да правя нещо интересно и различно от обикновено .. но адски ме мързииии![]()
горе-долу . лекарят се оказа окей и вече се чувствам по-добре.само се разминах пак с плажа , но нейсе. дрямката ми се отрази убодряващо. сега остава само да привърша с математиката
Днес е от дните, в които ми се пее, а гласът ми го мързи.
Получава се нещо невероятно отвратително.
Ама ми се пее.
Хубаво е времето, съседите могат да излязат да се разходят.
Чувствам се много весела. И жадна.
Горда съм от себе си, но не знам защо точно.
Няма значение, хубаво ми е.
И спря да се върти за миг земята..
Някои хора не се сещат, че съществувам, но да кажем добре. Бивам.
Бъди щастлив с това, което имаш, докато се бориш за това, което желаеш!
http://www.vbox7.com/play:637f3cd2
Уморена,но доволна. Направих базата за дизайна и си се кефя
Падна ми кръвното и отивам да ям...
maDamn
Остават 4 дена! Оправих днес кашончета, дрън дрън, и нямам търпение във вторник да си хвана полета към майка и бащичко! Слънчево е, хубавко ми е, тези дни се очертават прекрасни - утре помощ с партито на едни дечица, в неделя барбекю и среща с приятелчета, понеделник - доопаковане, ии това е! Щастливо ми е.
Мързеливо ми еДо сега си разцъквах игричката, докато чаках да се очовечи малко времето на вънка, че не се диша от жега. След малко мисля да му отпоря едно кафе с едно аверче, че не ме свърта в нас.
Мразя да се разделям с хора, на които държа. Толкова ми е мъчно, сякаш никога повече няма да се видим. Или поне се надявам да се видим пак някой ден. ;(
Иначе - имам планове за довечера и за понеделник, но за утре - не. Нямам никаква идея какво ще правя. И работа не знам кога ще започвам. Може би след 1 месец, защото замислях и до Варна да отскоча за малко. Ще видим. ^^
Не знам весело ли ми е, тъжно ли ми е. Някак си се разкъсвам между тези чувства и не мога да определя какво точно ми е..
http://ask.fm/iwwkaa
Офффф, може ли някога да не ме вбеси... Мда, признавам, и аз имах някаква вина в случая, ама цял ден й звъня, пълен игнор ми бие, пък сега съм й виновна, че не сме се били разбрали. Много проста раУта.
Не ми се занимава с нищо и никой, с'я си правя маската за коса и маникюра и изобщо не ме грее кой кви планове за мен има.
За тресящите хормони пък изобщо няма да говоря, че направо... брр.
Липсваааааааааааа ми.
Не ми се коментира как съм и що съм, че ме избива на агресия.
Пак ще се вживявам в ролята на орлицата майка и ще трябва да й оправям кашите на оная скочубра, защото хем не разбира, хем се рови в документацията. Думи нямам. Гадните събития в живота са като електричеството - едната крушка като изгори, всичките започват да изгарят. Хубавото е, че съм безумно проклета и благодарение на проклетията си успявам да оцелея в кризисни ситуации.
Отвратително започна денят 16.06 за мен. Може би е продиктувано от края на миналия ден. Дойде ми до гуша от мотаене и от хора, които не знаят какво искат. Напоследък ме гони и лек малшанс, ама се надявам, че всичко ще се оправи съвсем скоро и съм сигурен, че ще е така.
Прощавам, но не ЗАБРАВЯМ.
Много ми се спи..усещам след работа как ще се приберра и ще се легнааааа едно хубаво само да минат 8часа..
Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.
Доста ми липсва вече, само два дена докато се прибере![]()
толкова са смешни всичките игри между хората. иди си, ела си, аз водя, ти ме следваш, аз си тръгвам, ти ме гониш... пхах. после кой бил инфантилен, кой зрял.
Днес трябваше да стана в 8, но.... не можах и си продължих със спането иии пак го сънувах, бяхме женени с деца и той се опитваше да ми изневерява с една попфолк певица.. Нямам си ни най-малка представа как ще издържа без него тези три месеца, вижда ми се ужасно дълго време, добре, че поне снощи предчувствието ми се оказа вярно и си поговорихме малко по скайпа, дано и днес да има как, много се надявам
Ааа пък скоро трябва да почвам да уча, задължително трябва да си взема изпитите...
cuz I swear, I don't care ... ;]]
Пия кафе и ям бисквитки с млечен крем. СЪБОТА Е, мамка му! За първи път от цялата шибана седмица се будя без болки по цялото тяло, без да се пържа в малък ад или да мръзна от студ. Неописуемо съм щастлива, наистина.
Пък какви неща сънувах... С него... Порнофилмите ряпа да ядат.И това всичкото е, защото приключих с тая история. "Клин клин избива", щом времето няма да е на моя страна.
Много ми е тъжно и много ми липсват всички.
Бих дала всичко да се върна 3 години назад.
Беше толкова хубаво.
;(
http://ask.fm/iwwkaa
Супер много ме сдухва като прави така.
Да се събудиш след половин кило ракия с мускулна треска, след няк'во нищожно спане и да отидеш на супер разглабяща тренировка... безценно! Е за такива моменти живея, майна. Деня е прекрасен, приятелите ми са прекрасни, аз съм прекрасна... с'а ако си откача и едно ебание отнякъде и достигам съвършенството.![]()