- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- кво стана мейна....
12 годишни питат как да се харесат на момче, 13 годишни са тръгнали да флиртуват и да си изпускат шанса, 15 годишни знаят как се правят по хубави свирки от майките им... На къде отиваме, eбaло си е майната....
Локо Пловдив и тесни пичkи майна.
Не е само в България, успокойте се.
Първоначално написано от antifashionshit
Изпусна 14 годишни момичета правят секс и съжаляват за това,а родителите им искат да ги заведат на гинеколог ... ама е в друг раздел.
Колкото по-малки, толкова по-пропаднали !![]()
Само завистта Ви е по - голяма от самочувствието .. xhxha ;D
Нормално стига да не минава определени граници. Чудите се на това. Само преди 120 години на възраст от 16 до 18 са се женили. Сега питат само как да се харесват.
Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген
Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!
Прочетете разказа "Дервишово семе" и тогава ми говорете "кво става майна"..
Абсолютно. Само по себе си, за поколението, което преобладава и пише тук, може би не е толкова нормално. На мен също ми звучи стряскащо, защото, ако сега децата са такива, не искам да си представям сред какво поколение ще живеят моите, но е факт, че повечето подобни теми са абсолютно невинни. Флирт, първа тръпка, първо харесване и т.н. Това ми е далеч по-приемливо от статистиката за непълнолетните заразени с ХИВ, заради използването на една и съща спринцовка при употребата на наркотици например.
нещо много ти се вдигнаха акциите от няколко положителни коментара по отношение на външността ти
слез на земята, не си толкова ''goddesslike'' за колкото се взе :*
а мейна, тежко е положението, съгласна съм
никаква грамотност,ама тръгнали да правят секс и да 'флиртуват'
тъжно..
И к'во като не е само в България ? Даже на обратно, още по-притеснително е. Света масово деградира ! Не че ме ебе за света, ама т'ва е друг въпрос.
Мен конкретно вчера ме втрещи фактът, че не са прочели "Под игото", обаче, видиш ли, по-херцаджийска тема на матурата не можело да се падне!
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!
Как го прецени че много са ми се "вдигнали акциите"?
в крайна сметка комплименти/положителни коментари за външния си вид съм получавала ного преди да започна да пускам снимки във форона ;]
а това "ок вече съм спокойна'' беше защото е глупаво да се успокояваме с "ама то щом и в другите страни е така значи всичко е ок"
ако ще и на другите планети да е същото... положението си остава все толкова зле
цикъл
Стига драма, украинките и рускините как се праскат, ние сме нищо на фона на положението там.
Навсякъде е така. Един ден ще умрем и ще бъде забравено, че на 13 сте си играли в пясъка. А 13 годишните ще си живеят пак така, приемете го. Не разбирам защо ви пречи.
Девет кули дзидини,
девет враке железни.
Никой немой да отоври
да прерила, ей ей...
Зад високи дзидини
девет темни одаи
едно сърце те люби
заплетено, ей, ей...
С всяка изминала година нещата се променят. Преди 7 века са се женили на по 14 и са умирали на по 35. Иначе не виждам нищо лошо в това някоя двойка 15-16 годишни да правят секс, стига да имат нужната сексуална култура, де.Лошото е, че голяма част от двойките, които правят секс (независимо от възрастта), не знаят що е то венерическа болест. И все пак, замислете се, никоя двойка (пак независимо от възрастта), която знае какво прави, а не го мушка просто е така за кеф, няма да тръгне да пише по форумите за проблеми. Това, че тук пишат главно такива, не значи, че по-голямата част от тийнейджърите са такива.
Последно редактирано от JonkataK : 05-22-2012 на 09:57
Споко, вече е модерно да си девствен на 18, това се цени повече
Заместител на любовта, има ли кажи ми сега?
Заместител на болката, която чувствам в мойта душа...
Заместител на любовта от който да не ме боли...
Заместител на болката....има ли кажи???
Кво ви ебе бе ?
Първоначално написано от antifashionshit
Изгубиш ли ме, губиш всичко!! ;]
Priceless .. <3
Ааа ама вие ако мислите, че 13 е рекорда
Вчера минавам през един парк и там на люлките 2 деца (на не повече от 10) и едната обясняваше на другата КАК СКЪСАЛА С НЯКЪВ ПО СКАЙП...смятай !![]()
In*The*Face, сигурен съм, че си допуснал/а грешка някъде между: "ако сега децата са такива" и "но е факт". Няма как да промениш за едно поколение половото осъзнаване и развитие като психологичен процес и резултат от физиологичните ефекти на собствения си организъм (имайки предвид коя част от крайномозъчната кора е най-старо еволюционно развита и все още не се е променила в такъв значителен аспект). Това го казвам, дори при наличие на неоспорван и невъзможен обществен натиск, деградация и прочие.
*![]()
...