.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    Стягане на корема

    Учебната година приключва ...
    Ще ходим на екскурзия с няколко класа в хотел ( лукс. ) с басейн .
    Срам нямам , но ми се иска да си стегна корема до тогава . Да стопя излишните мазнини .
    Можете ли да ми кажете за 3 седмици може ли това да се случи ? Не съм някакъв дебелак , просто искам малко да го побера във форма .
    Имам около 3 седмици , възможно ли е ?
    Кажете и някакви тренировки и диети

    А.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Лол? За 3 седмици само със зоб ще стане това което искаш ......Нееееееее бъзикам се ) И така няма да стане....

    Нещата не стават така бързо за 3 седмици.Може да постнеш снимка ,може да имаш някакъв шанс зависи от телосложението ти в момента..

  3. #3
    Снимка после ще качвам .
    Както казах не съм дебел . Не искам плочки , а само да го стегна малко .
    Имам 4 седмици

  4. #4
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    еми брат, ако искаш най-добри резултати, всеки ден по 2 км бягаш и не ядеш нищо, и ще ги имаш резултатите !
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  5. #5
    Удряш си корема в плочките в банята около 30 мин или взимаш някоя скара и си я залепваш с тиксо, ходиш цял ден с нея и вечерта като я свалиш резултата е налице! Ако си много дебел ще се отпечатат перфектно!

    Майтапа настрана, за 20 дена няма как да усетиш дръзка промяна, но щом казваш, че не си дебел... Ако се захванеш здраво, може и да успееш да постигнеш това, което искаш. Не ти трябват никакви диети, просто избягваш сладко, солено, тестени изделия, газирано, Мак Доналдс и подобни буклуци..
    http://vbox7.com/play:342a2b75
    Започваш да правиш коремните - 2, 3 пъти, колкото можеш. След няколко седмици минаваш на 2-ри левъл. Взимаш си чукалата и отиваш до най-близкия стадион, поляна, плаж да тичаш. Най-добро (повече мазнини гориш) с интервалното тичане. Примерно 15-30 сек спринт, ама спринт ти казвам тичаш колкото можеш по-бързо, след това 1-2 мин ходиш и така колкото издържиш. Първият път сигурно на 10-тата минута ще си нокаут, но това е нормално. Тичаш през ден, най добре сутрин или вечер, за да може тялото ти да се възстанови от стреса на който го подлагаш. И те така.
    Успех!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от awerw Виж мнението
    еми брат, ако искаш най-добри резултати, всеки ден по 2 км бягаш и не ядеш нищо, и ще ги имаш резултатите !
    Не ги слушай тия, искат да те уморят! Само колани за отслабване не са ти предложили и по-добре да не си даваш парите за подобни глупости.....

  7. #7
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    абе ей смешка, да се разкарваш от раздела, че знанията ти 5 пари не струват
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от awerw Виж мнението
    еми брат, ако искаш най-добри резултати, всеки ден по 2 км бягаш и не ядеш нищо, и ще ги имаш резултатите !
    И резултатите ще са,че си бягал 2 км на ден и си гладувал,ако ме разбираш )

  9. #9
    Ok , ще видя какво ще правя ..
    продължавайте да пишете..

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Ние чакаме все още снимката.Преди тва нищо не можем да кажем....

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от awerw Виж мнението
    абе ей смешка, да се разкарваш от раздела, че знанията ти 5 пари не струват
    Айде да не ми даваш наклон на това какво да правя!

  12. #12
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    с твоите съвети за 3 седмици, повече от 1кг няма да е свалил, аз му казвам кво да прави за максимални резултати, на него не му пука кое е правилно иска си резултати, а така ще ги постигне възможно най-добри
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  13. #13
    Хахах, тука ще се избиете. Съгласен съм, че за корема е най-добре кардио упражненията. В случая тичане, ако го съчетаеш с коремни преси грешка няма да имаш. Разбира се трябва да внимаваш малко повече какво хапваш. Ама чак да гладуваш. Солено може да се яде, но по-добре наблягай на естествената соленост на продуктите. Примерно ако ядеш шопска салата няма нужда допълнително да я солиш, разчитай на сиренето.
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от awerw Виж мнението
    с твоите съвети за 3 седмици, повече от 1кг няма да е свалил, аз му казвам кво да прави за максимални резултати, на него не му пука кое е правилно иска си резултати, а така ще ги постигне възможно най-добри
    Ти нещо чалнал ли си сеее, напушен ли сиии? Нека прави това, което му казах и да видим няма ли да отслабне с повече от 1 кг. И момчето е написало, че НЕ е дебело, а иска да влезе във форма и да свали излишните мазнини, не да отслабва драстично.

    Цитирай Първоначално написано от secre19 Виж мнението
    Срам нямам , но ми се иска да си стегна корема до тогава . Да стопя излишните мазнини .
    Можете ли да ми кажете за 3 седмици може ли това да се случи ? Не съм някакъв дебелак , просто искам малко да го побера във форма.
    Чети! А с твойте 2км и без да яде? Е ти сериозно ли? Как така няма да яде. Я ти не яж 2 дена и да те видим а следващия как ще ги минеш тия 2км, откъде ще намериш сили и енергия. Боже, опази от такива идиоти!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Ilikeliljon Виж мнението
    Хахах, тука ще се избиете. Съгласен съм, че за корема е най-добре кардио упражненията. В случая тичане, ако го съчетаеш с коремни преси грешка няма да имаш. Разбира се трябва да внимаваш малко повече какво хапваш. Ама чак да гладуваш. Солено може да се яде, но по-добре наблягай на естествената соленост на продуктите. Примерно ако ядеш шопска салата няма нужда допълнително да я солиш, разчитай на сиренето.
    Момчето ти го каза! Айде лека вечер от мен!

  16. #16
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    за бързо стягане на каквото и да е - HIIT кардио...

  17. #17












    Помагайте браточки

  18. #18
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    коремни и HIIT кардио както казах

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Няма да стане това което искаш

  20. #20
    Ще видим дали ще стане , дали не .
    Щe ви пиша след седмици с нов резултат.

  21. #21
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    хахаха, аз да ти кажа върви се хвърли от моста ще го направиш ли ? то ясно че ще яде, ама ти като най-"умната" ми се хващаш като риба..... скривай се, че нито си ми на знанията, нито на резултатите, аз когато съм свалял кг. ти си ядяла още чипсове под масата........
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  22. #22
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    http://lubomirivanov.com/3310/ <-- прочети, доста смислени неща е казал човека, иначе за толкова бързо както казаха по-горе няма да стане.. реално погледнато ти трябват поне 2-3 месеца и това в най-добрия случай...
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  23. #23
    anonymous546178
    Guest
    ^Накратко, оправи си хранителния режим, разгледай НВД-ВМ, силови тренировки и прави HIIT кардио или рано сутрин, или след силова тренировка.

  24. #24
    Тренировките за корен за мен са отврат направо..Ама нема как, трябва да се помпа и за него

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от remontivsofia Виж мнението
    Тренировките за корен за мен са отврат направо..
    Да прави си и аз мразя да правя тренировки за кореН...

    по темата: Да беше писал преди 3 месеца и щеше да имаш дори бордюри

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си