..моля да ми препоръчате хубава спирала, омръзна ми от буклуци наистина по 5-6 лв, но вече съм склонна да дам повече, а и да е за извиване на мигли, това е моят проблем дълги мигли, но не искат да се извиват, имам една извивачка от ейвън, но нищо не става...(
Ммм аз нямам такъв проблем, но една приятелка е с изключително прави мигли и използва машинка за извиване на мигли непосредствено преди слагане на спирала.
Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.
Ползвам L'OREAL Lash Architect 4D + извивачка за мигли и става сууупер![]()
Всички Мейбълин без фалшивката. Сега са на цена 11.45![]()
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!
Аз пък съм доволна от Golden Rose![]()
Supershock на Ейвън и на Мейбълин за котешки очи.Всяка е около 12-13 лв.
http://www.ivis.bg/bourjois-volume-g...%B8-p7500.html
Тази си взех преди няколко дни
Доволна съм !
Използвала съм страшно много спирали, но вече си купувам втора от...
Страшно доволна съм. Принципно имам доста дълги мигли, та ми трябва спирала за обем и извиване, тази е перфектната за мен.![]()
Ти виждаш нещата и питаш 'Защо?'. Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам 'защо не?'