.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1

    Как да не ме усетът,че пуша...

    Близо 2 години пуша...но не съм страстен пушач!!Преди пушех по 2 цигарки на месец...и тоя месец започнах така всеки ден да си пуша.....но страшно ме е страх татко или майка да не ме хванат че пафкам защото ще ме убият, БУКВАЛНО!!! Та теси които пушат...и се крият...какво правите за да не ви усетът?? Ами това ми беше въпроса,надявам се да ми отговорите....и sorry ако темата не е за този раздел,но нз къде да го сложа

  2. #2
    Повече от фен Аватара на PredrusalotoZaiche
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    414
    Ми пръскай се с някви парфюми/дезодоранти,дъвчи дъвки,търкай си ръцете с трева или нещо такова,въпреки че пак се усеща.... Гледай у вас да не се прибираш със запалки/цигари,щото номера "на една приятелка са" много рядко минава.И все пак шанса да те усетят,особено ако са непушачи е ...90% така че по-добре се стегни и докато не си почнала по-сериозно ги спри
    ZaicheNaXeroin

  3. #3
    Аз като непушач ще усетя дори човек, който само е стоял близо до пушач.
    Така че яко си мислите, че номерата с парфюмите и дъвките вършат работа, много яко се лъжете.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  4. #4
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Аз като непушач ще усетя дори човек, който само е стоял близо до пушач.
    Така че яко си мислите, че номерата с парфюмите и дъвките вършат работа, много яко се лъжете.
    Нда. Така е.

    Просто не пуши.

  5. #5
    Голям фен Аватара на bReAk3R
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    DirtyLand
    Мнения
    988
    Абе кво ше обяснявате вие на тъпи хора да не пушат, те ако имаха поне малко акъл, нямаше да почват да се тровят. Крий си се, пожелавам ти някой ден да те напипат. Силно го желая.
    FACEBOOK - Най-добрия начин FACE да не види BOOK дълго време :> ;dd

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Спри да пушиш!? Думата "извинете" има ли я в твоя речник?

  7. #7
    Не е хубаво да "пушиш".След време ще съжаляваш, че не можеш да ги откажеш...

  8. #8
    За какво ти беше изобщо да почваш да пушиш? Само си тровиш здравето за какво? За нищо! Ама ти си знаеш!

    ПП: Щом криеш от родителите си, че пушиш, значи си тийнейджър. Защо още от сега искаш да си съсипеш здравето? Кат пораснеш пуши, прави каквото искаш!

  9. #9
    при мен е обратното ;дд ... АЗ НЕ ПУША! но наще са твърдо уверени че го правя!!!!!!!! ;@@ ... пожълтяха ми ноктите и попитах майка ми какво да направя?..и тя ми каза "спри да пушиш"!!!!!!!!! ;@@ .. а наще са си.. доста пристрастени към пушенето! ;д и в стаите ако не е проветрено мирише на цигари и аз стоя и викам "ох косата ми мирише на фасове" и баща ми вика "ами така е като пушиш" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;@@ не знам кво да ги правя просто.. ;хх

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от mimettoo Виж мнението
    при мен е обратното ;дд ... АЗ НЕ ПУША! но наще са твърдо уверени че го правя!!!!!!!! ;@@ ... пожълтяха ми ноктите и попитах майка ми какво да направя?..и тя ми каза "спри да пушиш"!!!!!!!!! ;@@ .. а наще са си.. доста пристрастени към пушенето! ;д и в стаите ако не е проветрено мирише на цигари и аз стоя и викам "ох косата ми мирише на фасове" и баща ми вика "ами така е като пушиш" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;@@ не знам кво да ги правя просто.. ;хх

    Сложи си една камерка на главата и цял ден с нея да видят кво правиш де ходиш да се уверят

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Lunin Виж мнението
    Сложи си една камерка на главата и цял ден с нея да видят кво правиш де ходиш да се уверят
    пхахахаххааха xDDDD

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от glez0rana Виж мнението
    какво правите за да не ви усетът??
    какво правим за да не ни усетят ? - не пушим

  13. #13
    спри да пушиш просто .

  14. #14
    Ако са непушачи ще те хванат,а ако и те пушат-просто цигарите и запалките ги крий някъде.
    Да и за какво ти беше да започваш да пушиш?Вредиш на здравето си Твой си проблем ..

  15. #15
    Няма как да заблудиш вашите, особено, ако са непушачи. Аз като човек, който не пуши, подушвам и най-малката миризма на цигари. Парфюмите помагат само до едно време, после е все едно дали си пръскаш по едно шише всеки път. Съученичките ми, които пушат постоянно се пръскат, но вече целите са вмирисани на цигари, че само да минат край мен и миризмата ме удря в носа. Единственият начин да не те усетят, е да спреш. Ама ако си решила да си пушиш, твоя работа.

  16. #16
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    Като по-малък търках листа от орех между пръстите си, за да не миришат. За дрехите, ако си пушил навън няма да миришат от 1-2 цигари. Миризмата в устата я оправяхме с чесън. Смръднята му заличава всичко. С времето започваш целия да миришеш на цигари.

    Ти не пушиш. Ти се лигавиш с 2 цигари на месец.

    Рано или късно ще те гепят, ама да не ти дреме въобще.

  17. #17
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    не пуши

  18. #18
    Повече от фен Аватара на sugargirl94
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    312
    Не пуши 1-2 часа преди да се прибереш и си носи си мокри кърпички за ръцете.Няма много смисъл от криенето, защото накрая пак ще те усетят.След време и номера 'Само пробвах' няма да ти свърши работа.

  19. #19
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Дъвчи дъвки пръскай се с парфюм и това е
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от mrankoniiii Виж мнението
    Дъвчи дъвки пръскай се с парфюм и това е
    Още 1 компетентно мнение от mrankoniiii

  21. #21
    Аватара на Snake22
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    14
    Има един много ефикасен метод - не пушиш...
    Последно редактирано от Snake22 : 05-27-2012 на 20:01

  22. #22
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020
    А те подозират ли, че пушиш?
    Защото ако подозират, то въпрос на време е да разберат.Пък ако щеш после и с една туба парфюм се олей.
    Аз започнах да пуша на 18, беше от глупост да пробвам, после се започна с 1-2 цигари в месеца, после през седмица, а сега всеки ден.Не се гордея с това, но нямам воля да ги спра.Така, че те съветвам до като си още в началото ако можеш, ги спри.
    Ако искаш да пушиш и да се криеш, си е твой проблем.Но от мен един съвет - рано или късно ще разберат.
    Иначе начините да не разберат за сега вашите ти ги посочиха потребителите преди мен, пръскай се с парфюм, въпреки, че ако дрехите ти миришат на цигари, не е задължително да си пушач.Бил си на кафе, а там повечето пушат. Дъвчи дъвка, аз на времето се бях заредила с бонбони лукчета, никакви цигари и запалки не носи в къщи..
    За срок от 3 месеца това използвах аз когато се криех от майка ми, понеже тя не пуши и бързо ме разкри ..докато един ден не ми каза ,, дай да ти душна ръката, ахааааа пушиш а.. и се криеш ,, хаха .. Сега като се сетя и ми става смешно..
    Но все пак, не можеш да се криеш вечно!
    Последно редактирано от rusoto_baby_f : 05-29-2012 на 02:42

  23. #23
    Няма да те убият буквално.Няма и да те бият.Най-много да ти викат.Не познавам родителите ти-вярно,но и аз си мислех така за моите,както и за баба и дядо,понеже живея с тях.Еми не,не стана така.Викаха и тн ама се примириха..А иначе-или ги спри или им кажи

  24. #24
    Все ще те надушат...буквално.Няма начин винаги да криеш.Аз не пуша..не,че наще толковапък зор са си дали д аме спират.Никога не са ми говорили,проверявали.Мама пуши яко,баща ми по-малко...но честно казано,въпреки че са ми приятни цигарите(обичам да мириша кутиите XD) не искам да пуша.Да се крия,пък да си давам джобните..мне мерси,само излишни нерви.

  25. #25
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Вие сте болни, бе :Д
    Everything changes, but beauty remains ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си