.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Помогнете ми, моля ви !!!!!

    Здравейте, не знам темата за тук ли е, не съм писала скоро.. Преди седмица ми подариха BlackBerry Curve 8520. За жалост обаче, вече успях да го повредя. Едната сутрин като го видях се беше изключил и от тогава не мога да го включа. Не реагира по никакъв начин нито на зарядно, нито на USB. Таа не знам дали някой ще може да ми помогне, рових се из много наши и чужди сайтове. Някой може ли да ми каже какъв би трябвало да е проблема в случая и дали този модел имат ресет бутон ? Ще съм ви безкрайно благодарна ако ми помогнете
    I want to be remembered as the girl who always smiles

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    претърпявал ли е удар(-и) или намокряне преди да се изключи?, и можеш ли да измериш волтажа на зарядното устройство с мултицет, нямам предвид волтажа от електрическата мрежа?

  3. #3
    Не е претърпял удар и не е мокрен, предишната вечер всичко си беше нормално. Волтажа в момента точно не мога да измеря. Сестра ми също има ББ и всичко си му е ок. Опитахме дори да разменим батериите и нито един от двата не тръгна.. отчаях се вече
    I want to be remembered as the girl who always smiles

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от pinkyy Виж мнението
    ...Опитахме дори да разменим батериите и нито един от двата не тръгна.. отчаях се вече
    нито един от двата фотоапарата не тръгна с батерията на твоя, или...?

  5. #5
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    хммммммм в сервиз питала ли си ?
    то густо, то пусто

  6. #6
    Фотоапарата ?! За BlackBerry говоря все още. И да, нито едно от двете не тръгна.
    I want to be remembered as the girl who always smiles

  7. #7
    Не съм питала сервиз, реших първо да потърся някого със сходен проблем и ако не стане - тогава сервиз.
    I want to be remembered as the girl who always smiles

  8. #8
    щом нито един не е тръгнал значи проблема е в батерията и в онези / не знам как се казват / Те са едни като златни в които влиза батерията.. може нещо да е изгорял там или.. отиди в сервиз и ще ти кажат какво му е на мен ми казаха какво е на фотоапарата ми / знам че говориш за телефон / без да ми взимат пари или там каквото и да е било.. ако проблема е в батерията най-вероятно ще е най-добре да си вземеш нова.. А сега се сетих провери дали батерията на твоя телефон не се е издула.

  9. #9
    Не е издута, мерси много, дано поне не ме разорят в този сервиз ;д
    I want to be remembered as the girl who always smiles

  10. #10
    Аватара на sock96
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    varna
    Мнения
    34
    дано

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си