.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237

    Няма да ми казвате, че вярвам в глупости!

    *вълнува се* *вълнува се все едно е намерила топлата вода и ви залива с нея*

    Североамериканските индианци „хопи“ имат пророчество, в което се казва: „Никой няма да може да купува или да продава, ако няма знака на мечката. Когато той излезе на бял свят, Третата голяма война ще е наближила.“

    Знакът на мечката изглежда така:



    А „пръчковият код“:



    Представете си как преди няколкостотин години индианец има видение с бар-код, който е неизвестен за него, вследствие на което го описва като следи от меча лапа. Бар-кодът на всяка стока е съставен от различни линии, които според дебелината и разстоянието помежду си изразяват определено число и се разпознава чрез него в бинарната числова система. Виждате дванайсетте по-къси двойни линии, подобни на следи от мечешки нокти, шест — отляво и шест — отдясно. Към тях се прибавят ТРИ по-дълги — лявата външна, дясната външна и една по средата. Ако потърсите между късите линии числото „6“ (две тънки чертички) и ги сравните с дългите двойни линии, ще видите, че те също изразяват числото 6, но под тях не пише нищо. Трите дълги двойни линии ги има и остават еднакви във всеки бар-код по света, само късите се променят. Следователно компютърът винаги прочита 666.

    Западният свят (и преди всичко САЩ) вече не може да съществува без линеен код, съответно да купува без кредитни карти. Скоро хората ще имат имплантиран бар-код на ръката или на челото си. Защо точно там? Защото чипът трябва да се активира от малка батерия, нещо като топлинна помпа, която се зарежда от редуването на студено и топло. Ръката и челото са двете места, които най-често са изложени на температурните промени в тялото и те практически са най-удобни за лесно личностно разпознаване.

    Интересното е, че най-големият световен компютър, с който са свързани всички останали, се намира в Брюксел и е наречен „La Bete“ (The Beast), „звярът“.

    666 има връзка с кредитните карти, т.е. с банките и парите. Това се потвърждава от факта, че номерът на Световната банка е 666 или, например, че картите на Австралийската национална банка съдържат числото 666. Новите американски кредитни карти днес имат пред-номер 666. Olivetti-Computer-Systems Р 6060 използват числа, които започват с 666. Навсякъде в САЩ компютърните квитанции имат една група сиви точки, които окръжават числото 666. На всеки израелски лотариен билет е напечатано 666. Презокеанският телефонен номер на Израел е 666 и т.н.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Тринайсетте нива на пирамидата са тринайсетте степени на посвещение на ордена на илюминатите, а „всевиждащото око“ на върха й е окото на Луцифер. Луцифер, носителят на светлината, за членовете на ложата е носител и пазител на най-висшето знание.

    Големият печат, пирамидата с всевиждащото око, тринайсетте звезди, Давидовата звезда над феникса, самият феникс, държавният герб от горната страна на печата, както и оригиналът на звездния банер с тринайсет ивици и тринайсет звезди са древни и важни масонски символи, които макар да са създадени по нареждане на Ротшилд и да са били пласирани от Адам Вайсхаупт, отвеждат до древен Египет и Андите (Еквадор). Проектът за илюминатската доларова пирамида е дело на Филип Ротшилд, както разкрива неговата любовница Айн Ранд в книгата си Atlas Shrugged.

    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  3. #3
    Аз па не съм суеверен и не вярвам в подобни глупости като 666, че е числото на дявола и т.н.
    "Всичко отдалечено от морето е провинция." Ъ. Хемингуей
    Може и да плува, може и да лети, но не го прави защото го мързи!

    Мишинка
    BrainDamage

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Номерологията е пресмятане на букви и думи. Доколкото разбираме, става дума за число, равнозначно на име (на звяра). В Кабала всяка буква има цифрова равностойност. Всички числа и всички букви имат свое значение или характер. Ако човек знае смисъла на числата, пресмятайки, може да предвиди съдбата. Тъй като има различни цифрови ключове, съществуват и различни варианти на интерпретация. Единият от ключовете например е пресмятане на буквите съобразно последователността им в азбуката (а=1, с=3, и=21). Ако умножим тази стойност по шест (числото на материята, а=6, с=18, и=126) ще получим следното разкодиране:

    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от MaLyKoLiU Виж мнението
    Аз па не съм суеверен и не вярвам в подобни глупости като 666, че е числото на дявола и т.н.
    Това е толкова научно обяснено!
    I win! You are fuckin' idiots! ^^ Неверници земни!
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  6. #6
    Щруди, стига се филмира, хайде да отиваме да спим!


    Лека нощ... едвам гледам вече.
    "Всичко отдалечено от морето е провинция." Ъ. Хемингуей
    Може и да плува, може и да лети, но не го прави защото го мързи!

    Мишинка
    BrainDamage

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    3) Закон за резонанса (лат. „resonare“: съзвучене)

    Както човекът, така и духовният свят подлежи, подобно на камертона или радиоприемника, на Закона за резонанса. Приемник, настроен на УКВ, не може да улавя средни или дълги вълни. При хората е същото. Ако някой е агресивен и пълен с омраза, той не възприема любовта. Всеки може да вземе само тези области от реалността, с които трепти в резонанс. Изразите „Всеки вижда това, което иска да види“ или „Светът около тебе е твое огледало“ означават същото нещо.

    Светът около нас ще предлага винаги това, което сами излъчваме. Ако лъжем, ще бъдем лъгани. Ако ни е страх, ще се конфронтираме със страховете си. Ако резонираме с любовта, ще я привлечем към себе си. Ако живеем с радост, винаги ще намираме нещо, за което да се радваме. Това се нарича качество на резонанса. Ако изменим светогледа си, светът около нас като огледало ще ни покаже промяната.

    В отвъдното качеството на резонанса е по-разбираемо като Закон за афинитета или Принцип за привличане на подобното. Елементарната сила, която задвижва онези съзнателни процеси, е тази, която ние обичайно наричаме „небе“ или „ад“. Защото, когато — по Закона за резонанса — духовните тела на всички лъжци и на всички самоубийци, измамници, лихвари и т.н. се съберат в отвъдното — за тях това е истински „ад“.

    Но и на Земята е същото. Тъй като и тук преживяваме Закона за резонанса, и тук лъжците се събират с измамници, лихвари и т.н., за такива хора Земята става „земен ад“.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    НЕ МОГА ДА ЗАСПЯ СЛЕД ТОВА, КОЕТО СИ НАМЕРИХ ЗА ЧЕТЕНЕ АВВВВВВВВВ <3
    ЧУВСТВАМ СЕ КАТО НЕВРОТИК, ИЗПИЛ 10 КАФЕТА ИЛИ КАТО ХИПЕРЕНЕРГИЧНО КУЧЕНЦЕ, КОЕТО ИСКА ДА СИ ИГРАЕ С НЕЩО ^____
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Внимавай за мислите си, защото те ще станат думи,

    Внимавай за думите си, защото те ще станат действия,

    Внимавай за действията си, защото те ще станат навици,

    Внимавай за навиците си, защото те ще станат твой характер,

    Внимавай за характера си, защото той ще стане твоя съдба
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  10. #10
    Мислех да ти кажа нещо, но ми се струва, че вече го осъзнаваш. :Д
    ima edna duma koqto nikoga ne kazvam i tq e nemoga

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от StringTheoryPracticist Виж мнението
    Мислех да ти кажа нещо, но ми се струва, че вече го осъзнаваш. :Д
    НЕ, Не съм куку!
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  13. #13
    Щях да кажа нещо друго, но ти каза да не го казваме. xD
    ima edna duma koqto nikoga ne kazvam i tq e nemoga

  14. #14
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    ВЯРВАШ В ГЛУПОСТИ :@

  15. #15
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Имахме една даскалка дето беше от някаква секта и като напишеш 666 на даската и имаше скандали. Да не говорим, че редовно и рисуваха кръстове на вратата на стаята ...
    n00bs

  16. #16
    Кур за библията!
    "Всичко отдалечено от морето е провинция." Ъ. Хемингуей
    Може и да плува, може и да лети, но не го прави защото го мързи!

    Мишинка
    BrainDamage

  17. #17
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Това е толкова научно обяснено!
    I win! You are fuckin' idiots! ^^ Неверници земни!
    Източници!
    Auf dem Weg in eine bessere und gerechte Zeit
    Oder bist du selbst in Wahrheit f test test

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от M297 Виж мнението
    Първото не са глупости. Това май също е казано в библията - че който не носи знака на челото си няма да може да купува и продава. Аз си го представям, че става въпрос за сканиране ирисите на очите - т.е. биометрични данни, каквито са и отпечатъците. А те вече са въведени заради влизането в ЕС - ако искаш да си издадеш паспорт, даваш биометрични данни - отпечатъци. Това вече е прекалено - а всеки знае, че който няма документи за самоличност, не може да купува и продава имущество. Т.е. пророчествата вече са факт и трябва възможно най-скоро тези неща да се променят, което може да стане ако се приеме ДОИП.
    Библията е доказано глупост. Най-голямата, при това. Исляма и будизма поне имат някакви добри опити за логически подходи, докато християнството е простотия.
    ima edna duma koqto nikoga ne kazvam i tq e nemoga

  19. #19
    Супер фен Аватара на montana6
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 048
    Цитирай Първоначално написано от StringTheoryPracticist Виж мнението
    Библията е доказано глупост. Най-голямата, при това. Исляма и будизма поне имат някакви добри опити за логически подходи, докато християнството е простотия.
    А чел ли си въобще Библията (ама цялата, не откъси)?
    В щастието не се самозабравяй, в нещастието не се отчайвай.

  20. #20
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    ГОРЕТЕ В АДА НЕВЕРНИЦИ :@

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от montana6 Виж мнението
    А чел ли си въобще Библията (ама цялата, не откъси)?
    Не, а ти чел ли си въобще аргументите притив християнството, които се подкрепят от научното общество?
    Цитирай Първоначално написано от Wax Виж мнението
    ГОРЕТЕ В АДА НЕВЕРНИЦИ :@
    НЕ ТИ!
    ima edna duma koqto nikoga ne kazvam i tq e nemoga

  22. #22
    Супер фен Аватара на montana6
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 048
    Цитирай Първоначално написано от StringTheoryPracticist Виж мнението
    Не, а ти чел ли си въобще аргументите притив християнството, които се подкрепят от научното общество?
    Не, затова не давам категорични оценки.
    В щастието не се самозабравяй, в нещастието не се отчайвай.

  23. #23
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от Wax Виж мнението
    ГОРЕТЕ В АДА НЕВЕРНИЦИ :@
    МРЪЗНИ НА ПОЛЮСИТЕ ВЕРНИКО !
    n00bs

  24. #24
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    МРЪЗНИ НА ПОЛЮСИТЕ ВЕРНИКО !
    НЯМА ПЪК !

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от montana6 Виж мнението
    Не, затова не давам категорични оценки.
    Не е задължително да съм чел цялата Библия, за да знам, че е глупост. Примерно ако съм напълно сигурен, че даден човек има силно критическо мислене, знаейки идеята на критическото мислене, мога да му приема преценката като много точна.

    Тъй като повечето хора имат лошо критическо мислене, за тях би било по-правилно дори да приемат мнението му за по-точно, отколкото извод, който са направили сами.

    Естествено, преценката на един човек не е достатъчно точна за окончателен извод. Но смятам преценката на хиляда (минималния брой хора с много силно критическо мислене, които са анализирали проблема и са на това мнение) за предостатъчна. Плюс това, че се е наложило като общоприет факт във много общества, които се основават на критическо мислене. Това означава, че:
    1. Хората са отворени към противопоказателно доказателство (т.е. такова на страна на религията) - дори го търсят. Важи и за мен, бих се радвал на всичко което би ме опровергало, стига да ме доведе до истината.
    2. Ако един човек намери убедително доказателство ЗА религията, той най-вероятно ще го разпространи и ще стане известно сред останалите.
    3. Трудно се налага факт, който не е доказан с убедителни доказателства - хората проверяват източника на информатция, не приемат нищо на доверие/авторитет и не смятат хипотезите, които "звучат логично" за стабилно доказателство.

    И това е само 1/3 от причините, поради които не съм вярващ. Друг много важен момент е това колко лесно се заблуждава човек. Но ме мързи да описвам това, идеята ми беше, че не е нужно да си чел нещо, за да имаш категорично мнение за него.
    ima edna duma koqto nikoga ne kazvam i tq e nemoga

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си