.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Hybrid View

  1. #1

    Кое е правилно?

    Здравейте,
    излизах с едно момиче от 10м и взех, че се влюбих. За съжаление май се оказва голяма грешка, че започнах. Излизахме постоянно, целувки, прегръдки, секс... Всичко нормално за една двойка.
    Тя обаче ми казваше постоянно, че не сме, а аз го приемах като точно това. Преди седмица, две вече не издържах и я питах какво прави и защо ми го причинява? Казах и, че повече не мога и ще трябва да си тръгвам. Не го искам, но го казах. Нещата продължиха да са като преди за 2 дена. После тя реши да го направи. Аз съм влюбен тя го знае, тя също е. Така и не разбрах къде бъркам и защото отричаше това което бяхме.
    В момента се опитвам да върна всичко както беше, но тя си е голям инат като си го е наумила и го прави, като мен.
    Та има ли шанс да върна това, което беше или не според вас?
    Как да се държа към нея в момента? Смятам да я трия от фб, скайп и каквото се сетя още?

  2. #2
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Може да има друг,или просто да иска да скрие връзката ви от някой друг.. да не е официална,или просто може би не може да е сериозна?

  3. #3
    Голям фен Аватара на heartlesandfreaky
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Plewen
    Мнения
    826
    След като знае, че си влюбен в нея не е редно да те мотае така...
    "You fail to recognize that it matters not what someone is born, but what they grow to be."
    Albus Dumbledore.

  4. #4
    Че има един има, но той е бившия и който още иска да е с нея. Ходили са 8г. Сега просто няма как да са заедно. То това беше нещо много сложно, което не мога да обясня.
    Дам, май да я затрия от всякъде е правилно?

  5. #5
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Ахахаххаа що всичките мъжки сме станали такива безхарактерни лепки?

    Трий я, режи си ташаците, поднеси и ги ритуално, и после иди да живееш в манастир.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  6. #6
    Остави я!Ако иска нещо сериозно ,тя сама ще те потърси!

  7. #7
    А има ли смисъл да и казвам за какво я трия? Да и се обяснявам ли изобщо? Тя ми пише, аз съм спрял да я търся.

  8. #8
    Супер фен Аватара на Cold_Tearsss
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 647
    Цитирай Първоначално написано от stranger90 Виж мнението
    Как да се държа към нея в момента? Смятам да я трия от фб, скайп и каквото се сетя още?
    Дай й ултиматум - с мен или без мен, че повече не мога така - и около седмица да реши, след това прибягваш към по-горното...

  9. #9
    Значи...
    Сложно си го направил, пич.
    Искаш ли да ти кажа защо отрича? Срам я е. Често се среща при връзките.
    Момичето го е срам, незнайно защо.
    НЕ се обиждай, просто така.

    Другото , което е... Ами значи бъди мил, обичай я, покажи и го с прекрасен жест, купи цветя или направи нещо мило. Извини и се. Поговорете и се разберете. Умилостиви я .

  10. #10
    Голям фен Аватара на notlike
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    801
    Питаш я в прав текст - искаш ли да сте заедно. Ако каже да - супер. Ако ли пък отговорът е не - посочваш й пътя към гората и да се спасява. И продължаваш - направиш ли го обаче, няма размекване. Колкото и букети рози, шоколадчета и сума ти време, усилия и средства да изсипеш в мили жестове, връзката ви ще се разпадне със сигурност в скоро време. Затова те съветвам - не се хаби излишно, поднеси въпроса директно. Успех!
    Прощавам, но не ЗАБРАВЯМ.

  11. #11
    Съгласна съм с мнението на notlike - няма кво да се оставяш да те мотае така, осъзнай се и продължи напред!
    Умният човек не казва и половината от това, което знае докато глупавия не разбира и половината от това, което казва.
    * http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=398724 *

  12. #12
    Замина. Няма какво да я питам повече. Питал съм я вече.
    Дори не съм и се обяснявал повече. Изтрих я от всякъде и да се спасява. Моето търпило се изчерпа. Сега остава и да я забравя.
    Мерси!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си