.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Мега фен Аватара на tomboy
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    МаРс...
    Мнения
    3 477

    Фън история...

    Преди имаше идентична на тази тема , но не я намерих , така че направих нова!

    Всеки добавя ново изречение или 2 ,3 и т.н. Не е нужно ад е много смислено.
    Аз започвам.

    Имало едно време един дядо и една баба , които имали син шевролет . Веднъж те подкарали колата си към ...
    Ако си пич като мен няма да ти трябва подпис!..
    (... това не е подпис , просто така ти се струва!... ...)


  2. #2
    Супер фен Аватара на someonerandom
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 710
    Що пък не
    ...съседното село,където дядото трябвало да отиде на ергенското парти на по-големия си брат.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead

  3. #3
    Мега фен Аватара на tomboy
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    МаРс...
    Мнения
    3 477
    Както си карали по магистралата обаче ги спрял катадия и им поискал документите . Те обаче ги били забравили , затова ...
    Ако си пич като мен няма да ти трябва подпис!..
    (... това не е подпис , просто така ти се струва!... ...)


  4. #4
    те го подкупили с малко ракия от тази, която носели на брата на дядото, и домашна луканка. Катаджията бил на път да откаже, когато ...

  5. #5
    ..се сетил че е много жаден и изпил ракията на един дъх. Той бил много пиян и затова дядото и бабата се възползвали от момента и отпрашили с колата. На другия ден ги обявили за търсени . Една полицейска патрулка минала до колата на старите хора и ....

  6. #6
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    слязала куката, изкарала си патката и се изспермила върхо предния джам на жигулата, затва бабата слязла и.-..

  7. #7
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    ...забърсала стъклото с кюлотите си. Полицаят я познал, попитал я дали да се обади в МВР, че ги е намерил, или могат да измислят нещо. Тя отговорила...

  8. #8
    ...че не и дреме, понеже манджата и прегорява и побягнала нанякъде да пикае. След това...

  9. #9
    хванала дядото под ръка и двамата отпрашили към ергенското парти. По пътя видели един тигър и решили да го изядат, но той бил супер ядосания и почнал да бръщолеви неща от рода на : ..

  10. #10
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    "Къде са ми наркотиците? Качвайте се на гърба ми да ги намерим, защото халюцинациите ми почти спряха"

  11. #11
    Бабата и дядото се качили на гърба му и отпрашили в гората. Обикаляли, обикаляли и намерили LSD-то на тигъра. По едно време се появил един дракон и попитал дядото дали...

  12. #12
    може да му даде лаптопа си, за да си провери facebook-а. Влезнал той и видял ...

  13. #13
    Голям фен Аватара на nor4eto99
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    803
    ... една чудна песен, разтанцувал се, изтървал лаптопа и ...
    Последно редактирано от nor4eto99 : 06-24-2012 на 06:06

  14. #14
    ... бабата и дядото се шашнали когато от счупения дисплей на лаптопа се пръснали ярки цветове и цялата гора потънала в халюциногенни шарени образи, като например синьо-зелен еднорог. Тогава дракона казал: "Какви са тия глупости, всички знаят много добре, че еднорозите са или бели или розови!" Точно когато всички започнали да си мислят, че халюцинират...
    You live to learn and you learn to live

  15. #15
    ..Някой излял кофа със студена вода върху тях затова те..

  16. #16
    ...започнали да лаят като катерици шпиони, с цел да...
    You live to learn and you learn to live

  17. #17
    Изплашат дракона .Той се ядосал и викнал баба меца хирурга да им вземе бъбреците за да го продадат в Мексико, но точно тогава....

  18. #18
    ...дятото хванал бастуна си и го счупил в главата на мечката. За смайване на всички от строшената глава на мечката хирург изпадали бонбони. Драконът...
    You live to learn and you learn to live

  19. #19
    Мега фен Аватара на DaNGeRousLy
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Шумен
    Мнения
    11 759
    Драконът като видял бонбоните хукнал да бяга (пеейки "дим да ме няма" на графа и бобо),
    защото страдал от диабет и докторът му забранил сладкото, но една от бонбоните ..

  20. #20
    била повлияна от магнетичното, и явно токсично, въздействие на халюциногенните цветове и вещества, пръснати при спукването на дисплея на лаптопа. Тя скочила на крака (да, пораснали и крака) и с гневен и завоевателски тон извикала "ЩОМ ТИ НЕ ЩЕШ ДА МЕ ЯДЕШ, ТОГАЗ АЗ ТЕБЕ Ш'ТА ИЗЯЯЯМ!!!" след което с учудваща бързина тръгнала към дракона...
    You live to learn and you learn to live

  21. #21
    Мега фен Аватара на DaNGeRousLy
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Шумен
    Мнения
    11 759
    .. но тази бързина не се понравила на кварталния катаджия и той спрял бонбонката за превишена скорост.
    Написал й акт и прибрал книжката й за пешеходец. Тя много се разстроила, че не могла да стигне дракона и
    решила да подгони една от сестрите си (бонбони), която в същото време ..

  22. #22
    ...била стъпила на ръба на един камък. Тя се канела да скочи и да се самоубие, защото била много депресирана, пък не можела да яде сладко, защото по закон канибалството се наказвало тежко...
    You live to learn and you learn to live

  23. #23
    ..отказала се да скача,защото разбрала,че някакви изроди в тийна писали история за нея .. и решила да я прочете .. тогаваааа ........

  24. #24
    ...започнала да търси очилата си за четене, но тъй като не ги намерила, напипала една очила за плуване и си ги нагласила. Послее...

  25. #25
    отишла в кенефа да се издруса защото едвам го сдържала . След това отишла във ...
    Nver walk alone Take Glock 17

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си