.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Текст на арабски

    Може ли някой да превежда текст на арабски ? Скоро мисля да си правя татуировка а не мога да намеря никого който да може да превежда от български на арабски..

  2. #2
    Колкото и странно да звучи бях чел че някакъв си е превел неговия татус от там от Български на Китайски и някакъв китаец му казал че пише "вари се при 30 градуса" така че Google Translate не е добра опция за мен

  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Затова ползвай родния български език на кирилица!

  4. #4
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    Цитирай Първоначално написано от Rooling Виж мнението
    Колкото и странно да звучи бях чел че някакъв си е превел неговия татус от там от Български на Китайски и някакъв китаец му казал че пише "вари се при 30 градуса" така че Google Translate не е добра опция за мен
    Заради това ето ти едно правило - не си пиши по тялото неща дето не знаеш какво значат. Като искаш да се правиш на готин, можеш и на език дето го разбираш - български, английски, ти си знаеш. Ако си мислиш, че е тъпо, 'щото всички го правят, няма страшно, да си драснеш един татус само заради идеята също е тъпо, ама ще го правиш.
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си