.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 32 от общо 32
  1. #26
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Или нямаш нисък праг на болка, или са ти адски дебели и дълги, когато ги махаш.

    Пусни ги веднъж и отиди на кола маска. След това редовно използвай епилатора. Аз и при най-малкото косъмче го пускам.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от Izabela97 Виж мнението
    аз искам да си обезкосмя триъгълника, но на козметик не знам дали боли пък и много ме е срам. Уф
    не си ли леко малка да си обезкосмяваш триъгълника ?! За какво бързаш ..

  3. #28
    Супер фен Аватара на пAteNцЕ
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 750
    абе кво от врасналите косъмчета? правете пилинг,ексфолирайте и така то да не е едно

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от PRECARIOUS Виж мнението
    не си ли леко малка да си обезкосмяваш триъгълника ?! За какво бързаш ..
    ами може и да съм малка, но като ходя по басейни не ми е удобно понеже като се бръсна и косъмчетата са корави и се 'закачват' за банския.. така да кажа

  5. #30
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Аз съм с кола маска. И първия път, когато си я правех, нямаше кой знае каква болка - не е болка за умиране. Търпиш няколко секунди в началото и после се свиква.

  6. #31
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Цитирай Първоначално написано от Izabela97 Виж мнението
    аз искам да си обезкосмя триъгълника, но на козметик не знам дали боли пък и много ме е срам. Уф
    Няма от какво да се притесняваш.
    Аз първоначално си обезкосмявах триъгълника с кола маска - сама и в домашни условия. Не беше силна болката. Поне при мен. Търпима е, а и изчезва бързо. Пък и след няколко дърпания , свикваш.
    Иначе няма от какво да те е срам. Няма да си нито първата, нито последната , на която ще й обезкосмят триъгълника. Давай смело.

  7. #32
    Най-добре е с кола маска. Колкото и да боли все някога се свиква.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си