.
Затворена тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Vidin
    Мнения
    113

    Фенове на Бруно Марс? :)

    Здравейте! Аз съм ужасно голяма фенка на Бруно Марс, на музиката му, на песните му, изобщо като цяло супер много го харесвам! Чудя се обаче, има ли много негови фенове във БГ? Писала съм в най-различни групи и форуми и интересното е ,че не се запознах с никого от там, който да му е фен.Пиша си само с много от чужбина, но с нито един който да му е фен от България.Може би е така защото първо, тук той няма много фенове и второ, поради факта че масово в БГ се слуша само чалга от връстниците на моята възраст , което смятам че е ужасно жалко!И другото жалко което е, че тук в България вече много малко правят качествена музика говоря за поп или рап изпълнители и т.н. За съжаление страната ни и в това куца, както във всичко останало ...

  2. #2
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Говориш за поп и рап и намесваш Бруно Марс? Къде изчезнаха величия като Майкъл Джексън и Еминем от списъка?

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Vidin
    Мнения
    113
    Da taka e , te sa veli4iq koito su6to taka mnogo haresvam oba4e se opitvam da razbera specialno za Bruno Mars dali ima negovi fenove i v BG , za6toto iskam da se zapoznaq s nqkoi takuv ti ne me razbra ! Razbira se 4e Michael 6te si ostane nezamenim no az govorq za suvsem drugo!!!!!

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Vidin
    Мнения
    113
    I kakto kazah - tuk v Bulgariq govorq 4e ne se pravi ve4e ka4estvena muzika!!!!!!! Tezi koito mi izbroqva6 ti ne sa ot Bulgariq!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Vidin
    Мнения
    113

    Angry

    Stiga ste se praveli na golemi vseznaikovci kogato dori i ne ste vniknali za kakvo stava na vupros a burzate da kritikuvate!!!!!!!

  6. #6
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Еми, да кефи ме човека. Има хубави песни
    а, не им обръщай внимание на троловете
    бтв и аз съм от Видин

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Vidin
    Мнения
    113
    Az haresvam i ostanalite amerikanski izpulniteli no sum nai - golqma fenka na Bruno Mars , moje bi za6toto toi nai - mnogo me e vpe4atlil s ne6to problem li e????????????????????????? ?????????????

  8. #8
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Не те разбрах какво имаш предвид.

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Vidin
    Мнения
    113
    govorq za komentara na mimsssssss ne za teb

  10. #10
    Голям фен Аватара на Kaena Smith
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    620
    Наистина Бруно Марс е страхотен изпълнител,има много смислени и хубави песни.Лично аз много харесвам Grenade и дуета му с Lil Wayne - mirror.Но не съм съгласна,че няма добри български изпълнители.Това си е мое лично мнение,но имаме много добри певци и певици,извън поп-фолк стила.
    Последно редактирано от Kaena Smith : 06-16-2012 на 16:49

  11. #11
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Цитирай Първоначално написано от roni9043 Виж мнението
    govorq za komentara na mimsssssss ne za teb
    Ох, добре Днес всички ме ебават и помислих че и ти ме тролваш нещо

  12. #12
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Цитирай Първоначално написано от Kaena Smith Виж мнението
    Това си е мое лично мнение,но имаме много добри певци и певици,извън поп-фолк стила.
    +! Наистина има много хубави бг групи и изпълнители!

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Vidin
    Мнения
    113
    ok moje bi tuk malko sum prekalila.. da ima nqkolko.. no prosto muzikata kato cqlo ne se razviva v BG (ne govorq za 4algata tuk)

  14. #14
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Аз за Бруно Марс конкретно нищо не казах, ама да го сравняваш с поп и рап беше смешно. И пиши на кирилица, в този сайт е задължително.

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Vidin
    Мнения
    113
    6te si pi6a kakto poiskam I az govorq to4no za Bruno v temata si a ne za ostanalite no vie kato ste TUPI i mnogo VELIKI si e va6 probem



    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss Виж мнението
    Аз за Бруно Марс конкретно нищо не казах, ама да го сравняваш с поп и рап беше смешно. И пиши на кирилица, в този сайт е задължително.

  16. #16
    В този сайт има грубо казано 5 правила.Не е чак толкова трудно да се спазват.
    Аз съм фенка,но хора които осъждат другите на "TUPI",са ми под интелектуалното ниво,сори.
    Diamonds,Mexico,Tequila

    Момиче съм,по кое не ми личи?

    http://www.facebook.com/pages/Rainy-...205109?sk=wall

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Vidin
    Мнения
    113
    Цитирай Първоначално написано от SuperBadSuperFresh Виж мнението
    В този сайт има грубо казано 5 правила.Не е чак толкова трудно да се спазват.
    Аз съм фенка,но хора които осъждат другите на "TUPI",са ми под интелектуалното ниво,сори.

    Poredno dokazatelstvo 4e nie bulgarite prosto sme UNIKALNI Zlobni, zavistlivi i da ne izbroqvam o6te.. samo se zaqjdame edni s drugi i mislq 4e nqma smislu pove4e da komentiram! Horata koito sa inteligentni 6te razberat naistina za kakvo sum napisala tozi post A ako ne ste razbrali pri4inata e 1 - ima li fenofe kato men na Bruno Mars tova e prosto! az bqh do tuk! koi kakvito izvodi da iska da si vadi!

  18. #18
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Dafuq did i just read?
    Момиче, не се пали бе, никой нищо не е казал. И да, писането на кирилица е задължително, така че не можеш да си пишеш както си поискаш.

    Иначе Бруно Марс има хубави песни, да. Не мога да кажа, че ми е много любим, но повечето песни му ги харесвам.

  19. #19
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    лок заради латиницата, научете се да пишете правилно. Авторката да не се заяжда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си