.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Помогнете ми !!!

    Ще се бръсна за първи път , до сега бях само с епилатора, но ме боли повече.
    Разрових се из нета и видях, че бръсненето е по-безболезнено, но не и толкова ефикасно, въпросът ми е можете ли да ми обясните как точно става
    Мога ли да използвам ексфолиант за краката, да намажа краката с него и да ги обръсна?
    В смисъл да ми обясните точно какво ми е нужно и как да го направя , ще ви бъда много благодарна !

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Недей започва с бръснене! Потърпи още малко, мини на ленти или пък отиди няколко пъти на кола маска /има оферти от рода на 19.90 за цяло тяло в сайтовете за колективно пазаруване/. Досега си изтърпяла епилатора, още малко време ти трябва да ги *омаломощиш*, да им изтънеят корените и да не усещаш, че се епилираш.
    Чисто приятелски съвет.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #3
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Сапун/пяна за бръснене. Насапунисваш, правиш пяна и бръснеш.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  4. #4
    http://apteka.framar.bg/30018305/%D0...BB%D1%8E%D1%81
    такова ли да си купя и има ли някакво значение?

  5. #5
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Да ги избръснеш ще бъде най-голямата грешка в живота ти. Подкрепям калпазанка.

  6. #6
    и защо , много жени го правят?

  7. #7
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Защото:

    1. Ще трябва да се бръснеш всеки ден
    2. Космите стават твърди и черни
    3. АКо решиш отново да се хванеш с епилатор (което 100% ще направиш след някоя и друга година като ти дойде акъла) болката ще е просто неописуема
    4. Много жени са в грешка.

    Какво е това оправдание? Ако утре някой скочи от мост, и ти ли ще го направиш, защото видиш ли и други го правят? Пхх.

  8. #8
    Уфф, ами ще видя може и да изтърпя още малко с епилатора ... благодаря все пак

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си