.
Отговор в тема
Страница 7 от 9 ПървиПърви ... 3456789 ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 219
  1. #151
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Подкрепям изцяло това, което RedArmy написа. Покрива се до голяма степен с това, което аз казах, но е по - хубаво формулирано

  2. #152
    МРАЗЯ ТЕ!!!
    ima edna duma koqto nikoga ne kazvam i tq e nemoga

  3. #153
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    хихихи. Защо? Защото си чадо на дивокрацията и дивия капитализъм, роб на машините, индустрията и подкрепяш тейлоризма, издигайки го на пиадестал няма страшно, ще станеш и ти мислещ

  4. #154
    ROBOTS! O_O
    ima edna duma koqto nikoga ne kazvam i tq e nemoga

  5. #155
    ИСКАМ РОБОТИ ПЪК!
    ima edna duma koqto nikoga ne kazvam i tq e nemoga

  6. #156
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    удари ме ток... дейба.

    как да махна кабел който стърчи от стената?
    то густо, то пусто

  7. #157
    Пробва ли да го издърпаш с голи ръце?
    ima edna duma koqto nikoga ne kazvam i tq e nemoga

  8. #158
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    човек аз леко го бутнах и ми метна ръката...
    то густо, то пусто

  9. #159
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    изключи бушона на стаята, провери с фазомер дали тече ток. След това вземи секачки (ако не тече), отрежи кабела така, че да не стърчи повече от сантиметър от стената и увий с изолир банд плътно оголената част (проводника) на няколко ката така, че да не се вижда изобщо самата тел. Пусни бушона. Провери с фазомер дали тече ток. Ако не - job done. Ако още тече, изолирай кабела по начин, който да няма пряк достъп с леснозапалими неща и хора. Откъде е този кабел и от какво? Той щом стърчи от стената, не го дърпай, както беше посъветван, особено щом тече ток по него. Ако е от стената, обикновено е бая дълъг, защото минава вътре в самата стена от източника до крайния изход

  10. #160
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    и ВИНАГИ, когато пипаш нещо по тока го прави на ИЗКЛЮЧЕНИ бушони и С ФАЗОМЕР, ако не искаш да свършиш в най - добрия случай препечен

  11. #161
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    шибания кабел ми е на 40 санта от главата до леглото... да му еба и общежитията... махнали са лампата оставили са кабела...
    то густо, то пусто

  12. #162
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    няма да можеш да го махнеш, щом е от осветлението. Тия кабели стигат чак до няма да ти казвам къде навътре по стените и коридорите на сградата. Най - доброто, което можеш да направиш, е това, което ти казах. Премести си леглото засега и ако правиш нещо, го прави утре по светло. Пак казвам, не барай без да си сигурен, 220 волта са, не е шега работа. Оплачи се на домоуправителя (в общежитието трябва да имате такъв, нали?) ако не искаш да пипаш сам. Опасно е ако ти е до главата. Представи си, че станат някакви обстоятелства като изпускане на газ отнякъде - ще летите барабар с общежитието. Да се заемеш да го оправиш възможно най - бързо или да викнеш някой да ти го оправи.

  13. #163
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    утре ше говоря с управителката да прати некой, че както си лежах замахнах да убия 1 комар и щех да пукна тук.

    всъщност не заболя толкова колкото се стреснах...
    то густо, то пусто

  14. #164
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    а този кабел от колко време седи така и откога бие ток, сега ли си го забелязал? Друга добра идея е да прати някой, който не само да го отреже, ми и да го зазида след като го е обезопасил. Това не е шега работа

  15. #165
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    от една година си е така, преди си го прегъвах до стената и немаше проблеми, съквартиранта ми е казвал че не тече ток по него и аз си го барам, днес леко го докоснах и ме светна.
    то густо, то пусто

  16. #166
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    значи или е свързан с някой прекъсвач, който не е дизгорял, или винаги е поддържал някакво слабо напрежение, което по някаква причина се е засилило. Примерно да се е повишила влагата в помещението, оттам и токът да е станал по - силен. Може и да се е образувало статично електричество. А ти защо не искаш да пипнеш да си го оправиш сам, ми да вика управителката човек? Най - много да те одрусат с пари за тая работа, дето е за няколко минути

  17. #167
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    абе, що замря темата в последните няколко минути

  18. #168
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    аз тук имам нямам 2-3 отвертки и това е... никакви инструменти нямам :/
    то густо, то пусто

  19. #169
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    един фазомер струва лев - два, един изолир банд също не е скъп. клещи - резачки можеш също да намериш евтино. Горе - долу за под 10 кинта ще си оправиш проблема (майсторът взима около 20, но инструментите не си остават за теб). ако решиш да зидаш кабели - още около 5 лева за гипс и 3 - 4 за шпакла. Това е.

  20. #170
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    а ти къде си на общежитие, учиш ли, какво?

  21. #171
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    в студентски град съм на общежитие... уча да арабистика за момента, но ше натегна да си сменя специалността.
    то густо, то пусто

  22. #172
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    смени си я с нещо близко, да ти признаят изпитите и да не повтаряш

  23. #173
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    ше се постарая... но, проблема да уча филология не ми е толкова до езика колкото до страничните предмети, като езикознание, които са ми адски сухи и просто.. не мога да ги уча.

    така че ше видим новата специалност каква ше е ... сега да видим какво ше направя и на изпитите
    то густо, то пусто

  24. #174
    Голям фен Аватара на jumpin
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    In my happy place
    Мнения
    523
    Малеее,като чета какви комунистически идеалисти има тук ме е страх.Комунизмът,колкото и да му го мислите и след 5 милиарда години няма да се осъществи.Всички хора сме различни,индивидуални.Това ни прави,такива каквито сме и трябва да го приемем.Апокалипсис ще има,но никой не може да каже кога ще се случи.RedArmy,ако трябва да съм благодарен на някого,то ще е на личности като:кан Аспарух,Васил Левски,Христо Ботев,Хаджи Димитър,Симеон Велики и т.н.Не на руснаци,които просто в този момент,са видяли изгода да "спасят" нас.


    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota

  25. #175
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    значиии има си некви теми за политическите въпроси... айде у лево, да не говорим, че си с наркоман на аватара и еврейка в подписа... аре напусни сцената
    то густо, то пусто

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си