.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 30 от общо 30
  1. #26
    Дано ,дано наистина да успея и аз много се моля .Благодаря за моралната подкрепа ,точно сега имам най-голяма нужда !!

  2. #27
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Направи си един график на деня. Например в еди-колко си часа ще станеш, ще закусиш, ще излезеш на разходка. От кога до кога ще отделяш време за учене по биология и химия, колко врече ще си починеш и така. Просто трябва така да си подредиш времето, за да не се натовариш и да съсипаш психиката си съвсем.

    За биологията не е нужно да предаваш информацията дословно, както е в учебници и помагала. Важно е да успееш да го разбереш и да можеш да го предаваш със свои думи. Иначе както ти казаха - яж повечко ядки, плодове и повечко вода. Храни се здравословно. И всичко ще е наред.
    Не се вманиачавай толкова, защото това притеснение в момента най- ти пречи: вярно е, че не е трудно да кандидатстваш толкова лесно с медицина, но ако се стресираш по този начин нищо няма да спечелиш.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  3. #28
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Повечето хора, които ще ти кажат да си починеш, въобще не подозират колко време може да издържи човек на учене и напрежение. Не си глупава и с труд можеш да го постигнеш. Трябва да се научиш обаче да се възползваш от потенциала си. Хем да учиш доста, хем да учиш ефективно.

    Медицината не е лесна специалност - нито за влизане, нито за следване. По критериите за един кандидат-студент, материалът сигурно изглежда много и тежък. Но вътре е хиляди пъти по-тежко. Реално можеш да се подготвиш перфектно за няколко месеца, стига да си достатъчно упорита, без да имаш заложби (въобще не вярвам, че има такава глупост).
    Последно редактирано от Chacho : 06-26-2012 на 18:26
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  4. #29
    Повече от фен Аватара на ~sweeettt~
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    318
    Когато учиш не трябв ада с епритесняваш за това дали ще го научиш (при мен помага)

  5. #30
    Щом имаш желание, не мисля, че ти трябват лекарства или каквото и да било друго.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си