.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Smile Колко ще струва да ми направият тези татуировки?

    Здравеите, аз съм момиче на 16 от Плевен и искам да ви попитам колко ще трува всяка една от тези татуиповки:

    file:///C:/Users/Familia%20Krastevi/Downloads/tatus/404231_338046786217503_208454522510064_1122726_202 1184586_n.jpg

    file:///C:/Users/Familia%20Krastevi/Downloads/tatus/409373_274344102637851_157216580_n.jpg


    file:///C:/Users/Familia%20Krastevi/Downloads/tatus/index%20(1).jpg
    file:///C:/Users/Familia%20Krastevi/Downloads/tatus/emailbelieve-554x398_thumb.jpg

    Може да ви се стори глупав моя вапрос, но тъи като не работя и не искарвам пари а това което родителите ми ми дадът за седмицата. Надявам се да можете да ми кажете
    trudnoe da si debela kato mene (vish mi snimkata dolo ) za da si dadesh smetka 4e nikoi nqma da te haresa nito pak da otide s teb na bal
    file:///C:/Users/Familia%20Krastevi/Downloads/tumblr_l25usiBRkO1qbiwaeo1_500[3].jpg

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    307
    майна, мошно компютърно-неграмотна си, в тегава възраст си, че и от джобни искаш да събираш...

    мене ако питаш не си за тея неща, ходи навънка си играй и не се занимавай с глупости рано ти е, виж след 4-5 години и солидно количество образование може и да не изглежда смешно да искаш да си правиш татус...

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от iziskanmladej88 Виж мнението
    майна, мошно компютърно-неграмотна си, в тегава възраст си, че и от джобни искаш да събираш...

    мене ако питаш не си за тея неща, ходи навънка си играй и не се занимавай с глупости рано ти е, виж след 4-5 години и солидно количество образование може и да не изглежда смешно да искаш да си правиш татус...
    Ами чесно да ти казжа до 15 годишна взраст съм живяла в чужбина и ти ,ти си пълен кретен, какво ти пука какво искам аз да си правя.
    Дали е грамотно или не грамотно няма нищо общо с вапрост ми.
    trudnoe da si debela kato mene (vish mi snimkata dolo ) za da si dadesh smetka 4e nikoi nqma da te haresa nito pak da otide s teb na bal
    file:///C:/Users/Familia%20Krastevi/Downloads/tumblr_l25usiBRkO1qbiwaeo1_500[3].jpg

  4. #4
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Не ти се отварят снимките.
    Във всяко студио ще е различно, зависи къде ще си ги правиш.

  5. #5
    Както казаха, супер мощно си компютърно неграмотна.
    Никой не може да ти види снимките от персоналния компютър, трябва да ги качиш на някой сървър.

  6. #6
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Навсякъде цените са различни.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си